skip to Main Content

نحوه هواگیری بخارشوی به چه صورت کی باشد؟ یکی از داغ ترین موضوعاتی که ممکن است در طول زمان برای شما بسیار مهم باشند و به آن اهمیت زیادی دهید این است که بخارشوی خود را در هر مدل و برندی که است هواگیری کنید. اما چگونه بخارشوی را هواگیری کنیم؟ آیا بخارشوی من باید هواگیری شود؟ این دو سوال بدون شک کلی ترین سوالاتی می باشند که ممکن است برای شما عزیزان ایجاد شوند و پاسخ آنها کمی سخت باشد و از طرف هر تکنسینی ممکن است موفق به دریافت پاسخ این دو سوال نشوید.

با این وجود ما در مجموعه آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی در تهران در ادامه این گزارش از قصد داریم تا شما عزیزان را با نحوه هواگیری بخارشوی آشنا سازیم و نکات تکمیلی در این خصوص را برای شما عزیزان شرح دهیم. از این رو اگر نحوه هواگیری بخارشوی برای شما سوال شده است، در ادامه با این موضوع بیشتر آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

توجه داشته باشید که تمام خدمات تعمیر بخارشوی در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی آریابهکار می شود.

هشدار هواگیری بخارشوی

اگر شما یک دستگاه بخارشوی دارید و با توجه به اینکه یکی از آشنایان شما که بخارشوی دارد و اقدام به هواگیری بخارشوی کرده است و شما مایل به هواگیری بخارشوی هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که هواگیری بخارشوی در مدل های مختلف و متنوع انجام شدنی نیست!

هشدار هواگیری بخارشوی

به عبارتی تنها یکسری بخارشوی های خاص دارای این قابلیت هستند و شما نمی توانید این پروسه را در تمام مدل های بخارشوی پیاده سازی کنید؛ چرا که این پروسه می تواند باعث خرابی گسترده در دستگاه شما شود.

به همین ترتیب توصیه می کنیم برای هواگیری بخارشوی خود در هر مدل و برندی، ابتدا موارد ذیل را در این گزارش مطالعه کنید و سپس اقدام به هواگیری بخارشوی خود کنید.

کدام یک از بخارشوی ها باید هواگیری شوند؟

این سوال یکی از سوالات بسیار مهمی می باشد که ممکن است برای شما نیز ایجاد شده باشد و از هر فردی که مدعی تعمیرات بخارشوی است اگر این سوال را بپرسید، پاسخ قانع کننده ای به شما نخواهد داد. از این رو کدام یک از بخارشوی ها باید هواگیری شوند؟

تنها بخارشوی هایی که بویلر و پمپ دارند باید هواگیری شوند! از این رو اگر بخارشوی شما یکی از این دو قطعه را در بدنه خود نداشته باشد، به این معناست که بخارشوی شما نیازی به هواگیری ندارد و حتی ممکن است با انجام پروسه هواگیری بخارشوی، دستگاه شما آسیب ببیند.

از این اگر دستگاه بخارشوی شما دارای بویلر و پمپ هستند تنها باید هواگیری شوند. برای هواگیری بخارشوی نیز تنها توصیه ما به شما این است که به نمایندگی تعمیر بخارشوی خود در تهران مراجعه کنید تا از این طریق بصورت اصولی پروسه هواگیری بخارشوی شما انجام شود و دیگر نیازی به پرداخت هزینه های اضافی نداشته باشید.

چگونه بخارشوی را هواگیری کنیم؟

برای هواگیری کردن بخارشوی باید پمپ بخارشوی با فشار بسیار زیاد در فضای محبوس با قدرت کار کند و آب را داخل آن منتقل کند. به عبارتی اگر درون پمپ پر از هوا شده باشد، طبیعتا پمپ و بویلر نمی توانند بصورت عادی کار کند و به همین ترتیب پمپ بخارشوی باید خارج شود و سلسله مراتب سرویس پمپ و بویلر باید توسط تکنسین تعمیرکار بخارشوی انجام شود تا هوای محبوس درون بویلر و پمپ خارج شود.

چگونه بخارشوی را هواگیری کنیم

پس از آنکه هواگیری بخارشوی در پمپ و بویلر صورت گرفت، زمانیکه این دو قطعه بر روی جایگاه قبلی خود نصب می شوند، با آب گیری مجدد بخارشوی، مجددا عمل هواگیری در بخارشوی صورت می گیرد. از این رو باید به اطلاع شما برسانیم که هواگیری بخارشوی نیاز به ابزارهای تعمیراتی مخصوص بخارشوی دارد و اگر شما تجربه کافی در این زمینه ندارید، مطمئن باشید که نتیجه مناسب و مطلوبی دریافت نخواهید کرد.

هشدار: از هواگیری بخارشوی در تعمیرگاه های بی تجربه و کم تجربه اکیدا خودداری کنید و به هیچ وجه سعی بر هواگیری بخارشوی در این تعمیرگاه ها نداشته باشید.

هزینه هواگیری بخارشوی

اگر بخارشوی شما نیاز به هواگیری داشته باشد، احتمالا این سوال برای شما پیش خواهد آمد که هزینه هواگیری بخارشوی چقدر است؟ در خصوص هزینه هواگیری بخارشوی باید به اطلاع شما برسانیم که این هزینه بستگی به مدل و برند دستگاه شما دارد. به عبارتی در صورتی هزینه هواگیری بخارشوی بصورت قطعی به شما اعلام خواهد شد که این دستگاه توسط تکنسین تعمیرکار مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد و پس از اتمام عیب یابی، هزینه هواگیری بخارشوی بصورت دقیق و قطعی به شما اعلام خواهد گردید.

توجه: هزینه هواگیری بخارشوی که در آریابهکار پس از عیب یابی بخارشوی به شما اعلام می شود، براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است.

مقالات مرتبط:چگونه بخارشوی خود را تنظیم کنیم؟

انجام هواگیری بخارشوی در تهران

ما در مجموعه آریابهکار با توجه به اینکه با تکنسین های تعمیرکار مجرب و متخصص همکاری داریم، تمام خدمات هواگیری بخارشوی را در هر مدل و برندی که قابلیت هواگیری داشته باشند را انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. از این رو اگر در تعمیرگاه های مختلف موفق به هواگیری بخارشوی خود نشده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار بصورت کاملا تخصصی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی مخصوص بخارشوی، این پروسه را انجام می دهیم.

انجام هواگیری بخارشوی در تهران

از این رو برای استعلام هواگیری بخارشوی خود در هر برند و مدلی می توانید تصویر و ویدیو 30 ثانیه ای از بخارشوی را از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 برای تیم پشتیبانی ما ارسال کنید تا راهنمایی های لازم به شما صورت گیرد.

نمایندگی تعمیر بخارشوی در تهران

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر بخارشوی در تهران، تمام خدمات تعمیر بخارشوی در هر مدل و برند را بصورت تخصصی به همراه تکنسین های مجرب و متخصص بصورت اصولی و تخصصی انجام می دهد تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اولی که از نمایندگی خریداری کرده اید، استفاده کنید. از این رو اگر بخارشوی شما عزیزان خراب شده است و نمی توانید از آن استفاده کنید، می توانید این دستگاه را به تکنسین های ما بسپارید تا از این طریق تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه بصورت اصولی صورت گیرد.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214