skip to Main Content

ماشین لباسشویی ال جی با توجه به مدل های متنوعی که دارد و کیفیت بالای قطعات به کار رفته در آن، یکی از بهترین و منتخب ترین ماشین های لباسشویی می باشد که در بازار کشور وجود دارد و این در حالی است که به دلیل کیفیت بالای ماشین لباسشویی ال جی، این دستگاه به سختی خراب می شود و کارایی خود را از دست می دهد! با این وجود اگر از این دستگاه بصورت غیر اصولی استفاده کنید، با ارور ماشین لباسشویی ال جی روبرو خواهید شد. اما وقتی لباسشویی ال جی ارور میده چیکار کنیم؟

در پاسخ به این سوال بسیار مهم قصد داریم در ادامه همراه شما عزیزان باشیم و راهکارهایی را پیش روی شما قرار دهیم تا بتوانید به بهترین شکل ممکن ارور ماشین لباسشویی ال جی خود را بر طرف کنید. به همین ترتیب توصیه اولیه ما به شما این است که در صورت عدم داشتن دانش بخصوصی در این زمینه به هیچ وجه راه های نامتعارف را امتحان نکنید؛ چرا که این راه ها می توانند صرفا مسیر را برای شما سخت کنند و نتوانید نتیجه مطلوبی بدست بیاورید! بنابراین در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی همراه ما باشید تا به راهکار مناسبی برسید.

ارور ماشین لباسشویی ال جی چیست؟

ارور ماشین لباسشویی ال جی نشان دهنده این است که شما عزیزان از این دستگاه بصورت صحیح استفاده نکرده اید و یا اینکه دستگاه شما به هر دلیلی دچار خرابی شده که باید مورد عیب یابی و تعمیرات تخصصی قرار گیرد. اما به لطف برد ماشین لباسشویی ال جی و ارتباط تمام قطعات با برد، زمانی که قطعه ای در ماشین لباسشویی ال جی خراب می شود و کارایی خود را از دست می دهد، ماشین لباسشویی ال جی آنرا در قالب یک کد خطا مجزا در صفحه نمایش خود به نمایش می گذارد تا بتوانید خرابی دستگاه را ریشه یابی کنید.

ارور ماشین لباسشویی ال جی چیست؟

برای مثال زمانیکه آب ورودی ماشین لباسشویی ال جی بیش از حد مجاز انجام می شود، فورا ارور مخصوص در این مورد را دریافت خواهید کرد که در خصوص این خرابی، باز هم دلایل متعددی وجود دارند که در این مواقع ماشین لباسشویی ال جی باید باز شود و سپس توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد تعمیرات تخصصی قرار گیرد. از این رو توصیه ای که داریم این است که هر گونه ارور ماشین لباسشویی ال جی را جدی بگیرید و در صورت مشاهده هر گونه ارور در ماشین لباسشویی ال جی آنرا مورد تعمیرات قرار دهید.

علت ارور ماشین لباسشویی ال جی چیست؟

همان گونه که توضیح داده شد، علت اصلی ارور ماشین لباسشویی ال جی، استفاده نادرست و اشتباه از ماشین لباسشویی ال جی و وارد کردن فشار بیش از حدی به دستگاه است که نتیجه این فشار بیش از حدی، وارد شدن فشار به قطعات موجود در این دستگاه است که دیگر همانند سابق کارایی خود را انجام نخواهند داد و باید اقدام به عیب یابی و تعمیرات تخصصی در این زمینه کنید.

در صورت ارور دادن ماشین لباسشویی ال جی چیکار کنیم؟

اما زمانیکه با ارور ماشین لباسشویی ال جی روبرو شدیم، باید چه کنیم؟ در صورتی که با ارور ماشین لباسشویی ال جی روبرو شدیم، باید اول از همه برنامه شستشوی ماشین لباسشویی ال جی را متوقف کنیم تا از این بیشتر منجر به خرابی ماشین لباسشویی ال جی نشویم. پس از آنکه پروسه شستشوی ماشین لباسشویی ال جی را متوقف کردید، موارد ذیل را مطالعه کنید تا به راهکار مناسبی در این زمینه برسید.

در صورت ارور دادن ماشین لباسشویی ال جی چیکار کنیم؟1. بررسی دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی ال جی

اولین کاری که باید در خصوص نمایش کد خطا و ارور در ماشین لباسشویی ال جی انجام دهید این است که در اسرع زمان باید دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی ال جی را مطالعه کنید و به علت ارور ماشین لباسشویی ال جی خود برسید. لازم به ذکر است که ارورهای ماشین لباسشویی ال جی در مدل های متنوع فرق دارد و صرفا به دفترچه راهنمای دستگاه خود اکتفا نمایید. از این رو در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی ال جی تمام نکاتی که باید وجود داشته باشد، درج شده اند و شما می توانید این گونه به نکات اصلی برسید.

گاهی اوقات ممکن است ارور ماشین لباسشویی ال جی ناشی از یک خرابی ساده باشد که اگر آنرا رفع کنید، مشکل بر طرف می شود. برای مثال اگر کد خطا ماشین لباسشویی ال جی نشان دهنده باز ماندن جا پودری ماشین لباسشویی ال جی است، با بستن این محفظه مشکل بر طرف خواهد شد و می توانید مشکل را بر طرف کنید و از این طریق نیازی به تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی نخواهید داشت. اما اگر مشکل دستگاه براساس دفترچه راهنمای دستگاه یک مشکل اساسی می باشد باید توسط تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر شود.

2. تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

بنابراین اگر مشکل دستگاه شما یک مشکل اساسی می باشد و این گونه نیست که در خانه خودتان اقدام به تعمیر آن کنید، باید با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران و یا شهر محل سکونت خود تماس بگیرید تا از این طریق مشکل دستگاه شما عیب یابی و سپس تعمیر شود. لازم به ذکر است که برای تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران می توانید با شماره 02145437 تماس بگیرید و از این طریق درخواست خود را ثبت کنید و مشکل یکبار برای همیشه رفع گردد.

توجه داشته باشید که به هیچ وجه نباید دستگاه خود را به افراد بی تجربه و کم تجربه بسپارید تا پروسه تعمیرات آنرا انجام دهند! چرا که در این مواقع بجای اینکه مشکل دستگاه شما رفع شود، احتمالا مشکل بیشتر گسترش خواهد یافت و باید هزینه تعمیراتی بیشتری بپردازید که مشکل جدید رفع شود.

مقالات مرتبط: علت نشت آب از زیر ماشین لباسشویی ال جی

3. رفع مشکل ارور در خانه بدون نیاز به کارشناس

همچنین اگر مشکل ماشین لباسشویی ال جی شما عزیزان یک مشکل ساده و جزئی می باشد که تنها با یک کار ساده می توانید آنرا رفع کنید، طبیعتا نیازی به تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی نخواهید داشت و باید خودتان آنرا در خانه انجام دهید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که خودتان مشکل را رفع کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214