skip to Main Content

هزینه تعمیر بخارشوی به عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی مصرف کنندگان این دستگاه می‌باشد که در صورت خراب شدن بخارشوی فورا به فکر آن میرسند! اما ما در آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی‌ترین مراکز تعمیر لوازم برقی خانگی علی الخصوص تعمیرات بخارشوی در تهران، در شرایط فعلی همراه و هم‌قدم شما عزیزان در شرایط اقتصادی فعلی هستیم تا با کمترین هزینه و بدون نیاز به تعویض قطعات بتوانید مشکل دستگاه را رفع کنید و نیازی به خرید بخارشوی جدید با قیمت‌های بسیار گران نداشته باشید.

با این وجود اگر مصرف کننده بخارشوی هستید و به‌صورت ناگهانی دستگاه شما دچار یک سری خرابی شده است که حتما باید بدست تکنسین تعمیر بخارشوی برطرف شود، ما همراه شما هستیم تا با در نظر گرفتن هزینه تعمیرات بخارشوی براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه، مشکل دستگاه شما را رفع کنیم و نیازی به تعویض قطعات بخارشوی نداشته باشید. در ادامه این گزارش نیز به بررسی هزینه تعمیرات بخارشور پرداخته ایم. همراه ما باشید.

هزینه تعمیر بخارشوی دلونگی در تهران

بخارشوی دلونگی به عنوان یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین بخارشوی‌های موجود در بازار کشور است که از نظر کیفیت، بدون شک یکی از 3 بخارشوی برتر می‌باشد. اما اگر به هر دلیلی پس از چندین سال استفاده از بخارشوی با خرابی بخارشوی دلونگی روبرو شدید، جای نگران نیست چرا که ما در آریابهکار تمام خرابی‌های پیش آمده برای بخارشوی شما را رفع و تعمیر می‌کنیم و نیازی به تعویض قطعات کلیدی و گران‌قیمت آن ندارید.

نمایندگی تعمیرات بخارشوی در تهران

با این وجود هزینه تعمیر بخارشوی دلونگی در آریابهکار براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه است که در ادامه نیز هزینه تعمیرات بخارشوی را به‌صورت جزء به جزء بررسی نموده ایم که هزینه تعمیرات بخارشوی دلونگی شما نیز جزء این لیست قیمت می‌باشد.

بخوانید: نمایندگی تعمیرات بخارشوی دلونگی

هزینه تعمیر برد بخارشوی

برد بخارشوی از حساس‌ترین و اصلی‌ترین قطعات دستگاه شما می‌باشد که تحت شرایط گوناگون می‌تواند دچار خرابی شود و در صورت خراب شدن این قطعه نیز با مشکل روشن نشدن بخارشوی روبرو خواهید شد که به سادگی قابل تعمیر نیست و حتما باید بدست تکنسین تعمیرات بخارشوی مورد بازبینی و تعمیر قرار گیرد. با این وجود تشخیص خرابی برد برعهده تکنسین مجرب است تا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی، خرابی آنرا ریشه یابی و اعلام کند.

اما تعمیر یا تعویض برد بخارشوی، بستگی به میزان خرابی پیش آمده دارد؛ برای مثال ممکن است یک قسمت برد سوخته و سیاه شده باشد که طبیعتا این سوختگی قابل تعمیر نیست و باید اقدام به تعویض برد نمایید. با این وجود ما آماده تعمیر برد بخارشوی شما با کمترین هزینه و بهترین کیفیت ممکن هستیم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا نیازی به خرید برد جدید پیدا نکنید.

هزینه تعمیر برد بخارشوی در آریابهکار براساس مدل و برند دستگاه از 100.000 الی 350.000 تومان می‌باشد.

قیمت تعویض پمپ آب بخارشوی چقدر است؟

همانگونه که در جریان هستید، وظیفه پمپ آب بخارشوی، انتقال آب از مخزن به سمت المنت دستگاه می‌باشد تا فرآیند تولید بخار در دستگاه آغاز شود. اما اگر پمپ آب بخارشور دچار خرابی شود، با مشکل بخار ندادن بخارشوی روبرو خواهید شد که کار شما را سخت خواهد نمود؛ چرا که عملا دستگاه شما هیچ کاربردی نخواهد داشت. با این وجود چرا تعویض پمپ آب بخارشوی؟ این قطعه امکان تعمیر ندارد؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که خیر! تعمیر این قطعه برای شما صرفه اقتصادی ندارد.

بنابراین بهتر است اقدام به تعویض پمپ آب بخارشوی نمایید که این خدمات تعویض تکنسین‌های مجموعه ما انجام می‌شود.

