skip to Main Content

اگر اقدام به خرید ماشین لباسشویی توشیبای قدیمی کرده اید، به احتمال بسیار زیاد دکمه های روی این دستگاه به زبان انگلیسی نیستند و صرفا بصورت ژاپنی نوشته شده اند. به همین دلیل به محض خرید این دستگاه ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که معنی کلمات ژاپنی روی ماشین لباسشویی توشیبا چیست؟ در ادامه این مقاله از تعمیر ماشین لباسشویی آریابهکار قصد داریم تا شما عزیزان را با معنی کلمات ژاپنی روی ماشین لباسشویی توشیبا آشنا سازیم تا بتوانید به بهترین کیفیت ممکن از این دستگاه استفاده کنید و برای شما مشکلی رخ ندهد. همراه ما باشید.

معنی کلمات ژاپنی روی ماشین لباسشویی توشیبا چیست؟

کلمات ژاپنی روی ماشین لباسشویی توشیبا یکی از معضلات خرید ماشین لباسشویی توشیبا قدیمی است که اگر به زبان ژاپنی تسلط نداشته باشید، به هیچ وجه نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید و عملا هزینه ای که کرده اید را باید سوخت دهید و یا اینکه با فشردن نا به جای دکمه ها ممکن است باعث خرابی این دستگاه شود. با این وجود اما آیا راهکاری برای اطلاع از دکمه های ماشین لباسشویی توشیبا وجود ندارد؟

معنی کلمات ژاپنی روی ماشین لباسشویی توشیبا چیست

ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا در تهران قصد داریم تا معنای فارسی دکمه های ژاپنی روی ماشین لباسشویی توشیبا را برای شما مشخص کنیم تا از این دستگاه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و آسیبی نیز به این دستگاه در طول زمان وارد نشود.

لازم به ذکر است که اولین و مهم ترین منبعی که توصیه می کنیم به ان مراجعه کنید، دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی توشیبا می باشد که در این دفترچه تمام نکات استفاده از این دستگاه و حتی کاربرد دکمه های آن نوشته شده است. اما اگر به این دفترچه دسترسی ندارید، باید به اطلاع شما برسانیم که می توانید از طریق جدول ذیل از ماشین لباسشویی توشیبا خود استفاده کنید.

کلمات ژاپنی روی ماشین لباسشویی توشیبامعنی کلمات ژاپنی روی ماشین لباسشویی توشیبا
دکمه مخصوص روشن کردن ماشین لباسشویی توشیبا.
دکمه مخصوص خاموش کردن ماشین لباسشویی توشیبا.
スタート / 一時停止شروع به کار و متوقف کردن شستشوی ماشین لباسشویی توشیبا.
コースمشخص کردن شیر آب ماشین لباسشویی توشیبا.
おまかせشستشوی استاندارد در ماشین لباسشویی توشیبا.
急ぎشستشوی سریع البسه در ماشین لباسشویی توشیبا.
手洗い / ドライشستشوی ملایم پتو و… در ماشین لباسشویی توشیبا.
毛布تنظیمات مخصوص شستشوی پتو در ماشین لباسشویی توشیبا.
槽洗浄جلوگیری از رشد کپک در ماشین لباسشویی توشیبا.
予約تنظیمات تایمر ماشین لباسشویی توشیبا.
水量مشخص کردن حجم آب ماشین لباسشویی توشیبا.
行程انتخاب عملیات شستشو در ماشین لباسشویی توشیبا.
洗いشستشوی البسه در ماشین لباسشویی توشیبا.
すすぎآبکشی البسه در ماشین لباسشویی توشیبا.
脱水خشک کن ماشین لباسشویی توشیبا.

دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی توشیبا

اگر به هر دلیلی با نحوه استفاده از ماشین لباسشویی توشیبا آشنا نیستید و قصد آشنایی با این دستگاه دارید، باید به اطلاع شما برسانیم که اصلی ترین و مهم ترین راهکار پیش روی شما، دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی توشیبا است که در این دفترچه تمام نکات نوشته شده و اگر به مدت چند دقیقه وقت بگذارید می توانید با تمام نکات نوشته شده در این دفترچه آشنا شوید. با این وجود توصیه ای که ما برای شما داریم این است که حتما دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی توشیبا را مطالعه کنید!

دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی توشیبا

در صورتی که شما دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی توشیبا را مطالعه کنید، مطمئن باشید که می توانید بهترین استفاده ممکن را از این دستگاه داشته باشید.

مقالات مرتبط: نحوه استفاده از ماشین لباسشویی قدیمی

دانلود دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی توشیبا

اما اگر دستگاه قدیمی است و حتی کارتن هم ندارد، جای نگرانی نیست! شما می توانید نام تجاری این دستگاه را در بستر اینترنت جستجو کنید و سپس اقدام به دانلود دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی توشیبا نمایید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا در تهران

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی در تهران و به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا در تهران تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه را توسط تکنسین های مجرب و متخصصی که صرفا تخصص های لازم و کافی دارند انجام می دهد تا بتوانید از این دستگاه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر به هر دلیلی با خرابی ماشین لباسشویی توشیبا روبرو شدید، صرفا پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه را به تکنسین های مجرب و متخصص ما بسپارید.

راه های ارتباطی نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا

برای ارتباط با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا در تهران می توانید از طریق شماره های ذیل در ارتباط باشید و از این طریق درخواست خود را ثبت کنید. لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی آریابهکار آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی توشیبا ما نیز در اسرع زمان به محل شما اعزام خواهد شد تا مشکل را به بهترین شکل ممکن ریشه یابی و سپس تعمیر کند.

  • مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
  • شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
  • شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
  • شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

گارانتی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا

خدماتی که ما در آریابهکار به شما عزیزان در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا ارائه می دهیم، به همراه گارانتی است و این به معنای تضمین رسمی و شرکتی در خصوص تعمیراتی است که به شما تعلق می گیرد! با این وجود ما تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم را گارانتی می کنیم تا بتوانید با خیالی آسوده دستگاه خود را در نمایندگی آریابهکار تعمیر کنید. لازم به ذکر است که بازه زمانی گارانتی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا در آریابهکار 90 روز است که اگر در این بازه با خرابی قبلی روبرو شدید، ما بصورت رایگان دستگاه شما را تعمیر خواهیم کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214