skip to Main Content

اگر به تازگی ماشین لباسشویی دوو خریداری کرده اید و نمیدانید چگونه از این دستگاه برای شستن انواع البسه، انواع پارچه، پتو و… استفاده کنید، جای نگرانی نیست چرا که تمام پروسه آموزش استفاده شما از این دستگاه تنها در طی چند دقیقه می باشد و نیازی هم به دانش فنی ندارید.

با این وجود یک نکته بسیار مهم وجود دارد که پیش از استفاده از ماشین لباسشویی دوو باید از آن مطلع باشید و این نکته مهم این است که اگر شما اطلاع بخصوصی از طرز استفاده از ماشین لباسشویی دوو ندارید، نباید تحت هیچ شرایطی آزمون و خطا کنید! در غیر اینصورت به احتمال خیلی زیاد ممکن است به سلامت دستگاه آسیب وارد کنید.

به همین ترتیب توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما طرز استفاده از ماشین لباسشویی دوو را فرا بگیرید و پس از آنکه اطلاعات کافی برحسب نیاز خود از این دستگاه را کسب کردید، با خیالی آسوده اقدام به استفاده از آن نمایید.

لازم به ذکر می باشد که در میان نحوه استفاده از ماشین لباسشویی دوو و عمر مفید آن یک رابطه مستقیم وجود دارد؛ بدین معنا که اگر شما بصورت صحیح و اصولی از ماشین لباسشویی دوو استفاده کنید، عمر مفید آن طولانی تر خواهد شد و نیازی به تعمیرات نخواهید داشت و بالعکس.

اما چگونه این نکات را یاد بگیریم؟ برای یادگیری این نکات در ادامه این مقاله از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریابهکار به مهم ترین نکات در این زمینه خواهیم پرداخت تا بتوانید استفاده اصولی و صحیح از این دستگاه داشته باشید.

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی دوو

برای یادگیری هر موضوعی بدون شک یک منبع معتبر برای آن وجود دارد که بی عیب و نقص می باشد و تمام نکات ممکن و ناممکن نیز برای آن نوشته شده است. این موضوع در ماشین لباسشویی دوو نیز صدق می کند؛ چرا که 0 تا 100 نحوه استفاده از ماشین لباسشویی دوو و تمام نکاتی که باید توسط شما مصرف کنندگان در طی چندین صفحه در این دفترچه بصورت دقیق نوشته شده که اگر شما 5 الی 10 دقیقه وقت بگذارید می توانید تمام این نکات را مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی دوو

از این رو توصیه ابتدایی که برای شما داریم این است که پس از جعبه گشایی ماشین لباسشویی دوو، دفترچه آنرا نگه دارید و در یک بازه زمانی کوتاهی اقدام به مطالعه نکات نوشته شده در این دفترچه نمایید تا بتوانید براساس اصول و چارچوبی که شرکت سازنده دستگاه در نظر دارد از این دستگاه استفاده کنید.

کاربر گرامی: جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ماشین لباسشویی دوو مقاله ماشین لباسشویی دوو خوبه؟ را به شما پینهاد میکنیم.

آموزش نصب ماشین لباسشویی دوو

اولین گام برای استفاده از ماشین لباسشویی دوو، نصب صحیح و اصولی آن می باشد که تحت هیچ شرایطی نباید توسط شما صورت گیرد! بنابراین نصب اولیه ماشین لباسشویی دوو توسط چه شخصی باید انجام شود؟

خریداران ماشین لباسشویی دوو با توجه به اینکه دستگاه شما عزیزان گارانتی دارد و شما حق استفاده از گارانتی دارید، در صورتی گارانتی برای شما فعال خواهد شد که پس از خرید دستگاه، نماینده شرکت دوو به محل شما اعزام شود و دستگاه را جعبه گشایی، بررسی و نصب نماید.