بخوانید: نمایندگی تعمیرات بخارشوی کارچر

هزینه تعمیر پمپ آب بخارشوی

هزینه تعویض پمپ آب بخارشوی در آریابهکار از 100.000 الی 360.000 تومان متغیر می‌باشد.

هزینه سرویس بخارشوی

سرویس بخارشوی در بازه‌های زمانی مختلف (مثلا هر 6 ماه یکبار) می‌تواند یک راهکار بسیار مناسب برای جلوگیری از خراب شدن و از کار افتادن قطعات بسیار مهم بخارشوی می‌باشد که اگر توسط تکنسین مورد بررسی و انجام قرار گیرد، مطمئن باشید که به هیچ وجه با خرابی روبرو نخواهید شد. با این وجود اگر بخارشوی به عنوان وسیله مصرف خانه شما محسوب می‌شود و به‌صورت هفتگی از آن استفاده می‌کنید، بهتر است هر 6 ماه یکبار اقدام به سرویس بخارشوی در آریابهکار نمایید.

هزینه سرویس بخارشوی در آریابهکار 100.000 الی 190.000 تومان می‌باشد.

تعرفه عیب یابی بخارشوی در آریابهکار

اگر بخارشوی شما به هر دلیلی آسیب دیده است و موفق به رفع خرابی آن نشده اید، باید توسط تکنسین تعمیرات بخارشوی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی بروز دنیا مورد بازبینی و عیب یابی قرار گیرد تا مشکل آن به درستی و بدون نیاز به تعویض قطعه رفع گردد. با این وجود ما در آریابهکار آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم و دستگاه شما توسط تکنسین‌های مجرب و کارآزموده تعمیر خواهد شد.

توجه داشته باشید که هزینه عیب یابی بخارشوی در آریابهکار به‌صورت کاملا رایگان و در حضور شما مشتریان گرامی خواهد بود.

بخوانید: نمایندگی تعمیرات بخارشوی کنوود

هزینه تعویض کابل برق بخارشوی

در صورت کشیده شدن، استفاده نادرست، پوسیدگی، فرسودگی و اتمام طول عمر مفید کابل یا دوشاخه برق بخارشوی می‌تواند عملکرد و کاربرد خود را از دست بدهد و در نتیجه با هر بار اتصال کابل، با مشکل روشن نشدن بخارشوی و همچنین خاموش شدن بخارشوی روبرو شوید که در هر دو صورت توانایی از کار انداختن قطعات کلیدی دستگاه را دارد. با این وجود ما کابل برق بخارشوی را نیز تعویض می‌کنیم.

هزینه تعویض کابل برق بخارشوی، 90.000 الی 220.000 تومان می‌باشد.

هزینه تعویض المنت بخارشوی در تهران

اگر گرمایی توسط بخارشوی شما جهت جوشاندن آب تولید نمی‌شود، یقینا ناشی از خرابی المنت می‌باشد که باید مورد تعویض قرار گیرد؛ معمولا خدمات تعمیر المنت بخارشوی به دلیل عدم صرفه اقتصادی برای مشتریان صورت نمی‌گیرد چرا که در صورت تعمیر، ممکن است پس از چند ماه مجددا دچار خرابی شود. همچنین بابت هزینه تعویض المنت بخاریوش نیز نگران نباشید چرا که ما کمترین هزینه ممکن را جهت تعویض این قطعه کلیدی اعلام خواهیم کرد.

توجه: در صورت خرابی جزئی المنت بخارشوی، توسط تکنسین تعمیرات مورد تعمیر قرار خواهد گرفت.

تعمیرات المنت بخارشوی

هزینه تعویض المنت بخارشوی در آریابهکار 490.000 الی 650.000 تومان می‌باشد.

هزینه تعویض بویلر بخارشوی

اگر از طریق عیب یابی دقیق و قطعه به قطعه توسط تکنسین تعمیر بخارشوی، ایراد اصلی بویلر بخارشوی اعلام شد، هم قابل تعمیر و هم قابل تعویض می‌باشد که اخیرا این قطعه به دلیل نوسان قیمت ارز در بازار، افزایش قیمت یافته است. با این وجود ما بویلر انواع بخارشوی را به‌صورت وارداتی استفاده می‌کنیم و به همین دلیل هزینه پایین‌تر و صرفه اقتصادی بیشتری برای شما مشتریان گرامی خواهد داشت.

از این رو ما سعی کرده ایم تا با کمترین هزینه ممکن بویلر بخارشوی شما را تعویض کنیم تا با هزینه کمتری اقدام به تعمیرات بخارشوی خود کنید.

هزینه اجرت تعویض بویلر بخارشوی شما بین 180.000 الی 250.000 تومان می‌باشد.

