skip to Main Content

ماشین لباسشویی آبسال یکی از برندهای معروف ایرانی می باشد که دارای تجربه چندین سال در این زمینه است و به همین دلیل اگر شما چندین سال اخیر از این برند خرید کرده باشید، باز هم این دستگاه برای شما به بهترین شکل ممکن کار خواهد کرد و می توانید با استفاده صحیح از این دستگاه تا چندین سال دیگر نیز استفاده کنید. اما طریقه استفاده از ماشین لباسشویی آبسال قدیمی چگونه است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آبسال قدیمی بسیار آسان است.

برای استفاده بهینه و صحیح از ماشین لباسشویی آبسال قدیمی باید نکات مهمی را مطلع باشید تا بتوانید از طریق این دستگاه اول از همه نیاز خود را بر طرف کنید و دوما نیازی به تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال قدیمی نداشته باشید. به همین ترتیب در ادامه این گزارش از نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال قصد داریم شما عزیزان را با نحوه استفاده صحیح از ماشین لباسشویی آبسال قدیمی آشنا سازیم. همراه ما باشید.

دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی آبسال قدیمی

مهم ترین و اصلی ترین منبعی که شما می توانید از طریق آن اقدام به استفاده صحیح و اصولی از ماشین لباسشویی آبسال قدیمی نمائید، دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی آبسال قدیمی می باشد که بهترین و مهم ترین راهکار ممکن برای شما است. به عبارتی اگر شما دفترچه راهنمای این دستگاه را مطالعه کنید، تمام اصول و قوانینی که باید در حین استفاده از این دستگاه رعایت کنید را مطلع خواهید شد.

دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی آبسال قدیمی

از این رو اگر دستگاه شما قدیمی است و یا جدید، جای نگرانی بر آن نیست که چگونه از ماشین لباسشویی آبسال خود استفاده کنید؛ چرا که تمام نکاتی که باید از آنها مطلع باشید در دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی آبسال قدیمی و جدید نوشته شده است و اگر شما چند دقیقه وقت بگذارید، تمام این نکات را متوجه خواهید شد. به همین ترتیب توصیه می کنیم دفترچه راهنمای این دستگاه را مطالعه دقیق داشته باشید.

همچنین توصیه دیگری که برای شما داریم این است که ویدیوهای آموزشی نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آبسال قدیمی را در بستر اینترنت مشاهده نمایید تا از این طریق بتوانید از ماشین لباسشویی آبسال قدیمی به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

روشن کردن ماشین لباسشویی آبسال قدیمی

تفاوتی ندارد که ماشین لباسشویی آبسال شما قدیمی باشد یا جدید! اگر شما مایل هستید این دستگاه را روشن کنید، متوجه این خواهید شد که بر روی صفحه جلویی ماشین لباسشویی آبسال قدیمی، دکمه Power درج شده است که اگر این دکمه را بفشارید، دستگاه شما روشن خواهد شد. از این رو برای روشن کردن ماشین لباسشویی آبسال قدیمی باید صرفا دکمه Power را یکبار بفشارید تا این دستگاه روشن شود.

خاموش کردن ماشین لباسشویی آبسال قدیمی

اگر پس از آنکه ماشین لباسشویی آبسال قدیمی را روشن کردید، مایل به خاموش کردن این دستگاه بودید، باید مجددا دکمه Power ماشین لباسشویی آبسال قدیمی را یکبار بفشارید تا این دستگاه خاموش شود. اما اگر ماشین لباسشویی آبسال قدیمی را روشن کردید و برنامه شستشوی البسه را انتخاب نمودید، باید به اطلاع شما برسانیم که نیازی به خاموش کردن ماشین لباسشویی آبسال قدیمی خود ندارید؛ چرا که دستگاه بصورت خودکار پس از اتمام شستشو خاموش خواهد شد.

