skip to Main Content

در صورتی که مایل به خرید ماشین لباسشویی هستید باید به اطلاع شما برسانیم که انتخاب سختی در پیش خواهید داشت؛ چرا که این روزها در بازار ایران شاهد برندهای متعددی در این زمینه هستیم و هر یک از این برندها دارای مدل های متنوعی هستند که اگر مایل به انتخاب و خرید ماشین لباسشویی هستید بدون شک نمی توانید بصورت دقیق تنها یک مورد را انتخاب و خریداری کنید. یکی از این برندها که در بازار مشاهده خواهید کرد، ماشین لباسشویی زیرووات است که یک برند خارجی در بازار ایران می باشد.

توجه داشته باشید که پیش از خرید ماشین لباسشویی زیرووات و یا هر برند دیگری که مدنظر شما می باشد، باید بررسی های لازم را در این زمینه انجام دهید تا خریدی مطمئن و بدون هر گونه اشتباهی انجام دهید و از دستگاهی که خریداری می کنید، بتوانید نیاز خود را بر طرف نماید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما برای خرید هر دستگاه صرفا از فروشگاه های مجاز و معتبر اقدام به خرید نمایید. اما اگر مایل به خرید ماشین لباسشویی زیرووات هستید، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید کد معایب ماشین لباسشویی زیرووات چیست؟

پاسخ دادن به این سوال نیاز به بررسی طولانی مدت دستگاه دارد و اگر این بررسی طولانی مدت صورت نگیرد، به هیچ وجه نمی توانیم بصورت دقیق این موضوع را با شما مطرح سازیم. لازم به ذکر می باشد که ما بصورت دقیق این دستگاه را تست کرده ایم و قصد داریم در ادامه این مقاله از تعمیر لباسشویی زیرووات شما را با این موضوع به بهترین شکل ممکن آشنا سازیم. همراه ما باشید.

معایب ماشین لباسشویی زیرووات

همانگونه که گفته شد، ماشین لباسشویی زیرووات یکی از ماشین های لباسشویی باکیفیت و البته بسیار قدرتمند در بازار ایران می باشد که اگر شما از این دستگاه و یا هر دستگاه مشابه ای بصورت نادرست و اشتباه استفاده کنید، مطمئن باشید که دستگاه شما در کمترین بازه زمانی ممکن با خرابی روبرو خواهد شد و باید اقدام به تعمیر آن کنید. اما برای شرح بهتر این موضوع باید به اطلاع شما برسانیم که براساس کیفیت بالا و پایین، خرابی رخ داده ممکن است دیرتر و یا سریعتر خود را نشان بدهد.

معایب ماشین لباسشویی زیرووات

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما برای استفاده از دستگاهی مانند ماشین لباسشویی زیرووات حتما اقدام به مطالعه دفترچه راهنمای استفاده از این دستگاه کنید تا از این طریق طول عمر مفید دستگاه شما افزایش پیدا کند و بتوانید بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید. از این رو اگر شما اقدام به مطالعه دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی زیرووات نکنید، مطمئن باشید که دستگاه شما نیز آسیب خواهد دید.

همچنین یکی از مشکلاتی که از جانب کاربران ماشین لباسشویی زیرووات گفته شده است این می باشد که مدل های چند سال اخیر ماشین لباسشویی زیرووات دارای لرزش و گاها صدای نسبتا زیادی هستند که این موضوع نه تنها در ماشین لباسشویی زیرووات بلکه در سایر برندها و مدل هایی که از تکنولوژی نسل قبل استفاده می کنند، وجود دارد و راهکار خاصی برای آن وجود ندارد.

مزایای ماشین لباسشویی زیرووات

اولین مزیتی که می توانیم در خصوص ماشین لباسشویی زیرووات نام ببریم این است که ماشین لباسشویی زیرووات از قطعات با کیفیتی طراحی و تولید شده است که با خرید این دستگاه می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید. دومین مزیت خرید و استفاده از ماشین لباسشویی زیرووات این است که این دستگاه در مدل های مختلف از برنامه های متعددی برای شستشوی انواع لباس برخوردار می باشد که شما می توانید از برنامه از پیش تعیین شده این دستگاه برای شستشوی البسه استفاده کنید.

سومین مزیت خرید ماشین لباسشویی زیرووات از فروشگاه های معتبر و شناخته شده این است که دستگاه خریداری شده شما عزیزان دارای گارانتی می باشد و در صورتی که با خرابی آن روبرو شدید، دستگاه شما توسط نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات مورد عیب یابی و تعمیرات قرار خواهد گرفت تا از این طریق مشکل دستگاه شما بدون هر گونه هزینه تعمیرات، تعمیر شود.

ماشین لباسشویی زیرووات ساخت کدام کشور است؟

ماشین لباسشویی زیرووات همان گونه که گفته شد یک دستگاه وارداتی و خارجی در کشور عزیزمان می باشد. اگر لوگو ماشین لباسشویی زیرووات خود را مشاهده کنید، متوجه پرچم کشور ایتالیا خواهید شد که گویای این است ماشین لباسشویی زیرووات ساخت کشور ایتالیا می باشد. لازم به ذکر می باشد که ماشین لباسشویی زیرووات یکی از بهترین و با کیفیت ترین برندهای موجود در بازار کشور می باشد که شما می توانید با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات این برند نمایید تا از این طریق بتوانید اقدام به شستن البسه خود کنید.

مقالات مرتبط: معایب ماشین ظرفشویی زیرووات

معرفی مدل های ماشین لباسشویی زیرووات

ماشین لباسشویی زیرووات با توجه به میزان استقبالی که از آن صورت گرفت، تاکنون در مدل های متنوعی وارد بازار کشور شده است و اگر شما مایل به خرید ماشین لباسشویی زیرووات هستید مطلع باشید که براساس معیار خود می توانید اقدام به خرید بهترین گزینه ممکن نمایید و از این طریق نیاز خود را بر طرف کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما از فروشگاه های مجاز و معتبر اقدام به خرید ماشین لباسشویی زیرووات کنید تا از این طریق بتوانید بهترین نتیجه ممکن را دریافت کند.

معرفی مدل های ماشین لباسشویی زیرووات

در ادامه برخی از مدل های ماشین لباسشویی زیرووات را نام برده ایم که عبارتند از:
 • ماشین لباسشویی 9 کیلویی زیرووات مدل FCA-4960
 • ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1384 ظرفیت 8 کیلوگرم
 • ماشین لباسشویی 8 کیلویی زیرووات مدل FCA-4860
 • زیرووات ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1174 ظرفیت 7 کیلوگرم
 • ماشین لباسشویی 9 کیلویی زیرووات مدل IZ-1493ST
 • ماشین لباسشویی 8 کیلویی 1820 برند زیرووات
 • ماشین لباسشویی زیرووات 8.5 کیلویی مدل OZ-1285WT
 • ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1183 ظرفیت 8 کیلوگرم
 • ماشین لباسشویی اتوماتیک زیرووات مدل OZ-1485W
 • ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1393 ظرفیت 9 کیلوگرم
 • ماشین لباسشویی زیرووات OZ-1394 – نقره ای
 • ماشین لباسشویی زیرووات مدل ZWT-8414
 • ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1272با ظرفیت 7 کیلوگرم
 • ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1189 ظرفیت 8 کیلوگرم.
4/5 - (2 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214