skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۹۱۰۰۶۶۷۶-۰۲۱ - ۴۵۴۳۷-۰۲۱

روشن نشدن جارو برقی یکی از مشکلات آن است. در این مطلب سعی شده است به دلایلی که موجب به وجود آمدن این مشکل می شود اشاره کنیم.

کار جارو برقی ها تمیز نگه داشتن کف خانه و از بین بردن گرد و غبار از سطح می باشد. با استفاده طولانی مدت از جارو برقی، این دستگاه ممکن است دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر جاروبرقی پیدا کنید.

بررسی دلایل روشن نشدن جارو برقی

•چک کردن برق دستگاه

چک کنید که سیم دو شاخه ی جاروبرقی به پریز برق متصل شده باشد. فیوز ها و مدارشکن برق نیازی به تنظیم مجدد نداشته باشند.ممکن است علت روشن نشدن جاروبرقی قدرت کم برق می باشد.

چک کردن برق دستگاه

•پر شدن کیسه در روشن نشدن جاروبرقی

در برخی موارد، کیسه ی جاروبرقی پر شده باعث جلوگیری از روشن شدن دستگاه می شود. برای رفع این مشکل، به سادگی کیسه ی آن را تعویض کنید.

پر شدن کیسه جاروبرقی

آسیب دیدن سیم جاروبرقی

چک کنید سیم جاروبرقی به درستی به دستگاه متصل شده باشد (چک کردن این کار هم کار ساده ای است) و روی روکش پلاستیک سیم شکاف و بریدگی ای وجود نداشته باشد. اگر سیم آسیب دیده باشد، ممکن است نیاز باشد بلافاصله تعمیر یا تعویض شود.

سیم جارو برقی

•دکمه خاموش و روشن معیوب

جاروبرقی های مختلف کلید های خاموش و روشن متفاوتی دارند، با این حال تعویض همه آنها کار ساده ای است.ممکن است دکمه ی خاموش و روشن جاروبرقی در گذر زمان خراب شود و نیاز به تعویض داشته باشد.

دکمه روشن و خاموش شدن

•خرابی موتور در روشن نشدن جاربرقی

اگر موتور ایراد داشته باشد، جاروبرقی کاملا از کار می افتد. به یاد داشته باشید که موتور معیوب معمولا به دلیل مسایل دیگر نظیر فیلتر های مسدود شده یا استفاده بیش از حد از یک کیسه ی جارو اتفاق می افتد. بنابراین وقتی موتور را تعویض می کنید، به یاد داشته باشید که مشکلات دیگری که سبب از کار افتادن موتور جاروبرقی می شود را چک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top