skip to Main Content

ماکروفر ناسیونال یکی از ماکروفرهای قدیمی و بسیار شناخته شده در بازار ایران می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است. اما اگر از این دستگاه بصورت اشتباه استفاده کنید، پس از گذشت یک بازه زمانی خرابی هایی برای آن ایجاد خواهند شد که می توانند مانع استفاده صحیح و اصولی از این دستگاه شوند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما چند دقیقه ای وقت بگذارید و دفترچه راهنمای این دستگاه را مطالعه نمایید.

با این وجود یکی از مشکلاتی که ممکن است برای ماکروفر ناسیونال رخ دهد، خاموش شدن ماکروفر ناسیونال می باشد اما دلیل این موضوع چیست؟ در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر ماکروفر ناسیونال آریایهکار قصد داریم دلایل این خرابی را برای شما عزیزان شرح دهیم.

استفاده طولانی مدت از ماکروفر ناسیونال

یکی از اشتباهات رایجی که ممکن است در حین استفاده از ماکروفر ناسیونال مرتکب شویم این است که از ماکروفر ناسیونال چندین بار بصورت پشت سرهم و در بازه های زمانی طولانی مدت استفاده کنیم!

استفاده طولانی مدت از ماکروفر ناسیونال

این نکته ای می باشد که در حتی در دفترچه راهنمای ماکروفر ناسیونال بصورت کامل نوشته شده است و اما باز هم ممکن است بنابر شرایط حاکم این اشتباه را انجام دهیم. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که تحت هیچ شرایطی از ماکروفر ناسیونال برای مدت طولانی استفاده نکنید تا مشکلاتی اعم از خاموش شدن ماکروفر ناسیونال و… رخ ندهد.

خرابی ترموستات ماکروفر ناسیونال

ترموستات ماکروفر ناسیونال یک قطعه است که به صورت دائم دمای ماکروفر ناسیونال را کنترل می کند تا در صورت خارج شدن دما از حالت متعادل، دستگاه را خاموش کند.

اما اگر به هر دلیلی این قطعه خراب شود، دیگر قابلیت کنترل دما توسط ماکروفر وجود نخواهد داشت و در نتیجه، زمانی که دما به میزان قابل توجهی افزایش یابد، برق دستگاه قطع خواهد شد. این مشکل به طور کاملاً فنی است و برای تعمیر آن، توصیه می شود اگر دانش فنی کافی ندارید به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید.

کاربر گرامی: جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ماکروفر ناسیونال میتوانید مقاله راهنمای استفاده از ماکروفر ناسیونال را مطالعه کنید.

نوسان برق محل سکونت

مشکل نوسان برق یکی از مشکلاتی می باشد که در طول روز بصورت خواه ناخواه برای شما پیش می آید و این در حالی می باشد که شاید شما خودتان هم از این موضوع اطلاع نداشته باشید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که سر راه ماکروفر ناسیونال محافظ برق استاندارد قرار دهید تا هر گونه نوسانی که در محل سکونت شما اعمال می شود، به سلامت دستگاه های برقی شما آسیب وارد نکند. در غیر اینصورت اگر نوسان برق در حین روشن بودن ماکروفر ناسیونال رخ دهد، با مشکل خاموش شدن ماکروفر ناسیونال روبرو خواهید شد.

خراب شدن برد ماکروفر ناسیونال

برد ماکروفر ناسیونال به عنوان یک قطعه کلیدی و بسیار مهم در این دستگاه می باشد که تمام عملکرد و فعالیت قطعات در این دستگاه متکی به سلامت برد می باشد. از این رو اگر برد ماکروفر ناسیونال به هر دلیلی خراب شود، عملکرد دستگاه مختل خواهد شد و نمی توانید همانند گذشته از این دستگاه استفاده کنید؛ چرا که با مشکلات مختلفی اعم از خاموش شدن ماکروفر ناسیونال روبرو خواهید شد.

