skip to Main Content

ماکروفر بوتان یکی از ماکروفرهای ایرانی تحت برند بوتان می باشد که این برند یکی از معروف ترین و بهترین برندهایی می باشد که در کشور عزیزمان تاکنون محصولات متعددی را طراحی، تولید و عرضه کرده است. اما در خصوص ماکروفر بوتان باید به اطلاع شما برسانیم که این دستگاه همانند سایر دستگاه هایی که در این زمینه وارد بازار ایران شده اند، می تواند نیاز شما را بر طرف کند و به بهترین شکل ممکن غذاهای شما را گرم نماید. از این رو طرز استفاده از ماکروفر بوتان چگونه می باشد؟

از این رو برای اینکه بتوانید به بهترین شکل ممکن از ماکروفر بوتان استفاده کنید، نیاز به این دارید که از ماکروفر بوتان بصورت صحیح و اصولی استفاده نمایید تا بتوانید از این دستگاه برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. با این وجود در ادامه این گزارش از تعمیر ماکروفر بوتان آریابهکار قصد داریم راهکارهایی را برای نحوه استفاده صحیح و مناسب از ماکروفر بوتان برای شما نام ببریم تا بتوانید از این دستگاه بدون هر گونه خرابی بخصوصی استفاده کنید. همراه ما باشید.

دفترچه راهنمای ماکروفر قدیمی و جدید بوتان

یکی از مهم ترین قسمت هایی که در جعبه ماکروفر بوتان قرار دارد و ما به آن اهمیت نمی دهیم، دفترچه راهنمای ماکروفر بوتان می باشد که به عنوان اصلی ترین منبع ممکن برای راهنمایی استفاده از ماکروفر بوتان است. از این رو اگر شما ماکروفر بوتان در مدل های قدیمی و جدید دارید و تاکنون از آن استفاده بخصوصی نداشته اید، می توانید با استفاده از این دفترچه به نحوی از ماکروفر بوتان کنید که بهترین نتیجه ممکن را به شما تحویل دهد.

دفترچه راهنمای ماکروفر قدیمی و جدید بوتان

با این وجود نوشته های دفترچه ماکروفر بوتان به دلیل اینکه این دستگاه ایرانی می باشد، کاملا فارسی است و نیازی به ترجمه و… ندارد و به همین دلیل شما می توانید صرفا در بازه زمانی 10 الی 15 دقیقه به آرامی تمام نکاتی که در این دفترچه نوشته شده است را مطالعه نمایید و اقدام به استفاده صحیح از ماکروفر بوتان خود کنید. از این رو توصیه اصلی ما به شما این است که اگر از ماکروفر بوتان خود تاکنون استفاده نکرده اید، بهتر است ابتدا دفترچه راهنمای این دستگاه را مطالعه کنید تا با طرز استفاده از ماکروفر جدید و قدیم بوتان آشنا شوید.

معرفی ماکروفر قدیمی و جدید بوتان

اگر مایل به خرید ماکروفر هستید، گزینه های مختلفی پیش روی شما می باشد که شما می توانید از طریق این گزینه ها اقدام به خرید ماکروفر جدید نمایید. از این رو اصولا تکنسین های تعمیرکار ماکروفر در آریابهکار پیشنهاد می کنند که برای خرید ماکروفر باید معیارهای مختلفی را در نظر بگیرید که اگر بخواهیم این معیارها را بصورت خلاصه نام ببریم، می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • بودجه خرید ماکروفر بوتان.
  • قابلیت های مدنظر از ماکروفر.
  • ابعاد دستگاه.