در این صورت گارانتی دستگاه از روزی که پروسه نصب آن انجام می شود، شروع خواهد شد. بنابراین 0 تا 100 جعبه گشایی، بررسی سلامت بدنه و نصب ماشین لباسشویی دوو باید توسط نماینده این شرکت در منزل شما صورت گیرد و شما عزیزان نباید اقدام به جعبه گشایی و نصب این دستگاه نمایید؛ در غیر اینصورت به احتمال زیاد گارانتی به شما تعلق نخواهد گرفت.

تراز کردن ماشین لباسشویی دوو

اگر ماشین لباسشویی دوو تراز نباشد با روشن کردن این دستگاه متوجه صدای زیاد ماشین لباسشویی دوو خواهید شد و به همین دلیل پروسه تراز کردن ماشین لباسشویی دوو باید همان ابتدا صورت گیرد تا این خرابی رخ ندهد. از این رو چگونه بفهمیم ماشین لباسشویی دوو تراز شده است یا خیر؟

تراز کردن ماشین لباسشویی دوو

برای اطلاع از این موضوع شما باید در ابتدا انگشت اشاره خود را بر روی گوشه جلویی سمت راست (بالایی) ماشین لباسشویی دوو قرار دهید و به آرامی به سمت عقب هل دهید. همچنین این فرایند را نیز باید برای گوشه سمت چپ نیز تکرار کنید. از این رو اگر در هر دو حالت متوجه لق بودن ماشین لباسشویی دوو شدید، باید اقدام به تراز کردن نمایید.

برای تراز کردن نیز می توانید از پایه های جلویی ماشین لباسشویی دوو به همراه یک تراز اقدام نمایید.

فعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی دوو

در صورتی که فرزند شما بازیگوش است و با روشن کردن ماشین لباسشویی دوو به سراغ آن می آید و دکمه های ماشین لباسشویی دوو را می فشارد، باید قفل کودک ماشین لباسشویی دوو را فعال کنید تا دکمه های این دستگاه در حین روشن بودن تا زمانیکه برنامه شستشو به اتمام میرسد غیرفعال شوند. اما چگونه؟

در اکثر مدل های ماشین لباسشویی دوو دکمه ای با عنوان Child Lock درج شده است که با نگه داشتن این دکمه، قفل کودک دستگاه فعال می شود و دیگر نوزاد و کودک شما نمی تواند برنامه دستگاه را متوقف کند.

نکته: اگر ماشین لباسشویی دوو شما این گزینه را ندارد، می توانید به دفترچه راهنمای آن مراجعه کنید و دکمه مخصوص را پیدا نمایید.

شستن لباس های مشکی در ماشین لباسشویی دوو

در قسمت ولوم جلویی ماشین لباسشویی دوو، گزینه ای به نام Dark Wash درج شده است که مخصوص شستشوی لباس های مشکی در این دستگاه است. از این رو در ابتدا شما باید لباس های مشکی و تیره خود را درون ماشین لباسشویی دوو بریزید و سپس با ریختن مایع شستشوی مخصوص و انتخاب گزینه Dark wash می توانید البسه مشکی را بدون اینکه آسیب بخصوصی ببینند، بشویید.

شستن لباس های مشکی در ماشین لباسشویی دوو

شستن پرده در ماشین لباسشویی دوو

یکی از قابلیت های ماشین لباسشویی دوو، شستن پرده می باشد که شما می توانید در ابعاد و مقایس ظرفیت ماشین لباسشویی دوو، اقدام به شستن پرده های محل سکونت خود نمایید. اما برنامه شستشوی پرده در ماشین لباسشویی دوو کدام است؟

بهترین برنامه ممکن که مخصوص شستشوی پرده در این دستگاه می باشد، برنامه Delicate است که در قسمت ولوم ماشین لباسشویی دوو می توانید آنرا مشاهده کنید. از این رو با انتخاب این برنامه می توانید پرده ها را با بهترین کیفیت ممکن بشویید.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214