skip to Main Content

با خرید ماشین لباسشویی جدید، پیش از آنکه اقدام به پر کردن دیگ دستگاه جهت شستشوی انواع البسه خود نمایید باید یکسری نکات، قوانین و راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی را مطالعه کنید تا بتوانید از این دستگاه در بازه زمانی طولانی و بدون بروز هر گونه خرابی استفاده کنید. اما چگونه می توانیم طول عمر مفید ماشین لباسشویی را افزایش دهیم؟ بهترین راهکار ممکن برای افزایش طول عمر مفید ماشین لباسشویی این است که شما عزیزان بتوانید به بهترین حالت ممکن از این دستگاه در طی چارچوب مناسب استفاده نمایید تا فشاری به این دستگاه وارد نشود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما یکبار راهنمای ماشین لباسشویی خود را وقت بگذارید و برای مدت 5 دقیقه آنرا مطالعه نمایید.

اما اگر به این دفترچه دسترسی ندارید و یا پس از جعبه گشایی دستگاه آنرا دور انداخته اید، جای نگرانی نیست چرا که ما در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر ماشین لباسشویی از آریابهکار قصد داریم تا شما را با این موضوع بیشتر آشنا سازیم تا بتوانید هم بهترین نتیجه را از ماشین لباسشویی دریافت کنید و هم اینکه خرابی بخصوصی در آن رخ ندهد. همراه ما باشید.

اهمیت استفاده درست از ماشین لباسشویی

چرا باید از ماشین لباسشویی به‌صورت صحیح و استاندارد استفاده کنیم؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که قیمت ماشین لباسشویی در طی نوسان ارز به میزان قابل توجهی در بازار افزایش یافته است و اگر هر گونه استفاده نادرستی از این دستگاه داشته باشید، بدون شک خرابی هایی در آن ایجاد می شوند و شما عزیزان دو راهکار خواهید داشت که عبارتند از: 1. خرید ماشین لباسشویی جدید 2. تعمیر ماشین لباسشویی. از این رو خرید ماشین لباسشویی بدون شک گزینه مناسبی نخواهد بود چرا که برای خرید یک دستگاه ماشین لباسشویی مناسب خانواده 4-3 نفره باید حداقل 25 میلیون تومان هزینه را در نظر بگیرید و بابت خدمات تعمیر هم اگر از افراد بی تجربه و غیرکارشناس استفاده کنید، هم باید هزینه تعمیرات دهید و هم اینکه دستگاه نهایتا یک هفته برای شما کار خواهد کرد.

اهمیت استفاده درست از ماشین لباسشویی

از این رو توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است که حتما اصول استفاده از ماشین لباسشویی را رعایت کنید تا عمر مفید دستگاه افزایش پیدا کند و پس از گذشت چندین سال از خرید ماشین لباسشویی دیگر نیازی به خرید دستگاه جدید و یا تعمیرات نداشته باشید.

توجه: آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی در شرق و غرب تهران آماده ارائه خدمات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی با استفاده از بروزترین ابزارهای تعمیراتی و تیم تکنسین مجرب می باشد تا مشکل دستگاه شما را به‌صورت تخصصی و بدون نیاز به تعویض قطعات یکبار برای همیشه تعمیر کند.

اصول تفکیک لباس‌ها برای شست و شو با ماشین لباسشویی

اگر مایل هستید برای شستشوی البسه خود از ماشین لباسشویی استفاده کنید، لازم به ذکر است که پیش از روشن کردن دستگاه و پر کردن جاپودری باید یکسری نکات مهم را بررسی کنید. یکی از این نکات مهم که در راستای حفظ کیفیت البسه می باشد این است که لباس های خود را باید تفکیک کنید! برای مثال اگر 90 درصد لباس هایی که می خواهید در ماشین لباسشویی شسته شوند رنگی هستند و 10 درصد مابقی مشکی هستند، باید البسه مشکی را از میان البسه رنگی خارج نمایید و صرفا البسه رنگی را بشویید. همچنین یکی دیگر از نکاتی که می تواند به شما در حین شستشوی البسه کمک کند این است برنامه شستشوی ماشین لباسشویی را براساس جنس لباس های خود مشخص کنید. از این رو توصیه می کنیم رنگ و جنس البسه خود را پیش از قرار دادن در ماشین لباسشویی تفکیک نمایید تا آسیبی به لباس های شما وارد نگردد.

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی

برای آنکه لباس های شما به بهترین حالت ممکن شسته شوند و بتوانید به بهترین نتیجه ممکن با استفاده از ماشین لباسشویی برسید این است که لباس های خود را تفکیک کنید و براساس جنس لباس های خود اقدام به انتخاب برنامه شستشو نمایید. اما ممکن است برای شما سؤال شود که تمام نوشته های موجود بر روی لباسشویی لاتین هستند و شما اطلاعی از آنها ندارید؛ جای نگرانی وجود ندارد چرا که در ادامه این بخش از آریابهکار قصد داریم تا شما عزیزان را با اطلاعات کلی و مهم در خصوص این البسه آشنا سازیم. همراه ما باشید.

