skip to Main Content

ماشین لباسشویی ال جی از با کیفیت ترین و بهترین مدل های ماشین لباسشویی در بازار کشور عزیزمان است که اکثر ما در حین خرید ماشین لباسشویی معمولا ترجیح می دهیم تا یک نسخه ماشین لباسشویی ال جی را خریداری و استفاده کنیم. با این وجود اگر مایل به خرید ماشین لباسشویی ال جی هستید، مطلع باشید که این دستگاه برای چندین سال بدون هر گونه خرابی برای شما کار خواهد کرد. اما اگر استفاده نادرستی از این دستگاه داشته باشید، یکی از خرابی هایی که در این دستگاه رخ خواهد داد، روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی است!

این مشکل عملا نشان دهنده خرابی این دستگاه می باشد که در صورت رخ دادن این خرابی تنها توصیه ای که برای شما داریم این است که به هیچ وجه روش های روتین را تست نکنید و از فشردن پر فشار دکمه های ماشین لباسشویی ال جی خودداری کنید و صرفا مواردی که در ادامه به آنها اشاره کرده ایم را مورد بررسی قرار دهید تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس رفع گردد. همراه ما باشید.

توجه: اگر دانش لازم و کافی در این زمینه ندارید، حتما با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران با شماره 02145437 تماس بگیرید تا درخواست شما ثبت و پیگیری گردد.

1. خرابی برد ماشین لباسشویی ال جی

اولین عاملی که می توان به آن اشاره کرد، خرابی برد ماشین لباسشویی ال جی می باشد که به دلیل کیفیت بالای این دستگاه ممکن است برد ماشین لباسشویی ال جی در طی فشار بیش از حدی تحت تاثیر قرار گیرد و خراب شود. با این وجود اولین گام برای عیب یابی این خرابی این است که برد ماشین لباسشویی ال جی شما مورد بررسی قرار گیرد که برای بررسی این قطعه نیاز به ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می باشد و به همین دلیل توصیه می کنیم این قطعه توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد تا صرفا با تعمیرات تخصصی، مشکل رفع گردد.

2. خرابی پریز برق

در صورتی که با روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی روبرو شده اید، یکی از اولین گام ها برای عیب یابی این خرابی، بررسی پریز برقی است که دستگاه به آن متصل می باشد! این کار را می توانید با اتصال یک لامپ سالم یا هر وسیله برقی دیگری به همان پریز انجام دهید تا از وضعیت کارکرد آن اطمینان حاصل کنید. از این رو اگر متوجه شدید که پریز برق خراب شده است، این مورد می تواند منجر به روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی شما عزیزان نیز باشد! به همین دلیل در این مواقع باید اقدام به بررسی و تعمیر پریز برق توسط تکنسین برق نمایید.

بنابراین در این مواقع بهتر است که از دست کاری پریز برق خودداری کرده و با یک متخصص برق تماس بگیرید تا مشکل را شناسایی و سپس رفع نماید. در نهایت استفاده از یک برق کار ماهر می تواند مشکل پریز برق محل سکونت شما را به بهترین شکل ممکن بر طرف کند؛ اما اگر دانش لازم و کافی در این زمینه ندارید و مایل هستید خودتان اقدام به تعمیرات نمایید، باید به اطلاع شما برسانیم که احتمال خرابی پیش روی شما وجود دارد.

3. آسیب دیدن سیم برق ماشین لباسشویی ال جی

در صورتی که ماشین لباسشویی ال جی شما به هیچ وجه روشن نمی شود، ضروری است که نگاهی دقیق تر به سیم برق ماشین لباسشویی ال جی بیندازید؛ چرا که اغلب ممکن است مشکل از خود سیم برق باشد که نمی تواند جریان برق را به ماشین منتقل کند. با این وجود اگر هر گونه قطعی در سیم برق ماشین لباسشویی ال جی وجود داشته باشد اول از همه اینکه دسگاه شما روشن نخواهد شد و دوما احتمال نوسان برق و همچنین سوختن قطعات کلیدی در ماشین لباسشویی ال جی وجود خواهد داشت!

به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که در این مواقع به هیچ وجه اقدام به روشن کردن ماشین لباسشویی ال جی نکنید و صرفا با نمایندگی تعمیر این دستگاه تماس بگیرید تا تکنسین های مجرب و متخصص اقدام به ارزیابی و سپس تعویض کابل برق معیوب ماشین لباسشویی ال جی شما کنند.

4. خرابی میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی ال جی

یکی دیگر از دلایلی که می تواند مستقیما منجر به روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی شما عزیزان شود این است که میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی ال جی شما آسیب دیده باشد و نتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید! به عبارتی در صورتی که این قطعه کلیدی در ماشین لباسشویی ال جی شما آسیب دیده باشد، پنل و چراغ کلیدهای ماشین لباسشویی ال جی روشن خواهند شد، اما به هیچ وجه دستگاه شما روشن نخواهد شد. به همین دلیل توصیه می شود تعمیرکار دستگاه اقدام به عیب یابی میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی ال جی نماید.

در صورتی که خرابی از این بخش باشد، معمولا ما تلاش خود را خواهیم کرد تا از طریق تعمیرات تخصصی مشکل دستگاه شما عزیزان بر طرف شود و نیازی به تعویض میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی ال جی نداشته باشید. اما اگر مشکل از این طریق بر طرف نشد، باید پروسه تعویض میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی ال جی صورت گیرد تا مشکل دستگاه شما عزیزان رفع گردد.

مقالات مرتبط: دلیل خشک نکردن ماشین لباسشویی ال جی

5. خراب شدن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی

یک عامل دیگر که ممکن است منجر به روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی شود، مربوط به ایرادات احتمالی در دکمه روشن/خاموش یا دکمه شروع به کار (Start) ماشین لباسشویی ال جی باشد. در این مواقع شما نباید به هیچ وجه به دکمه های ماشین لباسشویی ال جی فشار وارد کنید؛ چرا که شما بصورت دقیق نمی دانید مشکل آیا از این بخش است یا خیر؟! در صورتی که مشکل از این بخش نباشد، عملا هم دکمه ماشین لباسشویی ال جی آسیب خواهد دید و هم اینکه نیاز به تعمیر سایر قطعات ماشین لباسشویی ال جی خواهید داشت.

با این وجود در این مواقع از طریق شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی اقدام به تماس با نمایندگی تعمیرات نمایید تا مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214