این 3 عامل در خرید ماکروفر بسیار مهم هستند که در ارزان ترین و گران قیمت ترین ماکروفرهای موجود در بازار این قابلیت ها وجود دارند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که برای خرید ماکروفر این سه عامل را مدنظر بگیرید. لازم به ذکر می باشد که ماکروفرهای بوتان تماما می توانند نیاز شما را مبنی بر یک دستگاه ماکروفر به بهترین شکل ممکن با کمترین هزینه بر طرف کنند. از این رو اگر مایل به خرید ماکروفر قیمت مناسب با قابلیت های روز هستید، ما ماکروفر بوتان را به شما پیشنهاد می کنیم.

توجه: تاکنون مدل های متنوعی از ماکروفر بوتان معرفی شده اند که از طریق نمایندگی های این برند می توانید اقدام به خرید ماکروفر بوتان براساس مدل دلخواه خود نمایید.

آموزش نصب ماکروفر های جدید و قدیمی بوتان

برای اینکه بتوانید از ماکروفر بوتان بصورت صحیح استفاده کنید، نیاز به این است که در ابتدا این دستگاه را بصورت صحیح نصب نمایید تا بتوانید از قابلیت های آن استفاده کنید. اما چگونه اقدام به نصب ماکروفر بوتان کنیم؟ برای اینکه ماکروفر بوتان را بصورت صحیح نصب کنید، باید این دستگاه در ارتفاع و دور از دسترس کودکان قرار دهید تا کودکان نتوانند باعث آسیب به این دستگاه شوند.

آموزش نصب ماکروفر های جدید و قدیمی بوتان

همچنین توصیه ای که برای شما داریم این است که ماکروفر بوتان باید حداقل از دیوار پشتی خود 5 سانتی متر فاصله داشته باشد که در صورت روشن کردن این دستگاه، تمام گرمای تولید شده در پشت دستگاه محبوس نشود و به بیرون از محیط دستگاه منتقل گردد؛ در غیر اینصورت این اشتباه می تواند باعث ار کار افتادن و خرابی ماکروفر بوتان شما عزیزان شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که ماکروفر بوتان از دیوار پشتی و کناره های خود فاصله مناسب و مطلوبی داشته باشد.

نحوه گرم کردن غذا در ماکروفر قدیمی و جدید بوتان

برای گرم کردن غذا در ماکروفر بوتان در ابتدا باید غذای مد نظر را در داخل یک ظرف مناسب ماکروفر بوتان بریزید و سپس آنرا بر روی سینی دستگاه قرار دهید و درب دستگاه را ببندید. از این رو اینک باید از طریق دکمه g اقدام به وارد کردن وزن حدودی غذا در ماکروفر بوتان نمایید و سپس زمان را نیز با استفاده از دکمه های بالا و پائین تنظیم کنید و دکمه Start را بفشارید تا پروسه گرم کردن غذا در ماکروفر بوتان آغاز شود. از این رو غذای شما به بهترین شکل ممکن در ماکروفر بوتان گرم خواهد شد.

نحوه گرم کردن غذا در ماکروفر قدیمی و جدید بوتان

اگر طبق آموزشی که ما به شما دادیم متوجه این شدید که این دکمه ها بر روی ماکروفر بوتان شما وجود ندارند، می توانید به دفترچه راهنمای ماکروفر بوتان خود مراجعه کنید تا با نحوه گرم کردن غذا در ماکروفر بوتان خود آشنا شوید.

آموزش بو زدایی ماکروفر بوتان

اگر در ماکروفر بوتان اقدام به تهیه غذاهای دریایی کرده اید و یا اگر غذای قرار داده شده در این دستگاه سوخته است و پس از گذشت روزها و هفته ها باز هم این بوی بد در ماکروفر بوتان شما وجود دارد و هنوز از بین نرفته است، می توانید آنرا بو زدایی کنید. اما چگونه؟ برای بو زدایی ماکروفر بوتان می توانید از ترکیب های مختلف مانند آب و جوش شیرین/ آب و سرکه/ آب و آبلیمو و… استفاده نمایید که هر یک از این روش ها می توانند به بهترین شکل ممکن ماکروفر بوتان را بو زدایی کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214