skip to Main Content

ماشین لباسشویی ال جی یکی از دستگاه های پرفروش و البته با کیفیت در میان ماشین های لباسشویی است که از گذشته تا به امروز به بازار کشور عرضه شده که خوشبختانه مدل های متنوعی از این دستگاه در بازار کشور عرضه شده است. از این رو با خرید ماشین لباسشویی ال جی ممکن است براین باور باشید که به دلیل کیفیت بالای این دستگاه به هر نحوی که مایل هستید می توانید استفاده کنید و ممکن است پس از گدشت چندین سال برای دستگاه شما خرابی خاصی رخ ندهد و بهترین استفاده ممکن را ببرید.

اما یک نکته کلیدی در خصوص ماشین لباسشویی ال جی و سایر برندهای ماشین لباسشویی وجود دارد و آن هم میزان کیفیت قطعات به کار رفته است. به عبارتی اگر شما یک دستگاه ماشین لباسشویی متفرقه خریداری کنید، قطعات آن ممکن است به دلیل استفاده نادرست و اشتباه پس از گذشت 7 ماه کارایی خود را از دست بدهند و اما اگر شما ماشین لباسشویی ال جی خریداری کنید، ممکن است قطعات آن به دلیل فشار بیش از حدی پس از گذشت 2 سال خراب شوند و کارایی بخصوصی نداشته باشند.

از این رو یکی از مشکلاتی که ممکن است به مرور زمان با استفاده از ماشین لباسشویی ال جی با آن روبرو شوید، نشت آب از زیر ماشین لباسشویی ال جی می باشد که یک مشکل اساسی و بسیار مهم در این زمینه می باشد. با این وجود در صورتی که شما با این خرابی روبرو شده اید، توصیه می کنیم به هیچ وجه اقدام به استفاده از این دستگاه نکنید و صرفا اجازه دهید تا توسط تکنسین های مجرب و متخصص در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد.

1. خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی

اولین عاملی که به سادگی می تواند منجر به نشت آب از زیر ماشین لباسشویی ال جی شما شود، خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی می باشد که یک موضوع بسیار مهم در دستگاه شما خواهد بود. اما وظیفه پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی چیست؟ این قطعه تنها یک قابلیت دارد و آن هم تخلیه آب کثیف درون ماشین لباسشویی ال جی به درون فاضلاب متصل به این دستگاه است. به عبارتی می توان گفت که تمام آب کثیف درون ماشین لباسشویی ال جی با استفاده از این قطعه به درون فاضلاب منتقل می شود.

خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی

اما اگر به هر دلیلی این قطعه کارایی خود را از دست بدهد، لازم به ذکر می باشد که آب کثیف درون ماشین لباسشویی ال جی تخلیه نخواهد شد و درون ماشین لباسشویی ال جی باقی می ماند. از این رو در صورتی که این قطعه خراب شود، مطمئنا این با مشکل نشت آب از زیر ماشین لباسشویی ال جی روبرو می شوید. لازم به ذکر است که این قطعه یک قطعه بسیار مهم و کلیدی است که اگر به هر دلیلی خراب شده باشد صرفا باید توسط تکنسین های مجرب و متخصص عیب یابی و تعمیر شود.

از این رو اولین قطعه ای که باید توسط تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی مورد عیب یابی قرار گیرد، پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی است که اگر مشکل ناشی از خرابی این قطعه بود، باید از طریق تعمیرات تخصصی بر طرف شود.

2. پارگی لوله خرطومی ماشین لباسشویی ال جی

لوله خرطومی هایی که پشت ماشین لباسشویی ال جی قرار دارند، از کیفیت بالایی برخوردار هستند و این گونه نیست که تحت فشار عادی خراب شود. با این وجود اگر ماشین لباسشویی ال جی در شرایط نامطلوبی قرار داشته باشد، مطمئن باشید که لوله خرطومی ماشین لباسشویی ال جی ممکن است تحت تاثیر خرابی قرار بگیرد و از این رو کارایی خود را از دست بدهد. یکی از خرابی هایی که ممکن است در ماشین لباسشویی ال جی رخ دهد این است که به دلیل فرسایش، پاره شود و بصورت قطره ای آبریزی داشته باشد.

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که در صورت نشت آب از زیر ماشین لباسشویی ال جی، لوله های خرطومی پشت این دستگاه نیز مورد عیب یابی قرار گیرند و اگر مشکل از این لوله ها بود، به هیچ وجه آنها نباید تعمیر شوند و صرفا باید از طریق تعویض قطعات مشکل دستگاه بر طرف گردد. از این رو توصیه می کنیم این پروسه توسط تکنسین های مجرب و متخصص صورت گیرد تا از این طریق مشکل دستگاه شما رفع گردد.

3. نصب نادرست ماشین لباسشویی ال جی

یکی از ابتدایی ترین دلایلی که می تواند منجر به خرابی ماشین لباسشویی ال جی شما عزیزان شود، این است که دستگاه بصورت اصولی نصب نشود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که صفر تا صد نصب ماشین لباسشویی ال جی توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام شود. با این وجود اگر دانش لازم و کافی در این زمینه ندارید، بهتر است به هیچ وجه تلاشی مبنی بر نصب ماشین لباسشویی ال جی نکنید.

نصب نادرست ماشین لباسشویی ال جی

به همین ترتیب برای نصب ماشین لباسشویی ال جی می توانید از تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار درخواست کنید تا از این طریق پروسه نصب ماشین لباسشویی ال جی به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. همچنین توصیه می کنیم که به هیچ وجه اقدام به جابجایی دائم ماشین لباسشویی ال جی نکنید؛ چرا که اگر شما ماشین لباسشویی ال جی را جابجا کنید، ممکن است قطعات نصب شده پشت آن خارج شوند و مشکلات مختلفی برای آن ایجاد شود.

مقالات مرتبط: علت خراب شدن برد لباسشویی ال جی

4. آسیب دیدن شیر برقی ماشین لباسشویی ال جی

شیر برقی ماشین لباسشویی ال جی یکی از قطعاتی می باشد که اگر بر روی ماشین لباسشویی شما وجود نداشته باشد، ماشین لباسشویی هیچ معنا و مفهومی نخواهد داشت! به عبارتی شیر برقی ماشین لباسشویی ال جی به قطعه ای گفته می شود که جریان آب ورودی ماشین لباسشویی ال جی را کنترل می کند و اگر به هر دلیلی خراب شود، آب ورودی دستگاه با خرابی روبرو خواهد شد و احتمالا با مشکل نشت آب از زیر ماشین لباسشویی ال جی روبرو شوید. از این رو توصیه می کنیم شیر برقی ماشین لباسشویی ال جی نیز مورد بررسی قرار گیرد.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214