skip to Main Content

جاروبرقی ال جی از پر فروش ترین محصولات برند و به نام ال جی در بازار ایران است که اکثر ما با محصولات این برند در بازار کشور آشنا هستیم و از کیفیت بالای محصولات این برند مطلع هستیم. با این وجود کیفیت باالای جاروبرقی ال جی به این معنا نیست که شما بتوانید از این دستگاه تحت بدترین شرایط استفاده برای چندین سال استفاده کنید! از این رو اگر استفاده نادرستی از این دستگاه دارید، مطمئن باشید که به مرور زمان آین دستگاه آسیب خواهد دید. یکی از سوالاتی که به مرور زمان ممکن است برای شما ایجاد شود، علت صدای زیاد جاروبرقی ال جی است!

اما چرا جاروبرقی ال جی جدیدا به میزان زیادی صدا تولید می کند؟ این خرابی یکی از خرابی هایی می باشد که ممکن است در طول زمان به دلیل استفاده نادرست و اشتباه از این دستگاه ایجاد شود و رخ دادن آن نیز می تواند باعث پشیمانی شما از استفاده از جاروبرقی ال جی شود! چرا؟ به دلیل صدای زیادی که این دستگاه از خود ایجاد می کند، احتمال بسیار بالایی وجود دارد که با استفاده از این دستگاه سر درد شدید بگیرید! به همین دلیل علت صدای زیاد جاروبرقی ال جی چیست؟ آیا این خرابی قابل تعمیر است؟ بله.

پس با این مقاله از تعمیر جاروبرقی ال جی همراه باشید تا تمامی دلایل و علت هایی که سبب ایجاد صدای زیاد در جاروبرقی می شوند را مورد بررسی قرار دهیم.

علت های صدای زیاد جاروبرقی ال جی

در خصوص مشکل صدای زیاد جاروبرقی ال جی باید به اطلاع شما برسانیم که تنها یک عامل مبنی بر این خرابی نیست و دلایل متعددی وجود دارند که باید آنها را مورد نقد و بررسی قرار دهید تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود. به همین دلیل در ادامه به اصلی ترین و مهم ترین دلایل علت صدای زیاد جاروبرقی ال جی پرداخته ایم که عبارتند از:

1. پر بودن کیسه جاروبرقی ال جی

اولین عاملی که می تواند منجر به صدای زیاد جاروبرقی ال جی شود و شما می توانید این مشکل را در خانه بدون نیاز به تکنسین مورد عیب یابی قرار دهید، پر بودن کیسه جاروبرقی ال جی می باشد که در این مواقع باید اقدام به تخلیه کیسه جاروبرقی ال جی نمایید تا مشکل از این طریق بر طرف شود و نیازی به تعمیرات جاروبرقی ال جی نداشته باشید. همچنین اگر کیسه جاروبرقی ال جی شما پاره شده است، باید اقدام به خرید کیسه جدید کنید و باید مطلع باشید که این خرابی از طریق دوختن کیسه جاروبرقی ال جی بر طرف نخواهد شد!

2. خرابی موتور جاروبرقی ال جی

دومین عاملی که می تواند نقش قابل توجهی در صدای زیاد جاروبرقی ال جی داشته باشد، خرابی موتور جاروبرقی ال جی می باشد که این خرابی معمولا در طول زمان به دلیل استفاده نادرست و اشتباه از جاروبرقی ال جی رخ می دهد. اما آیا این خرابی در خانه قابل تعمیر است؟ در پاسخ باید به اطلاع شما برسانیم که موتور جاروبرقی ال جی نیاز به تعمیرکار متخصص و با تجربه دارد تا از این طریق مشکل به بهترین شکل ممکن ریشه یابی و سپس تعمیر شود. اما اگر این قطعه بصورت تخصص عیب یابی نشود، باید اقدام به تعویض موتور جاروبرقی ال جی نمایید!

به همین دلیل توصیه می کنیم خرابی موتور جاروبرقی ال جی را از این طریق مورد بررسی قرار دهید تا به بهترین شکل ممکن تعمیرات صورت گیرد.

3. کثیفی فیلترهای جاروبرقی ال جی

اگر فیلترهای جاروبرقی ال جی کثیف شده باشند، مانع ورود و خروج هوا به درون جاروبرقی ال جی خواهند شد و به همین دلیل به موتور جاروبرقی ال جی فشار قابل توجهی وارد خواهد شد و این خرایی می تواند منجر به مشکلات گسترده ای در دستگاه شما عزیزان شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که فیلترهای جاروبرقی ال جی را مورد بررسی قرار دهید و اگر کثیف شده اند آنها را بشویید و اجازه دهید تا بصورت کامل خشک شوند و پس از خشک شدن کامل فیلترهای جاروبرقی ال جی اقدام به نصب مجدد آنها کنید.

اگر مشکل از این طریق بر طرف نشد نشان دهنده خرابی موتور جاروبرقی ال جی می باشد که در این مواقع نیز باید اقدام به عیب یابی و تعمیر موتور جاروبرقی ال جی در نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی نمایید.

مقالات مرتبط:تعویض و تعمیر موتور جاروبرقی ال جی

4. مسدودی اتصالات جاروبرقی ال جی

در صورتی که شما توده های حجیم و بزرگ را با استفاده از جاروبرقی ال جی جارو کنید، مطمئن باشید که این توده های حجیم می توانند در طول زمان باعث وارد شدن فشار زیاد جاروبرقی ال جی و در نهایت صدای زیاد جاروبرقی ال جی شما شوند. از این رو در ابتدا توصیه می کنیم توده های حجیم را با استفاده از این دستگاه جارو نکنید و اگر هم جارو کردید، باید اتصالات جاروبرقی ال جی مانند لوله خرطومی، زانویی و… را باز کنید و با استفاده از آب فشار قوی اقدام به آزاد کردن مسدودی اتصالات جاروبرقی ال جی نمایید.

5. عدم سرویس دوره ای جاروبرقی ال جی

اگر جاروبرقی ال جی را در طول زمان و چندین سال استفاده مداوم نیز حتی یکبار هم سرویس نکنید، مطمئن باشید که احتمال بروز هر گونه خرابی در این دستگاه وجود دارد. به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما اقدام به سرویس دوره ای جاروبرقی ال جی نمایید تا از این طریق مانع بروز هر گونه خرابی در جاروبرقی ال جی شوید! برای سرویس دوره ای جاروبرقی ال جی می توانید از خدمات تخصصی تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار استفاده کنید تا این پروسه به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.

6. اتصالی قطعات داخلی جاروبرقی ال جی

در صورتی که قطعات داخلی جاروبرقی ال جی به هر دلیلی به مرور زمان و به دلیل استفاده نادرست دچار اتصالی شوند، باید به اطلاع شما برسانیم که به احتمال زیاد مشکل صدای زیاد جاروبرقی ال جی به این دلیل ایجاد خواهد شد. از این رو اگر با چنین مشکلی در جاروبرقی ال جی روبرو شدید، به هیچ وجه از این دستگاه استفاده نکنید و اجازه دهید تا توسط تکنسین های مجرب و متخصص عیب یابی و تعمیرات تخصصی صورت گیرد و نیازی به خرید جاروبرقی ال جی جدید و یا تعویض قطعات گران قیمت جاروبرقی ال جی نداشته باشید.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214