skip to Main Content

یخچال هیمالیا از برترین و شناخته شده ترین یخچال های ایرانی می باشد که هم کیفیت مناسبی دارند و هم اینکه شما می توانید از این دستگاه برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. اما این در حالی است که اگر از یخچال هیمالیا بصورت اصولی و صحیح استفاده نکنید، مطمئن باشید که دچار آسیب خواهد شد و می تواند به میزان قابل توجهی آسیب ببیند. برای مثال یکی از خرابی هایی که ممکن است با استفاده نادرست در یخچال هیمالیا رخ دهد این است که دستگاه بصورت خودکار خاموش شود! اما علت خاموش شدن یخچال هیمالیا چیست؟

در ابتدا پیش از آنکه به هر نکته ای در این زمینه بپردازیم باید به اطلاع شما برسانیم مشکلاتی که ممکن است برای یخچال هیمالیا شما عزیزان رخ دهد، دقیقا برابر با مشکلاتی است که برای یخچال سامسونگ، بوش، ال جی و… رخ خواهد داد و تنها نقطه متمایز کننده در میزان مقاومت قطعات در برابر استفاده نادرست می باشد که خوشبختانه قطعات به کار رفته در یخچال هیمالیا از کیفیت مطلوب و رقابتی استفاده شده است. با این وجود رایج ترین علتی که می توان به خاموش شدن یخچال هیمالیا اشاره کرد، استفاده نادرست و اشتباه از یخچال هیمالیا می باشد.

دلایل دیگری نیز در این زمینه وجود دارند که می توانند منجر به خرابی و خاموش شدن یخچال هیمالیا شما عزیزان شوند. به همین ترتیب در ادامه این مقاله از تعمیر یخچال هیمالیا، این موارد مهم را نام برده ایم که عبارتند از:

1. خاموش شدن یخچال به علت خرابی برد

اولین و اصلی ترین عاملی که می توان پس از استفاده نادرست به آن اشاره کرد، خرابی برد یخچال هیمالیا می باشد که در صورت بروز هر گونه خرابی در برد یخچال هیمالیا به هیچ وجه نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید! در بازه های زمانی ابتدایی خرابی برد یخچال هیمالیا، متوجه این خواهید شد که این دستگاه بصورت خودکار خاموش و روشن می شود و یا حتی نوعی نوسان برق را در آن متوجه خواهید شد. از این رو اگر چنین مشکلی را احساس کردید باید بگوییم که احتمال خیلی زیاد برد یخچال هیمالیا شما خراب شده است.

خاموش شدن یخچال به علت خرابی برد

برای اطمینان از این موضوع توصیه می کنیم که یخچال هیمالیا شما توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار بگیرد تا مشکل اصلی ریشه یابی شود. اما اگر پروسه عیب یابی برد یخچال هیمالیا توسط افراد بی تجربه و کم تجربه انجام شود، به هیچ وجه نتیجه مطلوبی را کسب نخواهید کرد. برای مثال اگر برد یخچال هیمالیا شما قابل تعمیر باشد، به دلیل تجربه کم فردی که مدعی تعمیرکار یخچال هیمالیا است، به شما هزینه تعویض برد یخچال هیمالیا را اعلام خواهد کرد.

اما این در حالی است که تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار توانایی لازم و کافی در زمینه عیب یابی و تعمیر برد یخچال هیمالیا را دارند و می توانند به بهترین شکل ممکن پروسه عیب یابی و تعمیر این قطعه را انجام دهند.

2. خاموش شدن یخچال به علت نوسان برق در محل سکونت

در صورتی که در محل سکونت شما نوسان برق وجود داشته باشد، ممکن است با مشکل خاموش شدن یخچال هیمالیا روبرو شوید. اما آیا این نوسان برق می تواند منجر به خرابی گسترده در یخچال هیمالیا شود؟ بله. این خرابی نه تنها می تواند منجر به خرابی یخچال هیمالیا شود بلکه می تواند سلامت سایر دستگاه های برقی محل سکونت شما را به خطر بیاندازد. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما در صورت بروز چنین خرابی حتما سر راه یخچال هیمالیا از محافظ برق استاندارد استفاده کنید تا مشکل بر طرف شود.

3. خاموش شدن یخچال به علت خرابی موتور

مهم ترین قطعه یخچال هیمالیا که تمام عملکرد خنک کردن مواد غذایی بر عهده آن می باشد، موتور یخچال هیمالیا است که این موتور با توجه به طراحی و قابلیت هایی که دارد می تواند به بهترین شکل ممکن اقدام به خنک کردن مواد غذایی در یخچال هیمالیا نماید. با این وجود اگر به هر دلیلی موتور یخچال هیمالیا آسیب ببیند، باید به اطلاع شما برسانیم که هم پروسه خنک کردن مواد غذایی در این دستگاه متوقف خواهد شد و هم می تواند منجر به خاموش شدن یخچال هیمالیا شما عزیزان شود.

مقالات مرتبط:تعویض فن یخچال هیمالیا

4. خاموش شدن یخچال به علت خرابی فن موتور یخچال

یکی دیگر از عواملی که می تواند منجر به خاموش شدن یخچال هیمالیا شما عزیزان شود، خرابی فن موتور یخچال هیمالیا می باشد که این خرابی می تواند ناشی از فرسودگی، عدم سرویس دوره ای و… رخ دهد. با این وجود اگر چنین مشکلی برای فن موتور یخچال هیمالیا شما رخ دهد، گرمای خروجی از یخچال هیمالیا به بیرون منتقل نخواهد شد و در نتیجه نمی توانیید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. در نتیجه اگر فن یخچال هیمالیا خراب شود، گرمای تولیدیی در موتور یخچال هیمالیا به بیرون از دستگاه منتل نمی شود و موتور آسیب می بیند.

خاموش شدن یخچال به علت خرابی فن موتور یخچال

از این رو در این مواقع باید فن موتور یخچال هیمالیا مورد بررسی دقیق توسط تکنسین های مجرب و متخصص قرار گیرد تا از این طریق مشکل دستگاه شما بر طرف شود. اما اگر فن موتور یخچال هیمالیا شما در اسرع ززمان عیب یابی و تعمیر نشود، می تواند منجر به سوختن موتور و همچنین خاموش شدن یخچال هیمالیا شما عزیزان شود.

آریابهکار نمایندگی تخصصی هیمالیا در تهران

اگر یخچال هیمالیا دارید و به هر دلیلی خاموش می شود و نمی توانید از آن استفاده سابق را داشته باشید، اگر دانش فنیی تعمیرات دارید می توانید این دستگاه را با استفاده از ابزارهایی که دارید، تعمیر کنید و مشکل رفع شود. اما اگر دانش فنی تعمیرات ندارید و نمی توانید این مشکل را عیب یابی شناسایی و تعمیر کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که منطقی ترین راهکار ممکن پیش روی شما، تماس با نمایندگی تعمیرات آریابهکار در تهران می باشد.

شماره تماس نمایندگی آریابهکار در تهران

برای تماس با نمایندگی مرکزی و فوق تخصصی آریابهکار در تهران می توانید از طریق شماره های ذیل در ارتباط باشید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد و تکنسین تعمیرکار یخچال هیمالیا به محل شما عزیزان اعزام شود.

  • مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
  • شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
  • شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
  • شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214