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی

Quick 30شستشوی لباس ها در 30 دقیقه
Easy careمناسب البسه پلی آمید، آکریلیک و پلی استر
Cottonشستشوی البسه کتان و پنبه ای
Woolشستشوی لباس های زمستان اعم از پلیور، بافت، لباس های پشمی و…
Baby careبرنامه شستشوی البسه حساس نوزاد و کودک
Dark Washبرنامه مخصوص لباس های مشکی ماشین لباسشویی
Intensive 60برنامه تمرکز ماشین لباسشویی در شستشوی البسه کثیف
Spineخشک کن ماشین لباسشویی
Pre washخیس کردن ابتدایی البسه
Delicateبرنامه لباس های ظریف و حساس
Duvetشستشوی البسه مخمل
Skin careشستشوی البسه در ارتباط با پوست
Tempدمای ماشین لباسشویی
Steam wearبرنامه شستشوی با بخار
Boiling careشستشوی البسه بیماران با آب دمای بالا

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی در برنده های مختلف

همانطور که می دانید، ماشین های لباسشویی در برند ها و طرح های مختلفی تولید می شوند و در اختیار مصرف کنندکان قرار داده می شوند. هریک از برند ها از قابلیت های متفاوتی در ماشین های لباسشویی خود استفاده می نمایند که اصلی ترین عرصه رقابت آنها نیز بر سر کیفیت و قابلیت ها می باشد.

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی در برنده های مختلف

وجود قابلیت های متفاوت سبب تفاوت در استفاده از آنها می شود پس هریک از برند ها دارای یک راهنمای استفاده متفاوت می باشند اما در حالت کلی، بیشتر بخش های آنها تقریبا مشابه یکدیگر بوده و با دانستن این موضوع به سادگی می توان با تمامی برند ها کار کرد. در ادامه قصد داریم به نحوه استفاده از ماشین های لباسشویی در هریک از برند ها بپردازیم و اطلاعات کلی در خصوص هریک از آنها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

1) راهنمای ماشین لباسشویی بوش

اگر ماشین لباسشویی بوش را اخیرا خریداری کرده اید و مایل به آشنایی با نحوه استفاده از این دستگاه هستید، می توانید به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی بوش مراجعه کنید و نکات مدنظر خود را مطالعه نمایید.

2) راهنمای ماشین لباسشویی هاردستون

در صورت رعایت نکات دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی هاردستون می توانید از این دستگاه به بهترین حالت ممکن برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید که این دفترچه در جعبه دستگاه موجود می باشد.

3) راهنمای ماشین لباسشویی کندی

برای مطالعه راهنمای ماشین لباسشویی کندی می توانید به دفترچه کوچکی که در جعبه دستگاه قرار داده شده است مراجعه کنید و مشکل را برطرف نمایید.

4) راهنمای ماشین لباسشویی آریستون

اگر ماشین لباسشویی آریستون خریداری کرده اید و نمی دانید چگونه از آن استفاده کنید، توصیه می کنیم چند دقیقه وقت بگذارید و دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی آریستون را بررسی کنید.

5) راهنمای ماشین لباسشویی زیرووات

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی زیرووات دقیقا همانند سایر دستگاه های موجود در بازار کشورمان می باشد و اما برای کسب اطلاعات بیشتر و رعایت نکات بسیار مهم در این خصوص باید به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی زیرووات مراجعه کنید.

6) راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت

استفاده از ماشین لباسشویی ایندزیت برخلاف تصور شما عزیزان، کار ساده ای است و بهتر است برای افزایش طول عمر این دستگاه اقدام به مطالعه دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی ایندزیت نمایید که در جبعه دستگاه موجود است.

7) راهنمای ماشین لباسشویی آبسال

برای آنکه بهترین نتیجه شستشو را از طریق استفاده از ماشین لباسشویی آبسال کسب کنید می توانید به دفترچه فارسی راهنمای ماشین لباسشویی آبسال مراجعه کنید تا در بازه زمانی 5 دقیقه ای تمام نکات استفاده از این دستگاه را مطالعه نمایید.

8) راهنمای ماشین لباسشویی الکترولوکس

اگر ماشین لباسشویی الکترولوکس را خریداری کرده اید و با گزینه های موجود در پنل آن آشنا نیستید، می توانید از طریق دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی الکترولوکس از این دستگاه به بهترین حالت ممکن استفاده کنید.

9) راهنمای ماشین لباسشویی آاگ

استفاده از ماشین لباسشویی آاگ در زمانی می تواند برای شما لذت بخش باشد که با مطالعه دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی آاگ از نکات مدنظر تولید کننده این دستگاه مطلع باشید و بتوانید عمر مفید دستگاه خود را افزایش دهید.

سخن پایانی

استفاده درست از ماشین های لباسشویی سبب افزایش طول عمر مفید آنها شده و سلامت و عملکرد آنها را برای مدت طولانی حفظ می نماید. در این مقاله از تعمیر لوازم خانگی ما به تمامی بخش های راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی پرداختیم و تمامی اطلاعاتی که در این خصوص باید در اختیار داشته باشید منتشر نمودیم. شما می توانید با این اطلاعات با تمامی برند های ماشین لباسشویی کار کنید و نیاز های خود را با هریک از آنها برطرف نمایید.

ما در بخش انتهایی این مقاله به راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی در برند های مختلف پرداختیم و نحوه کار با برخی از برنده ها را مطرح نمودیم. اگر شما از برندی به غیر از موارد گفته شده استفاده می کنید، می توانید در بخش کامنت های همین صفحه برند خود را قرار دهید تا راهنمایی کامل استفاده از آن را برای شما توضیح دهیم. البته در طول آپدیت های آتی، به نحوه استفاده از سایر برند ها هم اشاره خواهیم کرد و اطلاعات کامل هریک از آنها را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214