skip to Main Content

ماشین لباسشویی بوش در میان برندهایی که از گذشته تا به امروز در بازار ایران وجود دارند بسیار شناخته شده و البته با کیفیت بالا می باشد و به همین دلیل از رقابت بالایی برخوردار است. اما یک نکته مهم و حیاتی که در این زمینه وجود دارد این است که مدل های قدیمی این برند هنوز هم در بازار ایران وجود دارند که همانند روز اول بدون هر گونه خرابی کار می کنند. با این وجود طرز کار ماشین لباسشویی بوش قدیمی چگونه است؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که طرز کار این دستگاه همانند سایر دستگاه های موجود است.

این مورد کاملا درست می باشد که در مدل های قدیمی فناوری های امروزی وجود ندارد اما این دستگاه ها هنوز هم به درستی می توانند کار کنند و نیازی به تعمیرات ندارند؛ مگر اینکه فشار زیادی به آن وارد کنید! از این رو در این مقاله از تعمیر لباسشویی بوش آریابهکار قصد داریم شما عزیزان را با طرز کار ماشین لباسشویی بوش قدیمی آشنا سازیم تا بتوانید از این دستگاه بهترین استفاده ممکن را داشته باشید. همراه ما باشید.

طرز کار ماشین لباسشویی بوش قدیمی به چه صورت است؟

طرز کار ماشین لباسشویی بوش قدیمی مانند تمام ماشین های لباسشویی موجود در بازار ایران و جهان می باشد که نتیجه استفاده از این دستگاه، شستشوی تمام البسه است. با این وجود طرز کار ماشین لباسشویی بوش قدیمی این گونه است که ابتدا، ماشین لباسشویی را با زدن دکمه استارت، یا Power فعال سازید تا نمایشگر روشن و آماده به کار شود. سپس لباس ها را درون دیگ قرار داده و درب ماشین را محکم ببندید. مهم است که در این مرحله توجه داشته باشید که بیش از اندازه لباس در ماشین نریزید، زیرا این کار ممکن است به دستگاه شما آسیب برساند.

طرز کار ماشین لباسشویی بوش قدیمی به چه صورت است؟

از این رو بسته به مقدار و میزان کثیفی لباس ها و نوع برنامه شستشویی که مد نظر دارید، مقدار مناسبی مواد شوینده را در محفظه مخصوص بریزید. در ادامه بر روی بدنه دستگاه محفظه های جداگانه ای برای انواع مواد شوینده در نظر گرفته شده است که در این محفظه ها باید اقدام به ریختن مواد شوینده نمایید و سپس از این طریق مواد شوینده اضافه شوند.

اینک با انتخاب برنامه شستشو مدنظر خود می توانید اقدام به روشن کردن و استفاده از ماشین لباسشویی بوش قدیمی خود نمایید و پس از بازه زمانی مخصوص که بر اساس برنامه انتخابی متفاوت است، پروسه شستشو به اتمام خواهد رسید.

معرفی برنامه های ماشین لباسشویی بوش قدیمی

برای شستشوی بهینه البسه در ماشین لباسشویی بوش قدیمی برنامه های مختلفی بر روی دستگاه درج شده اند که در میان مدل دستگاه متفاوت می باشد و شما می توانید به سادگی با این برنامه ها آشنا شوید. چگونه؟ برای آشنایی با برنامه های ماشین لباسشویی بوش قدیمی باید به اطلاع شما برسانیم که می توانید به دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش قدیمی خود مراجعه کنید؛ جاییکه تمام نکات و قوانین و برنامه های ماشین لباسشویی بوش قدیمی شما در آن نوشته شده است و توضیح داده شده اند.

از این رو بهترین منبع پیش روی شما، دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی بوش قدیمی می باشد.

معنی نوشته های روی ماشین لباسشویی بوش قدیمی

اگر بخواهیم نوشته های روی ماشین لباسشویی بوش قدیمی را نام ببریم و توضیح دهیم باید در ابتدا بگوییم که نوشته های ماشین لباسشویی بوش قدیمی به دو دسته تقسیم می شوند که دسته اول همان برنامه های شستشو هستند و دسته دوم نیز موارد مرتبط با خاموش/روشن کردن ماشین لباسشویی بوش، متوقف کردن برنامه شستشو و… می باشد که با استفاده از آنها می توانید این دستگاه را مدیریت نمایید. لازم به ذکر می باشد که برنامه های شستشو در قسمت بالا نام برده شدند و توضیح دادیم.

نحوه روشن کردن ماشین لباسشویی بوش قدیمی

نحوه روشن کردن ماشین لباسشویی بوش قدیمی

برای آنکه بتوانید ماشین لباسشویی بوش قدیمی خود را روشن کنید، کار سختی در پیش ندارید! بر روی تمام مدل های ماشین لباسشویی بوش دکمه On/Off درج شده است که با فشردن این دکمه می توانید اقدام به روشن کردن ماشین لباسشویی بوش قدیمی و سپس انتخاب برنامه شستشو مدنظر خود نمایید. از این رو برای آنکه بتوانید ماشین لباسشویی بوش خود را روشن کنید، صرفا از طریق دکمه On می توانید آنرا روشن و استفاده نمایید که کار بسیار ساده ای است.

آموزش خاموش کردن ماشین لباسشویی بوش قدیمی

اما در خصوص خاموش کردن ماشین لباسشویی بوش قدیمی باید به اطلاع شما برسانیم که دستگاه شما پس از اتمام پروسه شستشو بصورت اتوماتیک و خودکار خاموش خواهد شد و نیازی به فشردن دکمه خاصی نیست. اما اگر به هر دلیلی مایل به خاموش کردن ماشین لباسشویی بوش قدیمی هستید باید به اطلاع شما برسانیم که با یک بار فشردن دکمه On/Off در این دستگاه می توانید اقدام به خاموش کردن ماشین لباسشویی بوش قدیمی خود کنید که دستگاه بصورت کامل از کار خواهد افتاد.

مقالات مرتبط: علت برق داشتن بدنه لباسشویی بوش

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش قدیمی در تهران

همانگونه که در ابتدا توضیح داده شد، ماشین لباسشویی بوش قدیمی در هر مدلی که در بازار کشور وجود دارد به نحوی طراحی شده که به سختی خراب می شود و شما می توانید از این دستگاه در شرایط استفاده مناسب و ایده آل استفاده مناسب و بهینه داشته باشید. اما اگر استفاده نادرستی از این دستگاه داشته باشید، بدون شک احتمال خرابی این دستگاه وجود دارد و شما نمی توانید از آن همانند روز اول استفاده کنید. با این وجود تمام خرابی های ماشین لباسشویی بوش قدیمی بدون هر گونه محدودیتی قابل تعمیر هستند.

لازم به ذکر است که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش، خدمات عیب یابی، تعمیر و سرویس این دستگاه را بصورت تخصصی به شما مشتریان ارائه می دهیم و می توانید از طریق خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم، همانند روز اول از دستگاه خود استفاده کنید و نیازی به تعویض قطعات کلیدی و یا خرید دستگاه جدید نداشته باشید.

با این وجود برای استفاده از خدمات تخصصی آریابهکار می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین صورت گیرد و مشکلات دستگاه شما بر طرف گردد.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214