skip to Main Content

جاروبرقی دستگاهی می باشد که از قطعات متعددی تشکیل شده است و هر یک از این قطعات وظیفه مخصوص به خود را دارند و زمانیکه شما این دستگاه را روشن می کنید، با یک نظم خاص شروع به کار می کند و زمانی هم که دکمه پاور این دستگاه را می فشارید، بدون درنگ این دستگاه خاموش می شود و هیچ یک از قطعات خارج از وظیفه خود عمل نخواهند کرد! تمام این پروسه از ابتدا تا انتها توسط برد جاروبرقی مدیریت و کنترل می شود و اگر به هر دلیل به این قطعه فشار زیادی وارد کنید، با مشکل سوختن برد جاروبرقی روبرو خواهید شد.

با این وجود در صورتی که برد جاروبرقی شما به هر دلیلی از کار بیافتد، مطمئن باشید به هیچ وجه این دستگاه دیگر همانند گذشته برای شما کار نخواهد کرد؛ به عبارتی این دستگاه روشن نخواهد شد که بتواند کار کند! از این رو راهکار چیست؟ راهکاری که ما برای شما در نظر داریم این است که اقدام به خاموش کردن جاروبرقی نمایید و این گزارش از نمایندگی تعمیر جاروبرقی آریابهکار را مطالعه نمایید تا بتوانید این مشکل را عمیق تر درک کنید و یکبار برای همیشه این مشکل بر طرف گردد؛ در ادامه با 5 علت سوختن برد جاروبرقی آشنا خواهید شد.

1. استفاده نادرست و اشتباه از جاروبرقی

اولین و مهم ترین دلیلی که می تواند در یک بازه زمانی نامشخصی باعث سوختن برد جاروبرقی شما عزیزان شود، استفاده نادرست و اشتباه از جاروبرقی می باشد. به عبارتی اگر شما بصورت نادرست و اشتباه از جاروبرقی استفاده کنید، می تواند منجر به خرابی و از کار افتادن تعداد زیادی از قطعات این دستگاه گردد. از این رو توصیه ای که ما برای شما داریم این است که حتما از جاروبرقی خود در هر مدل و هر برند بصورت اصولی استفاده نمایید تا مانع بروز هر گونه خرابی در آن شوید.

بهترین منبع ممکن برای آشنایی با نحوه استفاده از جاروبرقی شما، دفترچه راهنمای جاروبرقی است که در جعبه آن جای داده شده است و با مطالعه این دفترچه به مدت 10 الی 15 دقیقه می توانید به خوبی آشنا شوید.

2. وارد شدن رطوبت درون جاروبرقی

برد جاروبرقی یک قطعه حساس می باشد و این موضوعی می باشد که شما در دستگاه های دیگر متوجه میزان حساسی برد شده اید. با این وجود اگر شما جاروبرقی را در یک محیط مرطوب قرار دهید، رطوبت موجود در آن محیط می تواند به بهترین شکل ممکن به دستگاه نفوذ کند و علیرغم ایجاد اتصالی در دستگاه می تواند منجر به سوختن برد جاروبرقی شما شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که جاروبرقی را صرفا در یک محیط خشک قرار دهید تا چنین مشکلی برای برد جاروبرقی شما عزیزان رخ ندهد.

3. نوسان برق در جاروبرقی

اصولا توصیه ای که از جانب تکنسین ها و تعمیرکاران برد جاروبرقی در مجموعه ما به شما می شود این است که حتی برای استفاده از جاروبرقی نیز از محافظ برق استاندارد استفاده کنید تا اگر هر گونه نوسان برق در محل سکونت شما رخ داد، منجر به خرابی این قطعه نشود. با این وجود راهکار چیست؟ بهترین راهکاری که برای شما داریم این است که حتما سر راه جاروبرقی از محافظ برق استاندارد استفاده کنید تا مانع هر گونه نوسان برق در این دستگاه شوید.

از این رو اگر به تعداد دفعات زیادی نوسان برق در محل سکونت شما ایجاد شود، مطمئن باشید که می تواند منجر به سوختن برد جاروبرقی شما عزیزان شود.

4. اتصالی قطعات داخلی جاروبرقی

به مرور زمان به دلیل استفاده نادرست و اشتباه از جاروبرقی، ممکن است بنابر دلایل مختلفی قطعات داخلی جاروبرقی شما اتصالی کنند! به عبارتی زمانی که قطعات داخلی جاروبرقی شما اتصالی کنند، مطمئنا به برد جاروبرقی شما نیز آسیب خواهند رساند و از این طریق مشکلات متعددی ایجاد می شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما قطعات داخلی جاروبرقی را توسط تکنسین تعمیر کار مورد بررسی قرار دهید و اگر متوجه چنین مشکل در جاروبرقی شدید، توصیه می کنیم آنرا به نمایندگی تعمیر جاروبرقی در تهران منتقل نمایید.

5. کثیفی فیلتر و پر بودن کیسه جاروبرقی

در صورتی که شما فیلتر و کیسه جاروبرقی را در بازه های زمانی مشخص بررسی نکنید، مطمئن باشید که به دلیل ایراد در کیسه و فیلتر جاروبرقی، مشکل بسزایی در جاروبرقی ایجاد خواهد شد که این مشکل می تواند مستقیما منجر به خرابی برد جاروبرقی شما عزیزان شود. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما اگر هر هفته حداقل یکبار اقدام به بررسی فیلترها و کیسه جاروبرقی خود نمایید.

نشانه های سوختن برد جاروبرقی

از کجا بفهمیم برد جاروبرقی سوخته است و یا در حال خرابی می باشد؟ برای آنکه بتوانید این مشکل را به خوبی درک کنید، ما عواملی را با هماهنگی تیم تعمیرکار آریابهکار تهیه کرده ایم که از مهم ترین نشان های سوختن و خرابی برد جاروبرقی هستند. از این رو از اصلی ترین عواملی که می توانند نشان دهنده سوختن و خرابی برد جاروبرقی باشند عبارتند از:

  1. خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی.
  2. صداهای غیرعادی از جاروبرقی.
  3. کم و زیاد شدن مکش جاروبرقی.
  4. روشن نشدن جاروبرقی.
  5. داغ شدن بیش از حد جاروبرقی.
  6. بوی سوختگی جاروبرقی.

در صورت بروز هر یک از این موارد در جاروبرقی شما عزیزان، توصیه می کنیم دستگاه را از برق بکشید و از طریق شماره 02145437 با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم برای تعمیر برد جاروبرقی انجام شود.

نمایندگی تعمیر برد جاروبرقی در تهران

اگر با خرابی برد جاروبرقی در هر مدل و هر برند روبرو شده اید، به این معنا نیست که شما باید اقدام به خرید و تعمیر برد جاروبرقی نمایید؛ چرا که ما در آریابهکار به همراه کادری مجرب و متخصص آماده عیب یابی و تعمیر تخصصی برد جاروبرقی هستیم تا بتوانیم مشکل دستگاه شما را ریشه یابی نماییم و از این طریق مشکل برد جاروبرقی را یکبار برای همیشه بر طرف کنیم. از این رو اگر مایل به تعمیر تخصصی برد جاروبرقی می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار در این زمینه استفاده نمایید تا مشکل شما رفع گردد.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214