skip to Main Content

با استفاده نادرست و اشتباه از ماشین ظرفشویی زیمنس، لازم به ذکر است که احتمالا دستگاه شما دچار خرابی هایی خواهد شد که مانع استفاده عادی از این دستگاه خواهند شد.

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای شما رخ دهد، آبریزی ماشین ظرفشویی زیمنس می باشد که یک مشکل جدی و اساسی می باشد و نباید آنرا ساده جلوه دهید. اما چگونه میتوان به رفع آبریزی ماشین ظرفشویی زیمنس پرداخت؟

از این رو در این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر ماشین ظرفشویی زینس آریابهکار قصد داریم تا شما را با این مشکل و همچنین نحوه رفع آبریزی ماشین ظرفشویی زیمنس اشنا سازیم تا در صورت بروز این خرابی بتوانید مشکل را ریشه یابی و یا حتی تعمیر کنید.

علت آبریزی ماشین ظرفشویی زیمنس

در ابتدا بهتر است به دلایل و علت هایی که می توانند منجر به آبریزی ماشین ظرفشویی زیمنس شوند بپردازیم تا این مشکل را از پایه شناسایی کنیم. بنابراین علت آبریزی ماشین ظرفشویی زیمنس چیست؟ در ادامه با رایج ترین دلایل آبریزی ماشین ظرفشویی زیمنس آشنا خواهید شد.

علت آبریزی ماشین ظرفشویی زیمنس

1. خرابی پمپ تخلیه

پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی زیمنس یک قطعه بسیار کلیدی و بسیار مهم در پروسه تخلیه آب کثیف در محفظه داخلی ماشین ظرفشویی زیمنس می باشد. از این رو پس از آنکه پروسه شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی زیمنس به اتمام میرسد، پمپ تخلیه آب ماشین ظرفشویی زیمنس شروع به کار می کند و تمام آب موجود درون این دستگاه را به فاضلاب منتقل می کند. اما اگر پمپ تخلیه خراب باشد، با آبریزی ماشین ظرفشویی زیمنس روبرو خواهید شد که جبران آن کار سخت و دشواری خواهد بود.

2. مسدودی شلنگ پمپ تخلیه

برای آنکه آب از طریق پمپ تخلیه به فاضلاب منتقل شود، یک شلنگ به عنوان رابط میان این دو وجود دارد که باید بصورت دقیق و صحیح نصب شود. اما اگر شلنگ پمپ تخلیه له، مسدود، فرسوده و… شده باشد، نه تنها آب به فاضلاب منتقل نمی شود، بلکه با مشکل آبریزی ماشین ظرفشویی زیمنس روبرو خواهید شد.

لازم به ذکر است که این خرابی گاهی اوقات می تواند منجر به برق گرفتگی و… شود. به همین دلیل توصیه می کنیم در صورت مشاهده آبریزی در ماشین ظرفشویی زیمنس، اقدام به خاموش کردن این دستگاه نمایید.

3. مسدودی فیلتر ماشین ظرفشویی زیمنس

ماشین ظرفشویی زیمنس دارای یک فیلتر در قسمت زیری می باشد که این فیلتر برای جذب ذرات ریز و درشت و عدم منتقل این ذرات ریز و درشت به پمپ تخلیه قرار گرفته شده است. از این رو اگر فیلتر ماشین ظرفشویی زیمنس شما به دلیل ذرات ریز و درشت مواد غذایی مسدود شده باشد، آب از سوراخ های آن عبور نخواهد کرد و در نتیجه با آبریزی ماشین ظرفشویی زیمنس روبرو می شود. به همین دلیل توصیه می کنیم در بازه های زمانی مختلفی اقدام به تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی زیمنس نمایید.

4. مشکل در لوله فاضلاب

گاهی اوقات ممکن است فاضلاب خانه شما دچار مسدودی شده باشد که وقتی آب وارد لوله فاضلاب می شود، پس داده خواهد شد و در نتیجه به قسمت زیرین ماشین ظرفشویی زیمنس ریخته می شود. از این رو توصیه می کنیم در صورت مشاهده این خرابی، اقدام به تعمیرات لازم نمایید.

رفع آبریزی ماشین ظرفشویی زیمنس

آبریزی ماشین ظرفشویی زیمنس از مشکلاتی می باشد که بدون شک نمی توان به سادگی از کنار آن رد شد و از عواقب آن چشم پوشی کرد! از این رو در صورتی که با مشکل آبریزی ماشین ظرفشویی زیمنس روبرو می شوید، احتمالا متوجه این موضوع خواهید شد که این خرابی می تواند منجر به برق گرفتگی شما عزیزان نیز شود. به همین دلیل اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس خواهید کرد. اما آیا بدون دانش فنی تعمیرات می توان این مشکل را تعمیر کرد؟

رفع آبریزی ماشین ظرفشویی زیمنس

در پاسخ این سوال باید بگوییم که بستگی به علت تعمیرات دارد! از این رو اگر برای مثال مشکل از مسدودی لوله و شلنگ های متصل به دستگاه و همچنین فیلتر ماشین ظرفشویی زیمنس باشد، شما می توانید با یک جابجایی ساده اقدام به رفع این خرابی نمایید.

اما اگر این مشکل ناشی از خرابی پمپ تخلیه باشد، بدون شک نیاز به ابزارهای تعمیراتی روز دنیا و مخصوص ماشین ظرفشویی زیمنس خواهید داشت. به همین دلیل توصیه می کنیم در صورتی که این یک مشکل فنی است، از تکنسین های تعمیرکار دستگاه درخواست تعمیرات کنید تا مشکل بصورت دقیق مورد تعمیر شود.

لازم به ذکر است که تکنسین های تعمیرکار ما در ابتدا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی که به همراه دارند، بصورت تخصصی و قطعه به قطعه اقدام به بررسی مشکل آبریزی ماشین ظرفشویی زیمنس می کنند تا مشکل ریشه یابی شود. پس از آنکه مشکل شما ریشه یابی شد، پروسه تعمیرات با تائید شما آغاز خواهد شد تا پروسه تعمیر و رفع آبریزی ماشین ظرفشویی زیمنس صورت گیرد.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

اگر با استفاده از موارد گفته شده در این مقاله از آریابهکار موفق به رفع مشکل آبریزی ماشین ظرفشویی زیمنس نشدید، لازم به ذکر است که جای نگرانی نیست؛ چرا که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس، این خرابی را بدون هر گونه مشکلی به نحوی تعمیر می کنیم که حتی بتوانید از این دستگاه بهتر از روز اول استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

از این رو برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تکنسین های مجرب و متخصص می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه در محل شما صورت گیرد.

تکنسین های تعمیرکار ماشین ظرفشویی زیمنس مجموعه آریابهکار در اسرع زمان به محل شما اعزام خواهند شد تا مشکل را به بهترین شکل ممکن برطرف کنند و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. از این رو ما آماده ایم تا با کمترین هزینه ممکن (نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی) مشکل دستگاه شما را بصورت تخصصی تعمیر کنیم.

تمام خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم، شامل 90 روز گارانتی رسمی مجموعه آریابهکار می شوند و این بدین معناست که اگر دستگاه شما مجددا در بازه گارانتی با مشکل قبلی روبرو شد، ما تعمیر آنرا بصورت رایگان برای شما انجام خواهیم داد تا دیگر نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات مجدد نداشته باشید و با خیالی آسوده دستگاه خود را به ما بسپارید.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214