skip to Main Content

یکی از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است در طول زمان برای یخچال هاردستون شما رخ دهد، بوق زدن یخچال هاردستون می باشد که این خرابی می تواند بنابر دلایل مختلفی برای دستگاه رخ دهد و در نتیجه نتوانید از این دستگاه استفاده کنید. با این وجود گاهی اوقات این مشکل ممکن است در نیمه شب رخ دهد و با هر بار باز و بسته کردن درب دوباره پس از گذشت چند دقیقه با این خرابی مجددا روبرو شوید و مانع خواب شما شود.

از این رو این مشکل گاهی اوقات یک مشکل عادی می باشد و گاهی اوقات یک مشکل اساسی و جدی! به همین ترتیب اگر با این مشکل روبرو شدید، توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما در ابتدا اقدام به انجام راهکارهای ابتدایی مانند باز و بسته کردن درب یخچال هاردستون نمایید تا از این طریق مشکل برطرف شود. اما اگر از این طریق مشکل بوق زدن یخچال هاردستون برطرف نشد، باید از تکنسین های مجرب و متخصص درخواست عیب یابی و تعمیرات نمایید.

ما در مجموعه آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال هاردستون، تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه در هر مدل را توسط تکنسین های مجرب و باتجربه مجموعه بصورت تخصصی انجام می دهیم تا مشکل شما برطرف شود.

1. بوق زدن یخچال هاردستون به علت خرابی برد

یکی از رایج تری دلایل و مشکلات فنی که می تواند منجر به بوق زدن یخچال هاردستون شما عزیزان شود، خرابی برد یخچال هاردستون می باشد که یک مشکل عادی نیست و حتما باید توسط تکنسین مجرب و متخصص عیب یابی شود. با این وجود این مشکل جزء مشکلاتی نیست که شما بتوانید آنرا خیلی ساده برطرف کنید و حتما به تکنسین تعمیرکاری نیاز دارید که بتواند در ابتدا برد یخچال هاردستون را خارج کند و سپس آنرا با دانش فنی خود تعمیر تخصصی نماید و نیازی به تعویض برد یخچال هاردستون نداشته باشید.

بوق زدن یخچال هاردستون به علت خرابی برد

به همین ترتیب اگر شما پروسه عیب یابی و تعمیر برد یخچال هاردستون را توسط تکنسین های مجرب انجام ندهید، به احتمال بسیار زیاد فرد تعمیرکار که تجربه بخصوصی ندارد به شما اعلام هزینه تعویض برد یخچال هاردستون خواهد کرد تا از این طریق مشکل شما را برطرف کند و این در حالی می باشد که برد یخچال هاردستون هر چند یک قطعه تخصصی می باشد اما توسط تکنسین های مجموعه ما قابل تعمیر است و می توانید آنرا تعمیر کنید.

با این وجود برای تعمیر برد یخچال هاردستون می توانید از طریق شماره های مندرج با مجموعه آریابهکار تماس بگیرید تا درخواست شما ثبت شود و هماهنگی های لازم برای عیب یابی و تعمیرات تخصصی برد یخچال هاردستون با کمترین هزینه به همراه گارانتی خدمات صورت گیرد.

2. بوق زدن یخچال هاردستون به علت تراز نبودن یخچال

در صورتی که یخچال هاردستون شما عزیزان تراز نیست، مطمئن باشید که هر چند درب یخچال هاردستون را به خوبی ببندید بنابر تراز نبودن و همچنین بار موجود روی درب یخچال هاردستون، این درب باز خواهد شد و در نتیجه با مشکل بوق زدن یخچال هاردستون روبرو خواهید شد که می تواند برای شما دردسر ساز شود. به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که از تراز بودن یخچال هاردستون خود مطمئن باشید و اگر این دستگاه تراز نیست، آنرا با استفاده از پایه های یخچال هاردستون تراز کنید.

3. بوق زدن یخچال هاردستون به علت باز ماندن درب

گاهی اوقات ممکن است با باز کردن درب یخچال هاردستون و همچنین برداشتن مواد غذایی مدنظر خود، درب یخچال هاردستون را به آرامی ببندید و اما درب بسته نشود!

بوق زدن یخچال هاردستون به علت باز ماندن درب

به همین دلیل پس از گذشت یک دقیقه صدای بوق یخچال هاردستون را خواهید شنید که می تواند باعث آزار و اذیت شما نیز شود. از این رو در این مواقع با بستن درب یخچال هاردستون، این مشکل برطرف خواهد شد و نیازی به تعمیرات بخصوصی نخواهید داشت.

4. بوق زدن یخچال هاردستون به علت خرابی لاستیک دور درب

قطعه بسیار مهمی که می تواند باعث بسته ماندن درب یخچال هاردستون شما می شود، لاستیک دور درب یخچال هاردستون می باشد که این قطعه دارای طول عمر مفید است و اگر طول عمر مفید این قطعه به اتمام برسد، باید در اسرع زمان اقدام به تعویض آن نمایید. اما تصور کنید که در نیمه شب با مشکل بوق زدن یخچال هاردستون روبرو شده اید و هر بار که بیدار می شوید درب یخچال هاردستون را بصورت کامل و دقیق می بندید، باز هم درب بصورت خود به خود باز می شود و صدای بوق منتشر خواهد شد.

در نتیجه توصیه ای که در این زمینه داریم این است که فورا از تکنسین های مجرب و متخصص درخواست خدمات تخصصی نمایید تا از این طریق به محل شما اعزام شوند و نیاز شما را برطرف کنند. در غیر اینصورت مشکل بوق زدن یخچال هاردستون برای شما باقی خواهد ماند.

مقالات مرتبط:چگونه فقط از خشک کن ماشین لباسشویی هاردستون استفاده کنیم؟

5. بوق زدن یخچال هاردستون به علت نشت گاز

اگر گاز فریون یخچال هاردستون به هر دلیلی دچار نشتی شود، مطمئن باشید که این دستگاه آسیب خواهد دید و نمی توانید از آن استفاده کنید. چرا؟ زمانیکه یخچال هاردستون شروع به نشتی گاز می کند، دمای پائین یخچال هاردستون به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت و در نتیجه دمای درونی یخچال هاردستون گرم خواهد شد و در نتیجه کمپرسور یخچال هاردستون شروع به کار بیش از حدی می کند تا از این طریق سرمای لازم و کافی در این دستگاه ایجاد کند.

بوق زدن یخچال هاردستون به علت نشت گاز

اما اگر این مشکل برطرف نشود، مطمئن باشید مشکل یخچال هاردستون گسترش خواهد یافت! به همین دلیل توصیه می کنیم در اسرع زمان اقدام به برطرف کردن این خرابی توسط تکنسین های باتجربه نمایید.

6. بوق زدن یخچال هاردستون به علت پر بودن بیش از حد

در صورتی که درب، لاستیک دور درب و… یخچال هاردستون شما کاملا سالم باشند، ممکن است باز هم با مشکل بوق زدن یخچال هاردستون روبرو شوید و شما را به میزان زیادی نیز آزار دهد. برای مثال اگر مواد غذایی را درون یخچال هاردستون به شکل نادرستی چیده اید، مطمئن باشید که به دلیل چیدن نادرست مواد غذایی درب یخچال هاردستون شما بصورت خودکار باز خواهد شد و در نتیجه با مشکل بوق زدن یخچال هاردستون روبرو خواهید شد.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که مواد غذایی درون یخچال هاردستون را به خوبی بچینید تا درب دستگاه باز نشود.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214