خاموش کردن ماشین لباسشویی آبسال قدیمی

به همین ترتیب پس از آنکه پروسه شستشوی البسه به اتمام رسید، باید صبر کنید تا ابتدا قفل درب ماشین لباسشویی آبسال قدیمی شما باز شود و سپس دستگاه بصورت خودکار خاموش خواهد شد و نیازی به خاموش کردن دستی ماشین لباسشویی آبسال قدیمی ندارید.

برنامه های ماشین لباسشویی آبسال قدیمی

برای آنکه بتوانید از طریق ماشین لباسشویی آبسال قدیمی اقدام به تمیز کردن و شستن البسه خود نمایید، باید از طریق برنامه هایی که بصورت پیش فرض بر روی این دستگاه تعبیه شده اند استفاده کنید تا بتوانید از این دستگاه برای تمیز کردن البسه اقدام کنید. به همین دلیل برای اطلاع از این برنامه ها اگر به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی آبسال قدیمی مراجعه کنید، تمام برنامه ها را متوجه خواهید شد.

برنامه های ماشین لباسشویی آبسال قدیمی

اما اگر به دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی آبسال قدیمی دسترسی ندارید، ما در ادامه برخی از کاربردی ترین و مهم ترین برنامه های ماشین لباسشویی آبسال قدیمی را نام برده ایم که می توانید از طریق آنها البسه مختلف با جنس آنها را به بهترین شکل ممکن بشویید.

برنامه ماشین لباسشویی آبسال قدیمیکاربرد برنامه
Dark Colorمخصوص شستشوی البسه تیره و سیاه رنگ.
Cottonمناسب شستشوی البسه پنبه و نخ در ماشین لباسشویی آبسال قدیمی.
Blanketبرنامه شسشتوی پتو، رو تختی و… در ماشین لباسشویی آبسال قدیمی.
Woolمخصوص شستشوی لباس های پشمی در ماشین لباسشویی آبسال قدیمی.
Spinخشک کن ماشین لباسشویی آبسال قدیمی.
Quick washشستشوی سریع برای لباس هایی که به میزان زیاد کثیف نیستند.
Drum cleanبه منظور شستشوی محفظه داخلی ماشین لباسشویی آبسال قدیمی می باشد.
Rinse + Spinاگر ماشین لباسشویی آبسال قدیمی شما این قابلیت را داشته باشد، به معنای آبکشی و خشک کردن البسه در ماشین لباسشویی آبسال می باشد.
Delicateبرنامه مناسب شستشوی لباس های ظریف در ماشین لباسشویی آبسال قدیمی.

دکمه های ماشین لباسشویی آبسال قدیمی

معمولا هر ماشین لباسشویی آبسال قدیمی دارای دو دکمه و یک ولوم بزرگ می باشد که یکی از این دکمه ها مخصوص خاموش/ روشن کردن ماشین لباسشویی آبسال قدیمی به نام Power است و یکی دیگر از دکمه های این دستگاه، دکمه Start / Pause می باشد که مخصوص شروع و متوقف کردن برنامه شستشوی ماشین لباسشویی آبسال قدیمی است.

همچنین ولوم بزرگ نیز مخصوص انتخاب برنامه شستشوی ماشین لباسشویی آبسال قدیمی می باشد که در بالا برخی از مهم ترین برنامه های ماشین لباسشویی آبسال قدیمی را نام بردیم.

دکمه خشک کن ماشین لباسشویی آبسال قدیمی

اگر مایل به استفاده از خشک کن ماشین لباسشویی آبسال قدیمی هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که تنها دکمه مخصوص خشک کن ماشین لباسشویی آبسال قدیمی، دکمه Spin است که با انتخاب این برنامه، خشک کن ماشین لباسشویی آبسال قدیمی فعال خواهد شد و می توانید از این قابلیت به تنهایی استفاده کنید. توجه داشته باشید که از این قابلیت نباید در صورتی استفاده کنید که مخزن ماشین لباسشویی آبسال قدیمی شما خالی است! در این صورت مطمئنا دستگاه آسیب خواهد دید.

امتیاز post

This Post Has 2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214