skip to Main Content

ماشین لباسشویی بوش یکی از 3 برند مطرح و البته بسیار پرفروش در بازار ایران و جهان می باشد که اگر شما مایل به خرید ماشین لباسشویی در بازار ایران هستید، بدون شک یکی از گزینه هایی که پیش روی شما قرار دارد و می توانید ده ها مدل از آنرا مشاهده و خریداری کنید، ماشین لباسشویی بوش می باشد که دارای تاریخچه طولانی مدتی است. اما اگر ماشین لباسشویی بوش شما دارای زبان آلمانی می باشد و معنی کلمات آلمانی ماشین لباسشویی بوش را نمی دانید، بدون شک نمی توانید از این دستگاه بهترین استفاده ممکن را داشته باشید.

با این وجود چگونه می توانیم به معنی کلمات آلمانی ماشین لباسشویی بوش برسیم؟ در صورتی که خودتان به زبان آلمانی مسلط هستید، بدون شک می توانید از این دستگاه به آسانی استفاده کنید و اما اگر به زبان آلمانی تسلط ندارید و مایلید تا با این کلمات آشنا شوید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما در ادامه این مقاله از آریابهکار قصد داریم شما عزیزان را با معنی کلمات آلمانی در ماشین لباسشویی بوش آشنا سازیم تا بتوانید بهترین استفاده ممکن را تجربه کنید و نیازی به راهنماهای دیگر نداشته باشید. در این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر ماشین لباسشویی بوش همراه ما باشید.

لیست کلمات آلمانی در ماشین لباسشویی بوش

در صورتی که ماشین لباسشویی بوش بصورت مستقیم از کشور آلمان خریداری کرده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که ماشین لباسشویی بوش هایی که در کشور آلمان عرضه می شوند، به دلیل زبان آلمانی مردم این کشور، زبان این دستگاه آلمانی خواهد بود که برای اطلاع از این کلمات یا باید به این زبان مسلط باشید یا اینکه از طریق جدول ذیل اقدام به یادگیری کلمات آلمانی در ماشین لباسشویی بوش نمایید تا از این طریق بتوانید از قابلیت های این دستگاه آشنا شوید و آسیبی به آن وارد نکنید.

لیست کلمات آلمانی در ماشین لباسشویی بوش

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما برای استفاده از ماشین لباسشویی بوشی که کلمات آن بصورت آلمانی هستند، در ابتدا این مقاله را مطالعه نمایید و سپس اقدام به استفاده از این دستگاه کنید. در غیر اینصورت شما نمی توانید استفاده صحیحی از این دستگاه داشته باشید و علیرغم اینکه به دستگاه شما آسیب وارد خواهد شد، بلکه البسه شما نیز آسیب خواهند دید.

با این وجود در ادامه این مقاله از آریابهکار قصد داریم شما عزیزان را با معنی کلمات آلمانی ماشین لباسشویی بوش آشنا سازیم که این موارد می توانند در نحوه استفاده شما با این دستگاه تاثیر گذار باشند و بهترین استفاده ممکن را ببرید.

کلمات آلمانی در ماشین لباسشویی بوشمعنی کلمات آلمانی ماشین لباسشویی بوش
Blusen/Hemdenگزینه مخصوص شستشوی تی شرت و بلوز در ماشین لباسشویی بوش می باشد.
Abpumpenبه منظور تخلیه آب در ماشین لباسشویی بوش می باشد.
Vorwascheشستشوی ابتدایی و مقدماتی در ماشین لباسشویی بوش.
Ausخاموش کردن ماشین لباسشویی بوش.
och/Buntشستشوی لباس های نخی و کتان در ماشین لباسشویی بوش.
Pflegeleichtبه منظور شستن البسه روزمره در ماشین لباسشویی بوش.
Start Nachlegenگزینه مخصوص استارت یا همان روشن کردن ماشین لباسشویی بوش است.
Fein/Seideاگر پرده های توری و حریر دارید و مایل به شستن آنها هستید، این گزینه بهترین گزینه در ماشین لباسشویی بوش می باشد.
Vorwascheشستشوی مقدماتی برای لباس هایی که نیاز به 2 شستشو دارند.
Jeans/Dunkle Wascheگزینه مخصوص شستشوی لباس هایی جین در ماشین لباسشویی بوش.
Speed Perfectتغییر میزان سرعت چرخش ماشین لباسشویی بوش در دور تند.
Eco Perfectگزینه مناسب برای صرفه جویی در مصرف انرژی در ماشین لباسشویی بوش.
Sensitiveشستن البسه حساس مانند البسه نوزاد در ماشین لباسشویی بوش.
Sportswearگزینه مناسب برای شستن لباس های ورزشی در ماشین لباسشویی بوش.
ExtrKurz 15شستشوی سریع البسه مختلف در ماشین لباسشویی بوش که صرفا 15 دقیقه طول خواهد کشید.
Wolleمخصوص شستن لباس های کاموا در ماشین لباسشویی بوش.
Tempکلید تغییر درجه دما در ماشین لباسشویی بوش.
Wasser pluseگزینه مخصوص آبکشی اضافه در ماشین لباسشویی بوش.
Schnell/Mixشستن البسه مختلف در ماشین لباسشویی بوش.
Spulen/Schleudernگزینه مناسب خشک کردن البسه در ماشین لباسشویی بوش.

دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش

در قسمت بالا ما تمام تلاش خود را کردیم تا بتوانیم شما را با معنی کلمات آلمانی ماشین لباسشویی بوش آشنا سازیم و بتوانید از این طریق از دستگاه خود استفاده کنید. با این وجود اگر به احتمال 1 درصد گزینه هایی که در ماشین لباسشویی بوش شما وجود دارند که در جدول بالا درج نشده است، باید به اطلاع شما برسانیم که بهترین راهکار این است حتما به دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش مراجعه کنید تا از این طریق بتوانید با این گزینه آشنا شوید.

توجه داشته باشید که علیرغم اینکه نوشته های دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی بوش شما هم بصورت انگلیسی و هم بصورت آلمانی می باشد، می توانید از طریق ابزارهای آنلاین اقدام به ترجمه آنها نمایید تا با کاربرد گزینه مدنظر خود آشنا شوید.

مقالات مرتبط: علت لرزش ماشین لباسشویی بوش هنگام خشک کن

معرفی برنامه های ماشین لباسشویی بوش

معرفی برنامه های ماشین لباسشویی بوش

بدون شک برای آنکه لباس های مختلف را در ماشین لباسشویی بوش بشویید، باید از تمام گزینه های آن مطلع باشید. به عبارتی اگر با برنامه های ماشین لباسشویی بوش آشنا نباشید، به هیچ وجه نمی توانید از آن استفاده مناسب و مطلوبی داشته باشید. با این وجود در جدول بالا ما تمام مواردی که در ماشین لباسشویی بوش با زبان آلمانی وجود دارند را نام برده ایم و شما می توانید با استفاده از این جدول اقدام به شستن البسه مختلف در ماشین لباسشویی بوش نمایید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم خانگی در تهران، به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران می باشد که اگر با هر گونه خرابی در ماشین لباسشویی بوش روبرو شده اید، می توانید اقدام به تعمیرات تخصصی این دستگاه نمایید تا مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود. لازم به ذکر می باشد که در آریابهکار در ازای هر یک از خدماتی که به شما ارائه می دهیم، گارانتی رسمی و شرکتی به شما ارائه خواهد گردید تا با خیالی آسوده دستگاه خود را جهت تعمیرات به تکنسین های ما بسپارید.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214