skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : 91006676-۰۲۱

هزینه تعمیر چای ساز و هزینه اجرت تعمیرات چای ساز، بدون شک یکی از ابتدایی‌ترین سوالاتی می باشد که برای شما پس از بروز هر گونه خرابی چای ساز ایجاد شود. اما جای نگرانی برای این موضوع وجود ندارد چرا که ما با استفاده از تیم تکنسین و مجربی که داریم، هزینه تعمیرات شما را به میزان قابل توجهی کاهش داده ایم. اما چگونه؟ تکنسین های متخصصی که با ما همکاری می کنند، دانش کافی جهت شناسایی و رفع مشکل شما صرفا با تعمیر قطعات چای ساز به‌جای تعویض آنها را دارند.

از این رو زمانیکه شما چای ساز خودتان را به آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات چای ساز می‌سپارید، مطمئن باشید که خیلی ساده و آسان می توانید در کمترین زمان با ارزان‌ترین قیمت اقدام به تعمیر چای ساز خود نمایید. با این وجود در این گزارش از آریابهکار ما سعی کرده ایم تا تعرفه تعمیر چای ساز را برای شما شرح دهیم تا نسبت به این موضوع مطلع شوید. همراه ما باشید.

هزینه عیب یابی چای ساز و کتری برقی در آریابهکار

عیب یابی چای ساز در مراکز غیرمجاز بدین گونه می باشد که به محض ورود شما به تعمیرگاه، تکنسین تعمیرات به‌صورت چشمی در عرض 1 دقیقه و بدون بررسی دقیق قطعات، هزینه ای را جهت تعمیر و تعویض قطعاتی که هیچ نیازی به تعویض ندارند را اعلام می کند. اما در تعمیرگاه های مجاز اینگونه نیست و تا زمانیکه تکنسین قطعه مورد نظر را برحسب خرابی اعلام شده شما مورد بررسی قرار ندهد، به هیچ وجه هزینه تعمیر چای ساز را به شما اعلام نخواهد کرد.

بازبینی چای ساز فلر

با این وجود در مجموعه آریابهکار نیز این چنین می باشد و تا زمانیکه خرابی دستگاه شما تشخیص داده نشود، به هیچ وجه هزینه تعمیرات به شما اعلام نخواهد شد! به همین دلیل پیش از پذیرش دستگاه شما در مجموعه ما، در ابتدا توسط تکنسین های مجرب مورد بازبینی و عیب یابی قرار می گیرد و سپس براساس خرابی پیش آمده و نرخ‌نامه مصوب اتحادیه، هزینه تعمیرات چای ساز به شما اعلام خواهد شد و در صورت تایید شما، خدمات تعمیر شروع می شود.

توجه داشته باشید که جهت سهولت شما عزیزان، از صفر تا صد عیب یابی چای ساز در آریابهکار به‌صورت کاملا رایگان انجام می شود.

برآورد هزینه تعمیر برد چای ساز و کتری

برد چای ساز به عنوان یک قطعه بسیار حساس در درون دستگاه می باشد که معمولا تکنسین ها تعمیرات آنرا نمی پذیرند و به ناچار اعلام سوختن برد خواهند کرد و در نتیجه هزینه چندین برابری جهت تعویض برد چای ساز از شما درخواست خواهند کرد. اما ما در آریابهکار متخصصان و تکنسین هایی داریم که برد شما را با دقت کافی مورد بررسی و تعمیر قرار می دهند تا حتی بهتر از روز اول خود برای شما کار کند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که جهت تعمیر برد به نمایندگی تعمیر چای ساز مراجعه کنید.

هزینه تعمیر برد چای ساز در آریابهکار همانگونه که اعلام شد، در حال حاضر 170.000 الی 300.000 تومان می باشد.

توجه داشته باشید که هزینه تعمیرات برد، براساس برد دستگاه شما متفاوت می باشد و ما برد تمامی چای سازهای موجود در بازار کشور را بدون هر گونه محدودیتی تعمیر می کنیم.

قیمت کابل برق چای ساز و قوری کتری برقی

اگر کابل برق یا دوشاخه برق چای ساز شما دچار قطع و وصلی شده است، طبیعتا باید منتظر سایر خرابی هایی باشید که احتمالا برای دستگاه شما رخ خواهد داد! چرا که در این صورت ولتاژ برق ورودی به دستگاه شما به‌صورت ناگهانی قطع خواهد شد و به‌صورت ناگهانی وصل! به همین دلیل اگر متوجه چنین خرابی شدید و مایل به خرید دستگاه جدید نیستید، از دستگاه استفاده نکنید و با کارشناسان ما در آریابهکار تماس بگیرید تا راهنمایی لازمه صورت گیرند.