خراب شدن برد ماکروفر ناسیونال

با این وجود اگر مشکل از برد ماکروفر ناسیونال می باشد، توصیه می کنیم پروسه عیب یابی و تعمیر تخصصی این قطعه را به تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار بسپارید تا بدون نیاز به تعویض برد، همانند روز اول از آن استفاده کنید.

خرابی پنل ماکروفر ناسیونال

معمولاً، هنگام لمس یا فشردن دکمه های پنل ماکروفر ناسیونال، ما نکات مهمی را نادیده می گیریم. به عنوان مثال، ممکن است این دکمه ها را با دستانی که خیس، چرب و مرطوب هستند، فشار دهیم. این عمل می تواند منجر به خرابی های جدی در دستگاه شود، از جمله خاموش شدن ماکروفر ناسیونال. به همین دلیل، توصیه می شود قوانین و نکات مربوط به استفاده از دکمه های ماکروفر را رعایت کنید؛ این نکات و قوانین به طور کامل در دفترچه راهنمای ماکروفر شما ذکر شده است.

خراب شدن میکروسوئیچ درب ماکروفر ناسیونال

اگر میکروسوئیچ شما عزیزان در آستانه خرابی می باشد، ممکن است پس از چند ثانیه از روشن کردن ماکروفر ناسیونال، متوجه خاموش شدن ماکروفر ناسیونال شوید. لازم به ذکر است که میکروسوئیچ ماکروفر ناسیونال یک قطعه کوچک می باشد که مستقیما به برد دستگاه شما متصل است.

از این رو اگر میکروسوئیچ تحت هر شرایطی خراب شده باشد، اگر حتی یک ثانیه هم در حین روشن بودن دستگاه کارایی خود را از دست دهد، با خاموش شدن ماکروفر روبرو خواهید شد که این مشکل صرفا از طریق تعویض میکروسوئیچ قابل تعمیر می باشد.

نمایندگی تعمیر ماکروفر ناسیونال

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر ناسیونال در تهران با بیش از 30 سال سابقه درخشان خدمات تعمیر لوازم برقی خانگی آماده ارائه خدمات تعمیر ماکروفر ناسیونال بصورت تخصصی با استفاده از کادری مجرب و متخصص می باشد تا مشکل شما عزیزان در کمترین بازه زمانی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد عیب یابی قرار گیرد و صرفا از طریق تعمیرات تخصصی، مشکل شما برطرف شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر ناسیونال

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در صورت مشاهده هر گونه خرابی در این دستگاه، بدست تکنسین های مجرب بسپارید تا پروسه عیب یابی صورت گیرد. لازم به ذکر است که هزینه تعمیرات ماکروفر ناسیونال در ابتدا در مجموعه ما به شما اعلام نمی شود؛ آیا بدون آنکه دستگاهی باز شود و مشکل آن بصورت تخصصی مورد شناسایی قرار نگیرد، آیا می توان هزینه تعمیرات را اعلام کرد؟ بدون شک چنین چیزی ممکن نیست و می تواند جای سوال باشد.

از این رو ما در ابتدا پروسه عیب یابی رایگان و تخصصی ماکروفر ناسیونال را توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی به شما ارائه می دهیم و پس از آنکه مشکل دستگاه مشخص گردید، هزینه تعمیرات به شما اعلام خواهد شد؛ مبنای اعلام هزینه تعمیرات ما براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران می باشد.

همچنین ما در ازای تمام خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهیم، گارانتی 90 روزه به شما تعلق خواهد گرفت که اگر پس از تعمیرات دستگاه با خرابی قبلی روبرو شدید، در بازه زمانی گارانتی دستگاه شما بصورت رایگان توسط تکنسین های ما برای شما تعمیر شود و دیگر نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات نداشته باشید. از این رو اگر مایل هستید تا دستگاه شما با کمترین هزینه به همراه 90 روز گارانتی رسمی توسط تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر شود، می توانید دستگاه خود را به ما بسپارید تا تعمیرات لازم صورت گیرد.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214