skip to Main Content

یکی از مشکلاتی که ممکن است در طول زمان با استفاده از بخور سرد با آن روبرو شوید، کم شدن بخار دستگاه بخور سرد است که یک مشکل اساسی و بسیار مهم در این زمینه می باشد. به همین دلیل زمانیکه چنین مشکلی برای دستگاه شما عزیزان رخ می دهد، نمی توانید از بخور سرد بصورت گذشته استفاده کنید و عملا یک دستگاه معیوب و از کار افتاده در خانه دارید. با این وجود علت کم شدن بخار دستگاه بخور سرد چیست؟ در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر دستگاه بخور سرد، با رایج ترین دلایل کم شدن بخار بخور سرد آشنا خواهید شد.

1. استفاده نادرست و اشتباه از بخور سرد

اولین عاملی که می تواند به سادگی منجر به خرابی و از کار افتادن بخور سرد شما عزیزان شود، این است که شما از این دستگاه بصورت اصولی استفاده نمی کنید.

استفاده نادرست و اشتباه از بخور سرد

با این وجود در این مواقع با خرابی های متعددی روبرو خواهید شد که یکی از این خرابی ها، کم شدن بخار بخور سرد است. از این رو توصیه می کنیم طرز استفاده خود را از این دستگاه تغییر دهید تا چنین مشکلی برای بخور سرد شما عزیزان رخ ندهد و نیازی هم به تعویض قطعات و یا تعمیرات داشته باشید.

2. عدم مطالعه دفترچه راهنمای بخور سرد

برای آنکه بتوانید بهترین نتیجه ممکن را با استفاده از بخور سرد کسب کنید، توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما یکبار دفترچه راهنمای استفاده از بخور سرد را مطالعه کنید تا با راهنمای دقیق و جامع آن آشنا شوید! اما اگر دفترچه راهنمای استفاده از بخور سرد را مطالعه نکنید، مطمئن باشید که طول عمر مفید این دستگاه کاهش خواهد یافت و با مشکلاتی در این دستگاه روبرو خواهید شد که یکی از آنها کم شدن بخار بخور سرد است.

3. استفاده از اسانس های مختلف

معمولا این یک عادت اشتباه و نادرست می باشد که اسانس های مختلف را درون بخور سرد بریزید. اما این در حالی است که برخی از عطارها، دوستان و آشنایان به شما پیشنهاد می کنند که برای تجربه بهتر در استفاده از بخور سرد، اسانس های مختلف را درون آن بریزید تا نتیجه مناسب و مطلوبی را دریافت کنید. اما این گونه نیست! با هر بار ریختن اسانس درون بخور سرد، مشکلاتی برای شما ایجاد خواهند شد که یکی از آنها مسدودی و عدم بخار بخور سرد است. از این رو توصیه می کنیم به هیچ وجه از اسانس ها درون بخور سرد استفاده نکنید.

4. کثیفی فیلتر و رسوب گرفتن آن

یکی دیگر دلایلی که می تواند منجر به عدم بخار دادن بخور سرد شما عزیزان شود، کثیفی فیلتر بخور سرد است که باید آنرا بصورت دقیق مورد بررسی قرار دهید.

5. عدم سرویس سالانه

بخور سرد هر چند یکی از کاربردی ترین دستگاه های برقی در فصول سرد سال است، اما توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما بخور سرد خود را سالانه سرویس کنید تا طول عمر مفید آن افزایش یابد.

عدم سرویس سالانه

به عبارتی اگر سرویس سالانه بخور سرد توسط تکنسین های تعمیرکار مجرب و متخصص صورت گیرد، مشکل خاصی در این دستگاه ایجاد نخواهد شد و از این طریق می توانید برای چندین سال و بدون هر گونه خرابی از بخور سرد خود استفاده کنید. با این وجود بهتر است کجا پروسه سرویس دوره ای بخور سرد را انجام دهیم؟

برای انجام سرویس دوره ای بخور سرد توصیه می کنیم از طریق نمایندگی آریابهکار اقدام نمایید تا به بهترین شکل ممکن این پروسه بر روی دستگاه شما عزیزان پیاده شود و بتوانید به بهترین نتیجه ممکن دسترسی پیدا کنید.

برطرف سازی مشکل بخار ندادن دستگاه بخور در نمایندگی آریابهکار

آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی در تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم برقی خانگی آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان است تا از این طریق مشکل دستگاه شما را به نحوی بر طرف کنیم تا نه نیازی به تعویض قطعات و یا حتی نیازی به خرید بخور سرد جدید داشته باشید! لازم به ذکر است که تکنسین های تعمیرکار آریابهکار با توجه به دانش بالایی که در زمینه تعمیرات دارند، توانایی لازم و کافی در این زمینه دارند و می توانند قطعات معیوب دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنند تا مشکل بر طرف شود.

با این وجود اگر مایل به تعمیر دستگاه خود در هر مدل و هر برند در آریابهکار هستید، می توانید از طریق شماره های مندرج با ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد. لازم به ذکر است که 0 تا 100 پروسه تعمیرات شما عزیزان در آریابهکار صرفا توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می شود و به همین دلیل ما تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم تضمین می کنیم تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های ما بسپارید. بنابراین خدمات ارائه شده در آریابهکار شامل گارانتی طولانی مدت می شوند.

شماره تماس نمایندگی آریابهکار

اگر با هر گونه خرابی در بخور سرد روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، می توانید این دستگاه را به تیم تکنسین مجرب و متخصص آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی در تهران بسپارید تا از این طریق مشکل دستگاه به بهترین شکل ممکن رفع شود. در ادامه نیز شماره های تماس آریابهکار را درج کرده ایم تا از این طریق بتوانید درخواست خود را ثبت کنید.

  • مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
  • شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
  • شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
  • شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

لازم به ذکر است که اگر به واتساپ و تلگرام دسترسی دارید، می توانید از طریق واتساپ و تلگرام آریابهکار به شماره 09190111214 با تیم پشتیبانی آریابهکار در ارتباط باشید تا از این طریق درخواست شما بررسی و سپس ثبت شود. همچنین اگر سوالاتی دارید می توانید از این طریق نیز آنها را بپرسید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما از دستگاه ویدیو 30 ثانیه ای تهیه کنید و برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بررسی های ابتدایی در این زمینه صورت گیرد و بهتر راهنمایی شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214