هزینه تعمیر چای ساز در تهران

هزینه تعمیر کابل برق چای ساز در آریابهکار از 70.000 الی 180.000 تومان می باشد.

بخوانید: نمایندگی تعمیرات چای ساز بکو در تهران

برندهای قابل تعمیر چای ساز در آریابهکار

به‌طور کل تمامی برندهای چای ساز موجود در کشور عزیزمان توسط تکنسین ها و متخصصان کارآزموده ما بدون هر گونه محدودیتی تعمیر می شوند. همچنین اگر قطه ای از چای ساز شما به نحوی بود که به هیچ وجه قابل تعمیر نباشد، ما آنرا با استفاده از قطعه جایگزین وارداتی تعویض خواهیم کرد. بنابراین ما هیچ محدودیتی نسبت به قطعات چای ساز شما را نداریم و برندهایی که در ادامه نام برده ایم توسط تیم مجرب ما تعمیر می شوند و در صورت نیاز هم قطعه وارداتی برند چای ساز شما جایگزین آن خواهد شد:

 • تعمیر چای ساز فلر.
 • تعمیر چای ساز بکو
 • تعمیرات چای ساز پارس خزر.
 • تعمیر چای ساز گوسونیک.
 • تعمیر چای ساز بوش.
 • تعمیرات چای ساز هاردستون.
 • تعمیرات چای ساز هاردستون.
 • تعمیر چای ساز تکنوکیت.
 • تعمیر چای ساز زاروتی.
 • تعمیرات چای ساز تفال.
 • تعمیر چای ساز جانسون.
 • تعمیر چای ساز بیم.
 • تعمیرات چای ساز بلک اند دکر.
 • تعمیر چای ساز سانی.

هزینه تعویض دکمه خاموش/روشن چای ساز و کتری برقی

رایج ترین قطعه ای که ممکن است در چای سازها در کمترین زمان ممکن دچار خرابی شود، دکمه خاموش/روشن می باشد؛ چرا که بیشترین استفاده نسبت به سایر دکمه های موجود در چای ساز را برعهده دارد! اما معمولا این دکمه به دلیل استفاده نادرست و اشتباه دچار خرابی می شود و بروز هر گونه خرابی برای این قطعه نیز بیانگر عدم امکان استفاده از چای ساز می باشد و باید فورا اقدام به تعمیر یا تعویض این قطعه کلیدی کنید.

خرابی کلید روشن و خاموش چای ساز

لازم به ذکر است که فشردن این دکمه با فشار زیاد، لمس با دستان خیس و وارد شدن ضربه دچار خرابی خواهد شد. اما هیچ فرقی برای تیم کارشناس و مجرب ما ندارد و ما هم خدمات تعمیر و هم خدمات تعویض این دکمه کلیدی را انجام می دهیم.

هزینه تعویض دکمه پاور چای ساز و کتری برقی در آریابهکار 60.000 الی 120.000 تومان می باشد.

قیمت قطعات چای ساز

در نگاه اول به طراحی چای ساز شاید احساس کنید که تنها از یک تعداد قطعه درست شده است که حتی از انگشتان دست شما نیز کمتر خواهد بود! اما اینگونه نیست و قطعات تشکیل دهنده چای ساز به نسبت زیاد هستند و تمامی آنها تاثیر مستقیم بر روی یکدیگر دارند. اما باید خدمت شما اطلاع دهیم که تمامی قطعات چای ساز مصرفی در مجموعه آریابهکار وارداتی هستند و در صورت نیاز به یک قطعه، قطعه جایگزین براساس برند دستگاه شما انتخاب خواهد شد.

با این وجود مامحدودیتی جهت قطعات چای ساز نداریم. همچنین اگر مایل به خرید قطعه جداگانه هستید، به دلیل نوسان ارز می توانید با شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید و درخواست بررسی موجودی کنید تا نیاز شما توسط مجموعه ما به اتمام برسد.

جهت استعلام موجودی قطعات چای ساز، از طریق شماره های مندرج بر روی سایت تماس بگیرید.

بخوانید: عیب یابی چای ساز فلر در تهران

هزینه تعویض المنت چای ساز و کتری برقی

یکی دیگر از قطعات چای ساز که ممکن است در طول زمان دچار خرابی شود، المنت چای ساز می باشد که وظیفه آن ایجاد گرمای لازم جهت جوش آمدن آب درون کتری می باشد. با این وجود دلایلی همچون استفاده نادرست، استفاده بیش از حد، عدم استفاده از محافظ برق استاندارد، ورود رطوبت و نم به درون المنت دچار خرابی می شود و با انجام هر تکنیکی، به هیچ وجه نمی توانید اقدام به جوش آوردن آب درون چای ساز نمایید.

