skip to Main Content

کتری برقی از چندین سال اخیر تا به امروز که یکی از کاربردی ترین دستگاه ها شده است، به میزان قابل توجهی به فروش رسیده و در زندگی امروزی بسیار پر استفاده می باشد. با این وجود اگر کتری برقی دارید و به هر دلیلی آسیب دیده است، به منزله خرابی این دستگاه می باشد که باید مورد عیب یابی قرار گیرد. برای مثال ممکن است یک روز عادی سراغ کتری برقی بیایید و متوجه این شوید که این دستگاه روشن نمی شود. اما علت روشن نشدن کتری برقی چیست؟ این تنها یکی از مشکلاتی می باشد که می تواند در طول زمان رخ دهد.

اما آیا کتری برقی قابل تعمیر می باشد؟ در صورت خرابی کتری برقی آیا باید اقدام به خرید کتری برقی جدید کنیم؟ خیر! کتری برقی یک دستگاه کاملا کاربردی می باشد که از قطعات متعددی تشکیل شده و به همین دلیل زمانیکه این دستگاه به هر دلیل خراب می شود، باید به اطلاع شما برسانیم که قابلیت تعمیر شدن دارد و نیازی به تعویض قطعات و یا حتی تعویض دستگاه ندارید. با این وجود در ادامه این بخش از تعمیر کتری برقی آریابهکار قصد داریم تا شما عزیزان را با دلایل و علت روشن نشدن کتری برقی آشنا سازیم. همراه ما باشید.

روشن نشدن کتری برقی به علت خرابی المنت

اولین علتی که می تواند منجر به روشن نشدن کتری برقی شما عزیزان در مدل ها و برندهای مختلف شود این است که المنت کتری برقی از کار افتاده باشد و دیگر عملکرد مثبتی از خود ارائه ندهد. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر با این خرابی روبرو شدید، به هیچ وجه نگران نباشید و در صورتی که دستگاه خود را در نمایندگی تعمیر کتری برقی تعمیر کنید، این دستگاه همانند روز اول برای شما کار خواهد کرد و می توانید از طریق تعمیرات به بهترین نتیجه ممکن برسید.

روشن نشدن کتری برقی به علت خرابی المنت

این در حالی می باشد که در صورت بروز هر گونه خرابی در المنت کتری برقی معمولا تعمیرگاه ها به دلیل نداشتن دانش فنی تعمیرات این قطعه را تعمیر نمی کنند و صرفا هزینه تعویض قطعه را به شما اعلام خواهند کرد. اما المنت کتری برقی در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص بدون هر گونه محدودیتی تعمیر می شود تا از این دستگاه همانند روز اول بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. با این وجود برای تعمیر المنت کتری برقی می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

روشن نشدن کتری برقی به علت قطع و وصلی کابل برق

اگر با مشکل قطع و وصلی کابل برق کتری برقی روبرو شوید، احتمالا با مشکل روشن نشدن کتری برقی روبرو خواهید شد. به عبارتی اگر مشکل قطع و وصلی در کابل برق کتری برقی وجود داشته باشد، به مرور زمان می تواند عملکرد کلی دستگاه شما را مختل کند و یا حتی منجر به اتصالی قطعات داخلی دستگاه شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما در صورت بروز خرابی در کابل برق، به هیچ وجه از این دستگاه استفاده نکنید تا مشکل از این بیشتر گسترش پیدا نکند.

اما اگر در اسرع زمان اقدام به بر طرف کردن این مشکل نکنید، با خرابی گسترده در کتری برقی روبرو می شوید که باید پروسه تعویض قطعات صورت گیرد. به همین ترتیب توصیه می کنیم این مشکل را نیز کاملا جدی بگیرید.

روشن نشدن کتری برقی به علت عدم وصل بودن به پریز برق

یکی دیگر از عوامل و دلایلی که می تواند منجر به روشن نشدن کتری برقی شما عزیزان شود، این است که دستگاه شما اصلا به جریان برق وصل نیست و یا اینکه شاید پریز برقی که از آن در حال استفاده هستید، قطع شده است. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که برای مطمئن شدن از این موضوع حتما پریز برق کتری برقی خود را تعویض کنید و از پریز دیگر برای روشن کردن کتری برقی استفاده کنید. اما اگر از این طریق باز هم مشکل بر طرف نشد، موارد ادامه را مطالعه و تست کنید.

روشن نشدن کتری برقی به علت وارد شدن آسیب

کتری برقی یک دستگاه با کیفیت می باشد که از جنس استیل ضد زنگ است و به همین دلیل در برابر ضربه های مختلف می تواند مقاومت قابل توجهی از خود نشان دهد. اما اگر همین دستگاه تحت فشار زیادی قرار گیرد و یا اینکه از ارتفاع به زمین پرتاب شود، عملا کارایی خود را از دست خواهد داد و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پروسه عیب یابی و تعمیر کتری برقی را توسط تکنسین های تعمیرکار مجرب و متخصص انجام دهید تا مشکل شما از این طریق بر طرف شود.

روشن نشدن کتری برقی به علت وارد شدن آسیب

لازم به ذکر است که در صورت وارد شدن ضربه سنگین به کتری برقی اگر دستگاه توسط تکنسین تعمیرکار ماهر عیب یابی شود، مطمئن باشید که این دستگاه یکبار برای همیشه تعمیر خواهد شد و نیازی به تعویض قطعات نخواهید داشت.

روشن نشدن کتری برقی به علت خرابی دکمه ها

برای آنکه اقدام به روشن کردن کتری برقی باید از طریق دکمه های این دستگاه اقدام به روشن کردن کتری برقی کنید. اما اگر دکمه های کتری برقی به هر دلیلی خراب شده باشند و یا اینکه بقدری سفت شده باشند که حتی با فشار بیش از حدی هم عمل نمی کنند، عملا شما نمی توانید اقدام به روشن کردن کتری برقی کنید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که برای عیب یابی و تعمیر دکمه های کتری برقی به نمایندگی تعمیر کتری برقی در تهران مراجعه کنید تا از این طریق مشکل دستگاه شما بر طرف شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

لازم به ذکر می باشد که اگر دکمه های کتری برقی را در طول زمان بصورت نادرست و اشتباه استفاده کنید، مطمئن باشید که در بازه زمانی کوتاهی کارایی خود را از دست خواهد داد. اما چگونه از دکمه های کتری برقی استفاده کنیم؟ برای استفاده اصولی از دکمه های کتری برقی توصیه می کنیم به دفترچه راهنمای استفاده از این دستگاه مراجعه کنید.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214