skip to Main Content

به مرور زمان با استفاده نادرست و اشتباه از ماشین لباسشویی میدیا ممکن است این دستگاه دچار خرابی های متعددی شود که هر یک از خرابی ها می توانند منجر به مشکلات زیادی زندگی روزمره شما شوند و مهم تر از همه اینکه نمی توانید البسه را در ماشین لباسشویی میدیا به خوبی بشوئید! یکی از این خرابی هایی که می تواند باعث نگرانی شما عزیزان شود، نشت آب از درب لباسشویی میدیا می باشد که یک مشکل اساسی و جدی در این دستگاه است و این گونه نیست که شما نسبت به این خرابی بی توجه باشید!

از این رو توصیه می کنیم در این مواقع به هیچ وجه به بدنه ماشین لباسشویی میدیا دست نزنید و با استفاده از دکمه های ماشین لباسشویی میدیا اقدام به متوقف کردن پروسه شستشوی ماشین لباسشویی میدیا نمایید و سپس دستگاه را بصورت کامل از برق بکشید. پس از گذشت حدودا یک ساعت، با دستمال مناسب اقدام به خشک کردن آب جریان یافته نمایید و سپس از طریق شماره تماس مرکزی نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در تهران به شماره 02145437 تماس بگیرید و درخواست اعزام تکنسین تعمیرکار کنید.

اما به چه دلایلی ممکن است ماشین لباسشویی میدیا شما با نشت آب در درب روبرو شود؟! مواردی که می توانند منجر به نشت آب از درب ماشین لباسشویی میدیا شوند، انگشت شمار هستند و توصیه می کنیم پروسه عیب یابی و تعمیرات آنرا به تکنسین های متخصص در این زمینه بسپارید و اگر دانش لازم و کافی در این زمینه ندارید، به هیچ وجه اقدام به عیب یابی و تعمیرات این خرابی در ماشین لباسشویی میدیا نکنید!

به همین ترتیب در ادامه برخی از رایج ترین دلایل نشت آب از درب ماشین لباسشویی میدیا را نام برده و توضیح داده ایم و عبارتند از:

آسیب دیدن درب ماشین لباسشویی میدیا

اولین عاملی که بدون شک می تواند منجر به نشت آب از درب ماشین لباسشویی میدیا شما عزیزان شود، خرابی درب ماشین لباسشویی میدیا می باشد! اما چرا این قطعه در ماشین لباسشویی میدیا خراب می شود؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که اگر کودک شما به این درب تکیه کند و یا لوازم سنگین را بر روی این درب پیاده کنید، مطمئن باشید که درب ماشین لباسشویی میدیا نیاز به رگلاژ خواهد داشت و شما نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

به همین ترتیب توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما و حتما از صحت و سلامت درب ماشین لباسشویی میدیا خود مطمئن شوید و به هیچ وجه لوازم سنگین را بر روی آن قرار ندهید! در غیر اینصورت درب ماشین لباسشویی میدیا شما آسیب خواهد دید و این آسیب می تواند از طریق نشت آب از درب ماشین لباسشویی میدیا خود را نشان دهد.

پوسیدگی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی میدیا

هر قطعه ای که در ماشین لباسشویی میدیا شما وجود دارد، دارای تاریخ انقضای مخصوص خود می باشد و این گونه نیست که هر یک از این قطعات بتوانند ده ها سال بدون هر گونه خرابی، سالم بمانند. یکی از این قطعاتی که دارای طول عمر مفید حدودا 7-8 ساله می باشد، لاستیک دور درب ماشین لباسشویی میدیا می باشد که مهم ترین وظیفه این قطعه پلاستیکی، چفت شدن با درب دستگاه و عدم خروج آب از دیگ به بیرون ماشین لباسشویی میدیا می باشد.

از این رو اگر لاستیک دور درب ماشین لباسشویی میدیا شما پس از گذشت چندین سال آسیب دیده است و با مشکل نشت آب از درب ماشین لباسشویی میدیا روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که اینک وقت تعویض لاستیک دور درب دستگاه شما رسیده است و حتما باید این پروسه با قطعه جایگزین و توسط تکنسین مجرب و متخصص در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی میدیا مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد.

خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی میدیا

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی میدیا به قطعه ای گفته می شود که وظیفه تخلیه آب درون دستگاه را به سمت فاضلاب دارد. با این وجود پس از آنکه پروسه شستشوی دستگاه به اتمام میرسد، آب کثیف از طریق این قطعه به فاضلاب منتقل می شود. اما اگر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی میدیا شما خراب شده باشد، بدون شک ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید که یکی از این مشکلات، نشت آب از درب ماشین لباسشویی میدیا می باشد. با این وجود این مورد یکی از موارد احتمالی می باشد و حتما باید توسط تکنسین عیب یابی شود.

توجه داشته باشید که پمپ تخلیه ماشین لباسشویی میدیا یک قطعه کلیدی و خاص در ماشین لباسشویی میدیا می باشد و نباید توسط افراد بی تجربه و کم تجربه عیب یابی و تعمیر شود.

آسیب دیدن دریچه ورودی آب ماشین لباسشویی میدیا

یکی دیگر از موارد و عواملی که می تواند منجر به نشت آب از ماشین لباسشویی میدیا شما عزیزان شود، خرابی دریچه ورودی آب ماشین لباسشویی میدیا می باشد! با این وجود اگر احساس می کنید که پروسه نصب ماشین لباسشویی میدیا را به درستی انجام نداده اید، به همراه تکنسین های مجرب و متخصص اقدام به عیب یابی و تعمیرات این دریچه ورودی نمایید تا مشکل بر طرف شود. لازم به ذکر است که این خرابی در بلند مدت می تواند حتی منجر به برق گرفتگی شود و به همین ترتیب توصیه می کنیم این خرابی در اسرع زمان تعمیر شود.

شکستن جا پودری ماشین لباسشویی میدیا

اگر جا پودری ماشین لباسشویی میدیا شما به هر دلیلی آسیب دیده باشد، مطمئن باشید که مشکلاتی را در ماشین لباسشویی میدیا مشاهده خواهید کرد. یکی از این مشکلات، نشت آب از ماشین لباسشویی میدیا می باشد که می تواند باعث نگرانی شما شود. به همین ترتیب توصیه می کنیم همانجا دکمه Pause ماشین لباسشویی میدیا را بفشارید و سپس دستگاه را بصورت کامل از برق بکشید و از طریق شماره های مندرج با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی میدیا در تهران تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم برای تعمیرات صورت گیرد.

توجه داشته باشید که در این مواقع می توانید جا پودری ماشین لباسشویی میدیا را از فروشگاه های مجاز و معتبر خریداری نمایید و به سادگی در دستگاه نصب کنید.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214