اما نکته ای که باید از آن طلع باشید این است که المنت چای ساز معمولا قابل تعمیر نیست و حتما باید اقدام به تعویض آن کنید! چرا که صرفا تعداد انگشت شماری چای ساز در بازار هستند که امکان تعمیر آنها وجود دارد؛ برای مثال برخی از مدل های چای ساز فلر جزء این محدودیت می شوند. از این رو اگر المنت چای ساز شما خراب شده است، باید آنرا در مراکز تعمیر مجاز تعویض کنید.

تعمیر المنت چای ساز

هزینه تعویض المنت چای ساز و کتری برقی در آریابهکار 150.000 الی 450.000 تومان براساس برند دستگاه شما می باشد.

تعرفه تعویض ترموستات چای ساز

ترموستات چای ساز نیز همانند المنت چای ساز، یکی دیگر از قطعاتی می باشد که در صورت خرابی امکان تعمیر آن وجود ندارد و باید حتما با قطعه جایگزین و برند چای ساز خود، تعویض کنید تا بتوانید از دستگه همانند سابق استفاده کنید. با این وجود ما خدمات تعویض ترموستات چای ساز را با استفاده از قطعات کاملا وارداتی براساس برند دستگاه شما با کمترین هزینه تعمیر چای ساز انجام می دهیم و نیازی به خرید دستگاه جدید ندارید.

هزینه تعویض ترموستات چای ساز در آریابهکار 100.000 الی 450.000 تومان می باشد.

بخوانید: نمایندگی تعمیر چای ساز بوش

هزینه تعمیر چای ساز در آریابهکار

مجموعه آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات لوازم برقی خانگی و همکاری با تکنسین های تعمیرکار چای ساز که تمامی آنها دارای مدارک عالی تعمیرات می باشند، خدمات تعمیر چای ساز شما را با کمترین تعرفه تعمیرات مورد تعمیر قرار می دهد تا در شرایط اقتصادی فعلی نیازی به خرید چای ساز جدید با قیمت های چند میلیون تومانی نداشته باشید. همچنین باید به اطلاع شما برسانیم که تعرفه تعمیر چای ساز در آریابهکار بر اساس تعرفه مصوب اتحادیه می باشد و هزینه غیرمتعارفی از شما دریافت نخواهد شد.

لازم به ذکر است که ما هیچ گونه محدودیتی در برند نداریم و تمامی تعمیرات ممکن و ناممکن در مجموعه ما انجام می شود. در ادامه نیز لیستی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم تا با استفاده از این لیست، از هزینه تعمیرات چای ساز خود مطلع شوید:

قطعات چای ساز هزینه تعمیر چای ساز (تومان)
برد چای ساز 170000 الی 300000
ترموستات چای ساز 100000 الی 450000
المنت کتری و قوری 150000 الی 450000
فیوز حرارتی چای ساز 20000 الی 50000
کابل برق چای ساز 70000 الی 180000
نمایشگر دیجیتال چای ساز تماس بگیرید
کوپل ترموستات چای ساز 50000 الی 150000
کلید روشن/ خاموش چی ساز 60000 الی 120000
صفحه گرم کن چای ساز تماس بگیرید
کفی چای ساز تماس بگیرید

توجه 1: هزینه تعمیر قطعات چای ساز شما براساس مدل و برند دستگاه، متغیر و متفاوت می باشد.

توجه 2: اگر کفی چای ساز خراب شده است، باید در ابتدا عیب یابی دقیق توسط تعمیرکار چای ساز صورت گیرد و سپس هزینه تعمیر متقابلا اعلام می شود.

بخوانید: نمایندگی تعمیرات چای ساز فلر در تهران

سوالات متداول

در این گزارش از آریابهکار ما سعی کردیم تا به تمام سوالات شما عزیزان در خصوص هزینه تعمیر چای ساز بپردازیم. در ادامه نیز قصد داریم شما به برخی دیگر از سوالات شما در این خصوص به‌صورت مختصر بپردازیم:

هزینه تعمیر چای ساز در آریابهکار چگونه محاسبه می شود؟

هزینه تعمیر چای ساز شما براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه و بازبینی دستگاه توسط تکنسین مجرب مجموعه صورت می گیرد.

هزینه تعمیر برد چای ساز چقدر است؟

هزینه تعمیر برد چای ساز بستگی به مدل، برند و خرابی پیش آمده دارد که مابین 170.000 الی 300.000 تومان می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۹۱۰۰۶۶۷۶-۰۲۱
واتساپ آریابهکار
تلگرام