skip to Main Content

ماشین ظرفشویی بکو یکی از بهترین و کاربردی ترین دستگاه های ماشین ظرفشویی در بازار ایران است که اگر مایل به خرید ماشین ظرفشویی هستید، بدون شک ماشین ظرفشویی بکو می تواند جزء یکی از انتخاب های شما عزیزان باشد. با این وجود اگر شما از این دستگاه بصورت اصولی استفاده کنید، تا چندین سال قابل استفاده خواهد بود و مشکلی برای آن ایجاد نخواهد شد. اما یکی از مشکلاتی که ممکن است به دلیل استفاده نادرست در ماشین ظرفشویی بکو ایجاد شود، علامت قرمز روی ماشین ظرفشویی بکو است! اما علت چیست؟

علامت قرمز روی ماشین ظرفشویی بکو می تواند نشان دهنده یک هشدار در ماشین ظرفشویی بکو است که باید در صورت بروز این مشکل، از این دستگاه استفاده نکنید. اما اگر علائم موجود بر روی پنل ماشین ظرفشویی بکو شما قرمز رنگ هستند، نشان دهنده خرابی این دستگاه نیست! با این وجود در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بکو با جزئیات بیشتری در این زمینه آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

علامت قرمز روی ماشین ظرفشویی بکو

اگر به تازگی ماشین ظرفشویی بکو را خریداری کرده اید و با روشن کردن آن متوجه علامت قرمز روی ماشین ظرفشویی بکو شدید، ممکن است همان ابتدا نگران شوید و این سوال برای شما ایجاد شود که علامت قرمز ماشین ظرفشویی بکو چیست؟ در پاسخ باید بگوییم که این علامت قرمز رنگ به معنای برنامه انتخابی ماشین ظرفشویی بکو برای شستشوی ظروف است و جای نگرانی وجود ندارد.

علامت قرمز روی ماشین ظرفشویی بکو

از این رو اگر این علامت به تازگی در ماشین ظرفشویی بکو ایجاد شده است، باید به دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی بکو مراجعه کنید.

علامت برنامه های روی ماشین ظرفشویی بکو

صفحه دیجیتالی برخی از مدل های ماشین ظرفشویی بکو به نحوی است که تمام علائم موجود بر روی این دستگاه به رنگ قرمز و دیجیتالی هستند. با این وجود اگر هر گونه علائم قرمز رنگ روی این دستگاه دیدید، جای نگرانی نیست! با این وجود ممکن است در حین شستشو نام برنامه انتخاب شده به رنگ قرمز بر روی نمایشگر دیجیتالی ماشین ظرفشویی بکو ظاهر شود و به همین دلیل نگران شوید. از این رو در این مواقع نگران نشوید و اجازه دهید تا پروسه شستشو به بهترین شکل ممکن ادامه پیدا کند.

لازم به ذکر است که علامت های روی ماشین ظرفشویی بکو نشان دهنده برنامه های شستشوی آن هستند و اگر معنای آنها را نمی دانید، در ادامه ما تمام برنامه های ماشین ظرفشویی بکو را برای شما نام برده ایم. اما اگر جدا از برنامه ماشین ظرفشویی بکو دکمه قرمز رنگ دیگری در ماشین ظرفشویی بکو ایجاد شده است، نشان دهنده ارور و یا خرابی خاصی در این دستگاه است که باید در اسرع زمان به دفترچه راهنمای این دستگاه مراجعه کنید و عامل اصلی نمایش علامت قرمز ماشین ظرفشویی بکو را مطالعه کنید.

در ادامه نیز برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی بکو را نام برده ایم که عبارتند از:

علامت روی ماشین ظرفشویی بکوکاربرد و توضیحات
Autoیکی از برنامه های ایده آل و مناسب برای شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی بکو، برنامه Auto است که اگر این برنامه را انتخاب کنید، ماشین ظرفشویی بکو بصورت خودکار دما را بین 45 الی 65 درجه تغییر می دهد تا از این طریق ظروف شما در ماشین ظرفشویی بکو شسته شوند.
Eco 50اگر به دنبال برنامه اقتصادی ماشین ظرفشویی بکو هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که اقتصادی ترین برنامه برای شستن ظروف در این دستگاه، برنامه Eco یا همان Economic است که برای شستشوی ظروف دما بین 45 الی 55 درجه سانتی گراد خواهد بود و همچنین آب کمترین استفاده خواهد شد. لازم به ذکر است که اگر این برنامه را انتخاب کنید، زمان بیشتری برای شستشوی ظورف طول خواهد کشید.
Silence 50در صورتی که نوزاد و کودک شما خواب است و مایل هستید تا ماشین ظرفشویی بکو با کمترین میزان صدای ممکن اقدام به شستن ظروف نماید، باید به اطلاع شما برسانیم که این برنامه بهترین انتخاب ممکن برای شما خواهد بود. از این رو زمانیکه این برنامه را در ماشین ظرفشویی بکو انتخاب می کنید، ظروف شما با ظرافت بیشتر و صدای کمتری شسته خواهند شد.
40علامت 40 درجه سانتی گراد یکی دیگر از برنامه های ماشین ظرفشویی بکو است که معمولا به همراه عکس یک لیوان بر روی ماشین ظرفشویی بکو درج شده است. به عبارتی این برنامه برای شستن ظروفی طراحی شده که شکننده هستند. از این رو اگر یکسری لیوان ظریف دارید و مایل هستید به بهترین شکل ممکن شسته شوند، این برنامه پاسخگوی شما خواهد بود. لازم به ذکر است که به دلیل طولانی بودن این برنامه، باید وقت بیشتری را سپری کنید.
70علامت 70 درجه سانتی گراد به معنای شستشوی ظروف در دمای بالا است که بدون شک این دما برای هر ظرفی مناسب نیست. با این وجود اگر ظروف کثیفی دارید که مواد غذایی به آن چسبیده اند و به هیچ وجه کنده نمی شوند، می توانید از این برنامه استفاده کنید تا از این طریق سخت ترین مواد غذایی ممکن نیز از روی ظروف شما کنده شوند.
45یکی دیگر از دماهای مناسب برای شستشوی ظروف حساس مانند لیوان ها، برنامه 45 درجه سانتی گراد ماشین ظرفشویی بکو است که می تواند نتیجه مناسب و ایده آلی را ارائه دهد. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر تعداد لیوان نسبتا زیادی برای شستشو دارید و میزان جلای بالای آنها نیز مهم است، می توانید از طریق این برنامه اقدام به شستشوی آنها نمایید.
60اما اگر تعداد زیادی بشقاب و ظروف غذاخوری دارید، باید به اطلاع شما برسانیم که این برنامه بهترین برنامه ممکن برای شستن آنها در ماشین ظرفشویی بکو است. با این وجود این برنامه به معنای شستن ظروف در ماشین ظرفشویی بکو با دمای 60 درجه سانتی گراد است.
1hگاهی اوقات ممکن است برای شستن ظروف در ماشین ظرفشویی بکو عجله زیادی داشته باشد و به همین دلیل مایل هستید تا این پروسه در عرض 1 ساعت صورت گیرد، این برنامه به معنای 1 ساعت (1 Hour) بهترین گزینه ممکن خواهد بود از این طریق می توانید اقدام به شستن ظروف در ماشین ظرفشویی بکو نمایید.
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214