skip to Main Content

اگر به تازگی اقدام به خرید ماشین ظرفشویی میدیا کرده اید و با کاربردهای این دستگاه آشنا نیستید، بهتر است در صورت نداشتن تجربه کار با ماشین ظرفشویی میدیا توصیه می کنیم به هیچ وجه از این دستگاه استفاده نکنید تا اینکه نتیجه بهتری را دریافت کنید و مشکلی برای ماشین ظرفشویی میدیا شما رخ ندهد. اما چگونه می توانیم بهترین استفاده ممکن را از ماشین ظرفشویی میدیا ببریم؟ علامت های روی ماشین ظرفشویی میدیا چه کاربردی دارند؟

بدون شک برای آنکه بتوانید بهترین نتیجه ممکن را با استفاده از ماشین ظرفشویی میدیا داشته باشید، در ابتدا باید کاربرد دکمه های ماشین ظرفشویی میدیا را متوجه شوید. اما چگونه؟ در ادامه این مقاله از نمایندگی ظرفشویی مدیا قصد داریم تا شما عزیزان را با کاربرد علامت هایی روی ماشین ظرفشویی میدیا آشنا سازیم تا بتوانید بهترین تجربه ممکن را بدست بیاورید. همراه ما باشید.

دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی میدیا

اصلی ترین و مهم ترین منبعی که با استفاده از آن می توانید نحوه استفاده از ماشین ظرفشویی میدیا را یاد بگیرید و به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنید، دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی میدیا است که با استفاده از این دفترچه می توانید به تمام چارچوبی که کمپانی سازنده ماشین ظرفشویی میدیا برای شما در نظر گرفته است را آشنا شوید. با این وجود اگر به تازگی اقدام به خرید ماشین ظرفشویی میدیا کرده اید، توصیه می کنیم که صرفا در ابتدا اقدام به مطالعه دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی میدیا نمایید.

دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی میدیا

برای مطالعه دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی میدیا باید به اطلاع شما برسانیم که نیازی به وقت یک یا دو ساعته نخواهید داشت و به همین دلیل صرفا در یک بازه زمانی کوتاه می توانید آنرا بصورت کامل مطالعه کنید. از این رو توصیه می شود به هیچ وجه دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی میدیا را فراموش نکنید و سعی کنید از این دستگاه براساس اصولی که در دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی میدیا نوشته شده است استفاده کنید.

همچنین اگر دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی میدیا را به هر دلیلی در دسترس ندارید، می توانید از بستر اینترنت اقدام به دانلود ماشین ظرفشویی میدیا نمایید تا از این طریق با نکات نوشته شده در این دفترچه آشنا شوید.

علامت های روی ماشین ظرفشویی میدیا

در خصوص علامت های روی ماشین ظرفشویی میدیا باید به اطلاع شما برسانیم که هر یک از علامت ها نشان دهنده یک قابلیت و کاربرد در ماشین ظرفشویی میدیا می باشند و اینگونه نیست که شما صرفا با استفاده از این دستگاه بتوانید خیلی سریع به نتیجه دلخواه خود برسید! با این وجود در ادامه قصد داریم کاربرد علامت هایی روی ماشین ظرفشویی میدیا را برای شما نام ببریم که عبارتند از:

علامت روی ماشین ظرفشویی میدیاکاربرد علامت های روی ماشین ظرفشویی میدیا
On/Offدکمه مخصوص خاموش/روشن کردن ماشین ظرفشویی میدیا
Startشروع برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی میدیا
Programبرای انتخاب برنامه های ماشین ظرفشویی میدیا باید این دکمه را بفشارید.
Child lockدکمه مخصوص قفل کودک ماشین ظرفشویی میدیا است.
Displayنماییشگر ماشین ظرفشویی میدیا
Glassشستشوی ظروف شیشه ای در ماشین ظرفشویی میدیا
Normalشستشو نرمال در ماشین ظرفشویی میدیا
Half loaadنیمه ماشین ظرفشویی میدیا پر شده است.
Rinseآبکشی ظروف در ماشین ظرفشویی میدیا

معرفی برنامه هایی روی ماشین ظرفشویی میدیا

برای آشنایی با دکمه های ماشین ظرفشویی میدیا تنها توصیه ای که برای شما داریم این است که به دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی میدیا مراجعه کنید تا بتوانید با این برنامه ها به بهترین شکل آشنا شوید.

معرفی برنامه هایی روی ماشین ظرفشویی میدیا

لازم به ذکر است که در ادامه به معرفی برنامه های ماشین ظرفشویی میدیا پرداخته ایم که عبارتند از:

دکمه های ماشین ظرفشویی میدیاکاربرد دکمه های ماشین ظرفشویی میدیا
Heavyدر صورتی که ظروف شما بسیار چرب هستند و به هیچ وجه از بین نمی روند می توانید از این برنامه استفاده کنید.
90 Minutesاگر ظروف شما به میزان کمی چرب هستند، این برنامه برای ظروف شما مناسب است.
Glassبرنامه مخصوص شستشوی ظروف شیشه ای است که بازه زمانی شستشوی آن 70 دقیقه است.
Intensiveدر صورتی که ظروف شما بسیار چرب و کثیف هستند، می توانید با استفاده از این برنامه اقدام به شستشوی آنها نمایید.
Normalاگر ظروف پیش دستی و عادی دارید و مایل به شستشوی آنها هستید، این برنامه کاربردی خواهد بود. اما اگر ظروف شما چرب هستند، این برنامه برای شما مناسب نخواهد بود.
Rapidبا استفاده از این برنامه در بازه زمانی 30 دقیقه پروسه شستشو ظروف به اتمام خواهد رسید.
Rinseآبکشی ظروف در ماشین ظرفشویی میدیا پیش از آغاز فرآیند شستشو.

برطرف سازی مشکلات ظرفشویی میدیا در نمایندگی مرکزی

در صورتی که با خرابی ماشین ظرفشویی میدیا روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه طبق روز اول استفاده کنید، نشان دهنده خرابی این دستگاه است که باید توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی و تعمیرات تخصصی قرار گیرد. با این وجود بهترین منبع ممکن برای عیب یابی و برطرف سازی مشکلات ظرفشویی میدیا کجاست؟ اگر مایل به تعمیرات تخصصی دستگاه خود هستید باید به نمایندگی مرکزی آریابهکار در تهران و یا شهر محل سکونت خود مراجعه کنید تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس برطرف شود.

لازم به ذکر است که ما در آریاببهکار به عنوان نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در تهران تمام خدمات عیب یابی و تعمیرات میدیا را توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم و این در حالی است که تمام خدمات ارائه شده در آریابهکار شامل گارانتی رسمی و شرکتی می شود تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های ما بسپارید. بنابراین ار مایل به عیب یابی و تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی میدیا به همراه گارانتی رسمی و شرکتی هستید، می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار استفاده کنید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر آریابهکار در تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیرات لوازرم برقی خانگی آریابهکار می توانید از طریق شماره های مندرج در بخش ذیل تماس بگیرید تا درخواست شما عزیزان ثبت گردد.

  • مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
  • شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
  • شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
  • شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214