skip to Main Content

اگر ماشین ظرفشویی آاگ خریداری کرده اید و این دستگاه در بازه زمانی کوتاهی خراب شده است و کارایی خود را از دست داده، بدین معنا نیست که ماشین ظرفشویی آاگ شما کیفیت مناسبی ندارد و به دلیل کیفیت پائین قطعاتی که در آن به کار رفته است، با چنین خرابی هایی روبرو شده اید. با این وجود خراب شدن ماشین ظرفشویی آاگ یک امری عادی می باشد؟ بدون شک این گونه نیست و هر خرابی در ماشین ظرفشویی آاگ یک دلیل دارد! با این وجود علت خرابی ماشین ظرفشویی آاگ چیست؟

این یک موضوع بسیار مهمی می باشد که متاسفانه توسط فروشگاه به شما اطلاع رسانی نمی شود که اگر یکسری عوامل را رعایت نکنید، ممکن است با خرابی ماشین ظرفشویی آاگ روبرو شوید و این خرابی منجر به خرابی های دیگر در دستگاه شما عزیزان شود! با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما این موارد را که در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ توضیح داده ایم را مورد نقد و بررسی قرار دهید تا مشکل اصلی خرابی ماشین ظرفشویی آاگ را بررسی کنید و دیگر آنرا تکرار نکنید.

نصب نادرست و اشتباه ماشین ظرفشویی آاگ

اولین و رایج ترین عامل خرابی ماشین ظرفشویی آاگ، نصب نادرست و اشتباه این دستگاه توسط افرادی می باشد که دانشی در این زمینه ندارند و صرفا به دنبال این هستند که هزینه قابل توجهی را از شما دریافت کنند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه نصب ماشین ظرفشویی آاگ را توسط تکنسین های مجرب و متخصص در نمایندگی ماشین ظرفشویی آاگ در تهران و یا شهر محل سکونت خود سپری کنید تا مشکلی در حین نصب به دلیل خطای انسانی رخ ندهد و نیازی به تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ نداشته باشید.

در صورتی که شما نصب ماشین ظرفشویی آاگ را توسط تکنسین های مجرب و متخصص سپری کنید، هم این پروسه بصورت تخصصی توسط کارشناسان مجرب و متخصص صورت خواهد گرفت و هم اینکه پاسخگوی شما می باشند. با این وجود توصیه می کنیم در خصوص نصب ماشین ظرفشویی آاگ بصورت عجولانه تصمیم نگیرید و اجازه دهید تا این پروسه بصورت اصولی و صحیح توسط کارشناسان مجرب و متخصص صورت گیرد.

عدم سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی آاگ

یکی از اصل های مهم در خصوص ماشین ظرفشویی آاگ و یا سایر لوازم خانگی برقی که در خانه شما وجود دارند این است که دستگاه را باید هر چند مدت یکبار سرویس کنید! اما از کجا این بازه زمانی را مشخص کنیم؟ اگر میزان استفاده از ماشین ظرفشویی آاگ شما زیاد می باشد و احساس می کنید که استفاده نادرستی از این دستگاه دارید، توصیه می کنیم هر 4 ماه یکبار اقدام به سرویس دقیق ماشین ظرفشویی آاگ خود نمایید و اما اگر از ماشین ظرفشویی آاگ به میزان کم استفاده می کنید، توصیه می کنیم هر 7 یا 8 ماه اقدام به سرویس ماشین ظرفشویی آاگ کنید.

با این وجود در پروسه سرویس تخصصی ماشین ظرفشویی آاگ که توسط کارشناسان انجام می شود، تمام قطعات ماشین ظرفشویی آاگ شما عزیزان یکبار بصورت دقیق و کامل مورد بررسی تخصصی قرار می گیرد و اگر مشکلی در این دستگاه وجود داشته باشد، در همان جا تعمیر خواهد شد تا نیازی به تعمیرات و تعویض قطعات در آینده ای نزدیک نداشته باشید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی آاگ را جدی بگیرید و آنرا توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام دهید.

استفاده نادرست از برنامه های ماشین ظرفشویی آاگ

هر یک از برنامه های ماشین ظرفشویی آاگ که در بر روی پنل آن درج شده اند، مخصوص یک نوع شستشو هستند و شما نیز باید آنها را به آرامی بفشارید. با این وجود اگر شما از برنامه های ماشین ظرفشویی آاگ استفاده صحیحی نداشته باشید، هم ظروف شما به خوبی در این دستگاه شسته نمی شوند و هم اینکه طول عمر مفید این دستگاه کاهش پیدا می کند و با خرابی های متعددی در آن روبرو خواهید شد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که از برنامه صحیحی برای شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی آاگ استفاده کنید.

عدم مطالعه دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی آاگ

در دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آاگ که مهم ترین و اصلی ترین مرجع شما در خصوص استفاده از این دستگاه می باشد، نکات مختلفی نوشته شده اند که مخصوص استفاده از این دستگاه هستند! با این وجود ما معمولا به این دفترچه اهمیتی نمی دهیم و هر گونه که علاقه داریم اقدام به استفاده از ماشین ظرفشویی آاگ می کنیم و این یک عادت نادرست و اشتباه می باشد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که دفترچه راهنمای استفاده از این دستگاه را مطالعه کنید.

اما اگر دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آاگ را مطالعه نکنید، مطمئن باشید که فشار زیادی به دستگاه به دلیل عدم آشنایی با آن وارد خواهید کرد و در نهایت با چنین مشکلاتی در ماشین ظرفشویی آاگ خود روبرو خواهید شد. از این رو توصیه می کنیم حتما و حتما دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی آاگ را مطالعه کنید و تمام نکاتی که در آن نوشته شده اند را پیاده سازی کنید. لازم به ذکر است که بازه زمانی مطالعه دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی آاگ نهایتا 30 دقیقه می باشد!

مقالات مرتبط:نمایندگی تعمیر برد اینورتر ماشین ظرفشویی آاگ

اتصال مستقیم ماشین ظرفشویی آاگ به جریان برق

اگر ماشین ظرفشویی آاگ دارید و آنرا بدون استفاده از محافظ برق استاندارد به جریان برق متصل کرده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که این یک اشتباه می باشد که می تواند عملکرد کلی دستگاه شما را مختل کند. اما چرا؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که نوسان برق یک موضوع عادی و رایج در کلانشهر ها است و این نوسان برق ممکن است بارها و بارها در طول روز در محل سکونت شما عزیزان رخ دهد. با این وجود در صورتی که نوسان برق وارد دستگاه شما شود، می تواند باعث آسیب دیدن دستگاه شما شود.

به همین ترتیب توصیه ای که برای شما داریم این است که محافظ برق استاندارد برای ماشین ظرفشویی آاگ خود تهیه و خریداری کنید.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214