قیمت قطعات بخارشوی

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات بخارشوی، مشکلات بخارشوی شما را با کمترین هزینه و همچنین بهترین کیفیت مورد تعمیر و عیب یابی قرار می‌دهد تا در 99% حالات نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. اما گاهی اوقات شرایطی پیش می‌آید که قطعه معیوب دستگاه شما تحت هیچ شرایطی قابل تعمیر نیست و طبیعتا در این مواقع باید تعویض قطعات بخارشوی صورت گیرد که ما در این مواقع از قطعات وارداتی و مخصوص برند بخارشوی شما استفاده خواهیم کرد.

با این وجود اگر مایل به اطلاع از قیمت قطعات بخارشوی هستید، می‌توانید با شماره مرکزی 02145437 آریابهکار تماس بگیرید و درخواست استعلام و موجودی نمایید.

بخوانید: نمایندگی تعمیرات بخارشوی فیشر

نمایندگی تعمیرات بخارشوی در تهران

اگر بخارشوی خود را از مراکز معتبر خریداری کرده اید و فروشنده کارت گارانتی را به شما تقدیم کرده است، می‌توانید با استفاده از کارت گارانتی اقدام به رفع این خرابی پیش آمده نمایید. از این رو می‌توانید به نمایندگی تعمیرات بخارشوی در تهران یا استان محل سکونت خود مراجعه کنید تا این مشکل به‌صورت رایگان برطرف گردد. لازم به تاکید مجدد می‌باشد که جهت مراجعه به نمایندگی، صرفا باید اعتبار کارت گارانتی بخارشوی را بررسی کنید.

اگر کارت گارانتی شما اعتبار کافی ندارد، ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات بخارشوی، آماده ارائه خدمات تعمیر به شما عزیزان هستیم. همچنین اگر تعمیرات بخارشوی شما در شرکت ما پذیر شود، شامل 90 روز گارانتی شرکتی و یک هفته مهلت تست رایگان خواهد شد که می‌توانید با خیالی آسوده دستگاه بخارشوی خود را به ما بسپارید تا خدمات تعمیر آن با تکنسین‌های مجرب صورت گیرد.

برندهای بخارشوی قابل تعمیر در آریابهکار

تمامی برندهای بخارشوی که در بازار کشور وجود دارند، توسط تیم متخصص و تکنسین مجموعه آریابهکار به‌صورت تخصصی و با استفاده از قطعات کاملا واردتی بدون هر گونه محدودیتی انجام می‌شود که در گزارش هزینه تعمیر بخارشوی، ما قیمتی را اعلام کردیم که هزینه اجرت تعمیرات قطعه آسیب دیده دستگاه شما می‌باشد. با این وجود در ادامه نیز بخشی از برندهایی که در مجموعه ما پذیرش می‌شوند را مطرح کرده ایم:

  • هزینه تعمیرات بخارشوی بیم.
  • هزینه تعمیرات بخارشوی کنوود.
  • تعرفه تعمیر بخارشوی کارچر.
  • هزینه تعمیر بخارشوی مجیک.
  • هزینه تعمیر بخارشوی زولینگن.
  • قیمت تعمیر بخارشوی اکوویتا.
  • هزینه تعمیر بخارشوی فیشر.
  • هزینه تعمیر بخارشوی گوسونیک.
  • تعرفه تعمیر بخارشوی وایت مور.

هزینه تعمیرات بخارشوی در یک نگاه

در این گزارش از آریابهکار سعی کردیم تا هزینه تعمیرات بخارشوی شما را به‌صورت ریز به ریز اعلام کنیم. اما در ادامه نیز قصد داریم تا هزینه تعمیرات مذکور را به‌صورت مختصر به شما عزیزان اعلام کنیم.

قطعات بخارشویهزینه تعمیرات بخارشوی (تومان)
برد بخارشوی100.000 الی 350.000
پمپ آب بخارشوی100.000 الی 360.000
سرویس بخارشوی100.000 الی 190.000
عیب یابی بخارشویکاملا رایگان
کابل برق بخارشوی90.000 الی 220.000
المنت بخارشوی490.000 الی 650.000
بویلر بخارشوی180.000 الی 250.000
قطعات بخارشویتماس بگیرید
دکمه بخارشویتماس بگیرید

سوالات متداول

هزینه تعمیر برد بخارشوی چقدر است؟

هزینه تعمیر برد بخارشوی براساس مدل و برند دستگاه بین 100.000 الی 350.000 تومان متغیر است.

هزینه تعمیر بخارشوی در آریابهکار چگونه مشخص می شود؟

هزینه تعمیر بخارشوی در آریابهکار براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه می باشد و هیچ هزینه غیرمتعارفی از شما در این خصوص دریافت نخواهد شد.

5/5 - (4 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214