skip to Main Content

یکی از مشکلات رایج در ماشین لباسشویی ویرپول، عدم تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی ویرپول می باشد که این مشکل اگر در همان ابتدا برطرف نشود می تواند منجر به سوختن و یا از کار افتادن قطعاتی مانند پمپ، برد و… شود.

از این رو توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است که در صورت مشاهده این خرابی، سعی کنید دستگاه را به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید تا پروسه عیب یابی و تعمیر این مشکل به‌صورت تخصصی صورت گیرد.

با این وجود در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول آریابهکار قصد داریم شما عزیزان را با علت تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی ویرپول آشنا سازیم تا بتوانید با این مشکل بیشتر آشنا شوید.

1. مسدودی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ویرپول

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی یک قطعه مهم در سیستم کلی ماشین لباسشویی ویرپول می باشد؛ چرا که وظیفه اصلی این پمپ، تخلیه آب کثیف از داخل ماشین لباسشویی ویرپول به سمت فاضلاب است. از این رو در طول چرخه شستشوی البسه در ماشین لباسشویی ویرپول، پمپ تخلیه آب را از داخل ماشین لباسشویی به سمت فاضلاب هدایت می کند.

مسدودی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ویرپول

از این رو در صورتی که پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ویرپول عملکرد صحیحی نداشته باشد، ممکن است مشکلاتی نظیر عدم تخلیه کامل آب، تخلیه آب با سرعت کمتر از حد معمول یا حتی عدم تخلیه آب را برای دستگاه رخ دهد. با این وجود اگر آشنایی بخصوصی با نحوه رفع مسدودی فیلتر ماشین لباسشویی ویرپول ندارید، می توانید از تکنسین های کارشناس در این زمینه کمک بگیرید و مشکل را برطرف کنید.

2. گرفتگی فیلتر ماشین لباسشویی ویرپول

علت کثیف شدن فیلتر ماشین لباسشویی می تواند به عوامل مختلفی برگردد. در ادامه با رایج ترین دلایل گرفتگی فیلتر ماشین لباسشویی ویرپول آشنا خواهید شد.

1. ذرات ریز و درشت

در هنگام شستشوی لباس ها، رسوبات و ذرات کوچکی مانند خاک، مو، پوشش های زیستی و غیره از روی لباس ها جدا می شوند و به آب ماشین لباسشویی ویرپول وارد می شوند. این رسوبات و ذرات به تدریج درون فیلتر جمع می شوند و آن را کثیف می کنند.

4. استفاده از مواد شوینده نامناسب

استفاده از مواد شوینده نامناسب می تواند باعث ایجاد رسوباتی درون ماشین لباسشویی ویرپول شود که در نتیجه ممکن است فیلتر را کثیف کند.

3. خرابی برد ماشین لباسشویی ویرپول

برد ماشین لباسشویی ویرپول یکی از اجزای اصلی الکترونیکی ماشین لباسشویی است که وظیفه کنترل و مدیریت عملکرد ماشین را بر عهده دارد. این بدین معناست که برد عضو تصمیم گیرنده و راهبردی در ماشین لباسشویی ویرپول می باشد. از این رو اگر برد ماشین لباسشویی ویرپول تحت هر شرایطی خراب شده باشد، ممکن است با خرابی های مختلفی روبرو شوید که یکی از این خرابی ها، تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی ویرپول است.

خرابی برد ماشین لباسشویی ویرپول

با این وجود اگر برد ماشین لباسشویی ویرپول شما عزیزان خراب شده است و از نظر تعمیرگاه های مختلف اعلام شده که امکان تعمیر این قطعه وجود ندارد، جای نگرانی نیست؛ چرا که می توانید پروسه عیب یابی و تعمیر برد ماشین لباسشویی ویرپول را به تکنسین های ما بسپارید تا بدون نیاز به تعویض برد بتوانید این مشکل را برطرف کنید. لازم به ذکر می باشد که خدمات تخصصی تعمیر برد ماشین لباسشویی ویرپول در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی می شود.

4. خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ویرپول

اگر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ویرپول شما عزیزان خراب شده است و عامل اصلی تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی ویرپول می باشد، باید توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی و بررسی تخصصی قرار گیرد و مشکل آن برطرف شود.

از این رو در صورت خرابی پمپ تخلیه با مشکل تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی ویرپول روبرو خواهید شد. در این مواقع می توانید با درخواست تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در آریابهکار، پروسه عیب یابی و تعمیر این قطعه را به تکنسین های ما بسپارید تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

با این وجود در ادامه قصد داریم راهکارهایی مبنی بر عدم خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ویرپول را به شما آموزش دهیم تا بتوانید طول عمر مفید این قطعه را افزایش دهید.

1. رعایت دستورالعمل ها

بهتر است همیشه دستورالعمل های تولید کننده ماشین لباسشویی را به دقت مطالعه کرده و به آنها عمل کنید. این شامل راهنمایی های مربوط به نصب، استفاده، نگهداری و تعمیرات می شود. از این رو توصیه می کنیم دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی ویرپول را مطالعه کنید.

2. تمیز کردن فیلتر آب

فیلتر آب ماشین لباسشویی ویرپول را به طور منظم بررسی و تمیز کنید چرا که این کار به جلوگیری از ورود ذرات آلوده و رسوبات به پمپ و خرابی آن کمک می کند.

3. پاکسازی لوله های تخلیه

لوله های تخلیه ماشین لباسشویی را بررسی کرده و از تجمع رسوبات، موها و سایر ذرات پاکسازی کنید. این کار به جلوگیری از مسدودی پمپ و خرابی آن کمک می کند.

پاکسازی لوله های تخلیه

4. استفاده از مواد شوینده مناسب

از مواد شوینده مناسب و مطابق با توصیه های تولید کننده ماشین لباسشویی ویرپول استفاده کنید. استفاده از مواد شوینده نامناسب می تواند باعث تجمع رسوبات و آلودگی درون ماشین لباسشویی شود و خرابی پمپ را تسریع کند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

اگر ماشین لباسشویی ویرپول دارید که در طی روزهای اخیر خراب شده است و نمی توانید از آن استفاده کنید و به دنبال تعمیرگاهی هستید که با کمترین هزینه تعمیرات ممکن آماده ارائه خدمات تخصصی به شما می باشد، می توانید به خدمات تخصصی آریابهکار در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول اعتماد کنید تا همانند روز اول بتوانید از این دستگاه استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

لازم به ذکر است که آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در تهران به همراه تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا آماده ارائه خدمات تخصصی به شما می باشد تا با کمترین هزینه بتوانید مشکل دستگاه خود را برطرف کنید.

از این رو چرا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول در آریابهکار کمترین هزینه تعمیرات ممکن می باشد؟ لازم به ذکر است هزینه های اعلامی ما به شما عزیزان براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد که کمترین هزینه تعمیرات ممکن است.

به همین دلیل با تخصصی ترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول را براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی انجام می دهیم تا در شرایط فعلی نیازی به تعویض قطعات و یا خرید دستگاه جدید نداشته باشید.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214