skip to Main Content

طریقه استفاده ماشین لباسشویی ال جی به چه صورت است؟ماشین لباسشویی ال جی چه برنامه هایی برای شست و شوی لباس های مختلف دارد؟

ماشین لباسشویی ال جی بدون شک یکی از 3 برند پرفروش در ایران می باشد که به دلیل استقبال گسترده از این دستگاه، مدل های متنوعی از این ماشین لباسشویی در بازار کشور عرضه شده اند و شما می توانید برحسب نیاز خود اقدام به انتخاب و خرید مدل مدنظر نمایید.

اما یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است پس از خرید این دستگاه برای شما رخ دهد این است که طریقه استفاده ماشین لباسشویی ال جی چگونه می باشد؟ آیا این پروسه ساده است یا پیچیده؟ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی ال جی از آنچیزی که شما عزیزان تصور می کنید، بسیار ساده‌تر و آسان تر می باشد و شما عزیزان می توانید تنها با فشردن چند دکمه، اقدام به فعال کردن ماشین لباسشویی ال جی نمایید.

بنابراین طریقه استفاده ماشین لباسشویی ال جی خیلی ساده است و نباید در این خصوص نگران باشید؛ با این وجود تنها راهکار معتبری که ما برای شما در نظر داریم این است که به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی ال جی مراجعه کنید و تمام عنوان و نکاتی که در این دفترچه توسط کمپانی تولید کننده ماشین لباسشویی ال جی برای شما نوشته شده است را مطالعه کنید تا با چارچوب استفاده از این دستگاه آشنا شوید.

از این رو اگر طبق این چارچوب از دستگاه استفاده کنید، نه تنها با خرابی ماشین لباسشویی ال جی روبرو نخواهید شد بلکه تا چندین سال نیز بدون خرابی از این دستگاه می توانید استفاده کنید و هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی شامل حال شما عزیزان نشود.

با این وجود در ادامه این در این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی آریابهکار قصد داریم تا شما عزیزان را با طریقه استفاده از ماشین لباسشویی ال جی به‌صورت گام به گام آشنا سازیم تا بتوانید از این دستگاه پر قابلیت به بهترین شکل ممکن برای شستشوی البسه خود استفاده کنید. همراه ما باشید.

طرز استفاده از ماشین لباسشویی ال جی

برای آنکه ماشین لباسشویی ال جی را روشن کنید، در ابتدا باید چند مرحله به‌صورت دقیق مورد بررسی و اجرایی قرار گیرد تا بتوانید از برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی ال جی استفاده کنید.

از این رو اولین گام برای شما این است که با گارانتی دستگاه هماهنگی های لازم را انجام دهید تا تکنسین نمایندگی به محض خرید دستگاه به محل شما اعزام شود و نصب اولیه ماشین لباسشویی ال جی را انجام دهد.

طرز استفاده از ماشین لباسشویی ال جی

پس از آنکه نصب اولیه صورت گرفت، گارانتی ماشین لباسشویی ال جی شما فعال خواهد شد و می توانید از این دستگاه برای شستشوی البسه مختلف استفاده کنید. اما چگونه؟ شما عزیزان به ساده‌ترین شکل ممکن می توانید از این دستگاه استفاده کنید که در بخش بعدی با آن آشنا خواهید شد.

معرفی برنامه های ماشین لباسشویی ال جی

ماشین های لباسشویی نسل جدید ال جی شامل برنامه های مختلف و متعددی هستند که با انتخاب هر یک از برنامه های دستگاه می توانید البسه مختلف را بدون آنکه آسیبی ببینند، درون مخزن ماشین لباسشویی ال جی بریزید تا شسته شوند.

از این رو در ادامه این بخش قصد داریم تا برخی از مهم ترین و کاربردی ترین برنامه های ماشین لباسشویی ال جی را برای شما عزیزان شرح دهیم تا بتوانیم از این دستگاه به بهترین شکل ممکن برای شستشوی البسه استفاده کنید. همراه ما باشید.

برنامه شستشوی ضد حساسیت (Skin Care)

یکی از برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی ال جی، برنامه محافظت از پوست یا همان ضد حساسیت است که از این طریق می توانید البسه ای که بصورت مستقیم با پوست شما در تماس هستند را درون ماشین لباسشویی ال جی بشویید و آسیبی به پوست شما وارد نشود. از این رو می توان البسه ای مانند لباس های زیر، حوله، روبالشتی و… را با استفاده از این برنامه در ماشین لباسشویی ال جی شست و استفاده کرد.

برنامه شستشوی ضد حساسیت (Skin Care)

برنامه شستشوی لباس کودک (Baby Care)

همانگونه که مطلع هستید، پوست کودکان بسیار حساس است و نمی توان با هر برنامه ای اقدام به شستن البسه کودکان کرد؛ چرا که در صورت شستشوی غیر اصولی ممکن است آسیب قابل توجهی به پوست کودکان وارد شود. از این رو با استفاده از این برنامه می توانید لباس های مرتبط با کودکانتان را بصورت اختصاصی و بدون هر گونه مشکل بخصوصی در ماشین لباسشویی ال جی بشویید.

برنامه شستشوی 60 دقیقه ای (Intensive 60)

یکی از برنامه های شستشو در ماشین لباسشویی ال جی، برنامه شستشوی 60 دقیقه ای است که در این حالت شما با کمترین میزان مصرف انرژی می توانید انواع لباس را بصورت ترکیبی در ماشین لباسشویی ال جی بشویید.

برنامه شستشوی کتان (Cotton)

اگر البسه کتاب، پنبه ای و… دارید که به شدت کثیف شده اند، می توانید این البسه را با استفاده از برنامه شستشوی کتاب بصورت مجزا و جداگانه مورد شستشو قرار دهید تا هم تمیز شوند و هم اینکه به بافت آنها آسیبی وارد نشود و رنگی را نیز به خود جذب نکنند.

با این وجود برای شستشوی این البسه باید آنها را درون مخزن ماشین لباسشویی ال جی قرار دهید و سپس با چرخاندن ولوم ماشین لباسشویی ال جی و انتخاب برنامه مذکور، اقدام به شستشوی آنها نمایید.

برنامه شستشوی پشمی (Wool)

با توجه به ظرفیت مخزن ماشین لباسشویی ال جی اگر تعداد البسه پشمی شما به میزان کافی رسیده است، می توانید آنها را با استفاده از برنامه Wool در ماشین لباسشویی ال جی به بهترین شکل ممکن بشویید تا آسیبی به ظاهر و بافت آنها وارد نشود.

برنامه شستشوی پشمی (Wool)

برنامه شستشوی ترکیبی (Mix)

همچنین اگر تعداد زیادی از انواع لباس را دارید و به دلیل محدودیت وزنی نمی توانید آنها را بصورت جداگانه در ماشین لباسشویی ال جی بشویید، توصیه می کنیم از برنامه شستشوی ترکیبی ماشین لباسشویی ال جی استفاده کنید؛ چرا که این بهترین گزینه ممکن برای شما خواهد بود.

با این وجود برای شستشوی البسه با استفاده از این برنامه می توانید خیلی ساده آنها را درون مخزن قرار دهید و سپس با استفاده از ولوم قرار گرفته در ماشین لباسشویی ال جی، گزینه Mix را انتخاب کنید و سپس دکمه Start را انتخاب نمایید تا پروسه شستشوی البسه شما بصورت ترکیبی توسط ماشین لباسشویی ال جی به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214