skip to Main Content

اگر مایل به خرید چای ساز هستید و هنوز به انتخاب کلی در این زمینه نرسیده اید، ممکن است برای شما سؤال شود که چای ساز صفحه ای بهتر است یا روی هم؟! این سؤال بدون شک یکی از مهم ترین سوالاتی می باشد که در حین خرید این دستگاه برای شما ایجاد شود. با این وجود اگر هنوز اقدام به خرید چای ساز نکرده اید و صرفا جهت کسب اطلاعات در این زمینه قصد داریم با پاسخ این سؤال آشنا شوید، می توانید برای دریافت پاسخ مناسب و مطلوب در این زمینه ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیرات چای ساز از آریابهکار را مطالعه کنید تا به پاسخ سؤال خود برسید. همراه ما باشید.

چای ساز صفحه ای چیست؟

چای ساز صفحه ای به نوعی چای ساز گفته می شود که کتری و قوری آن بر روی صفحه چای ساز قرار دارند. به عبارتی در این مدل چای ساز ها شاید یک صفحه با دو محفظه جداگانه که یکی برای قوری و یکی برای کتری است روبرو خواهید بود. لازم به ذکر است که چای ساز صفحه ای دارای عمر طولانی است و پیش از چای ساز روی هم به بازار ایران و جهان عرضه شده است. با این وجود چای ساز صفحه ای به نسل قبلی چای ساز روی هم گفته می شود و به همین دلیل قیمت مناسب و مطلوبی دارند.

چای ساز صفحه ای چیست

در چای ساز های صفحه ای یک محفظه مخصوص قوری وجود دارد که در قسمت زیرین این محفظه یک المنت قرار داده شده است که می توانید میزان گرمای آنرا مشخص کنید و از این طریق قوری چای را برای مدت طولانی گرم نگه دارید.

ارزش خرید چای ساز صفحه ای

آیا چای ساز صفحه ای ارزش خرید دارد؟ بله. بدون شک چای ساز صفحه ای هنوز هم به عنوان یکی از پر کاربردترین چای ساز هایی می باشد که حتی این روزها توسط برندهای مختلف طراحی و تولید می شود و خریداران مخصوص خود را داراست. با این وجود اگر بخش اضافی در آشپزخانه دارید که می توانید صفحه چای ساز را در آن بصورت ثابت قرار دهید، بدون شک این محصول برای شما کارایی خواهد داشت. اما اگر جای زیادی برای نگهداری صفحه چای ساز ندارید و با خرید آن اقدام به جابجایی صفحه خواهید کرد، باید به اطلاع شما برسانیم که برای شما ارزش خرید ندارد.

قیمت حدودی چای ساز صفحه ای

همانگونه که در قسمت بالا توضیح داده شد، قیمت چای ساز صفحه ای مقرون به صرفه است و شما می توانید با قیمت مناسب تری در بازار اقدام به خرید چای ساز صفحه ای کنید. با این وجود طبق بررسی های انجام شده توسط تیم آریابهکار ارزان ترین مدل چای ساز صفحه ای که در بازار ایران موجود است و می توانید اقدام به خرید آن کنید، چای ساز صفحه ای المپیا مدل OE-4000A است که قیمت حدودی این محصول در بازار ایران حدودا 650.000 تومان است.

همچنین گران قیمت ترین چای ساز صفحه ای که در بازار ایران می توانید اقدام به خرید آن کنید، چای ساز صفحه ای کرکماز ترکیه مدل A353-06 با قیمت حدودی 7.500.000 تومان است.

مقالات مرتبط: چای ساز شیشه ای یا استیل: کدام یک بهتر است؟

چای ساز روی هم چیست؟

یکی دیگر از مدل های چای ساز که می توانید در بازار ایران اقدام به خرید آن کنید، چای ساز روی هم است که در این مدل چای سازها کتری بر روی کفی چای ساز و قوری نیز بر روی کتری قرار دارد. لازم به ذکر است که این مدل چای سازها از نسل جدید چای سازها در بازار ایران می باشند که شما می توانید از این طریق اقدام به خرید جدید ترین طراحی ممکن از چای ساز کنید.

چای ساز روی هم چیست

با این وجود اگر به دنبال خرید چای ساز نسل جدید هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که چای ساز روی هم به عنوان جدیدترین مدل چای ساز در بازار ایران است.

ارزش خرید چای ساز روی هم

آیا چای ساز روی هم ارزش خرید دارد؟ بدون شک بله! البته توصیه ای که برای شما داریم این است که برای خرید چای ساز روی هم صرفا از فروشگاه های مجاز و معتبر اقدام به خرید کنید چرا که این روزها متاسفانه شاهد حضور افرادی هستیم که از میزان فروش بالای این دستگاه ها سوء استفاده می کنند و محصولات تقلبی که طراحی آنها برابر با طراحی محصولات جدید است را به بازار عرضه کرده اند. به همین دلیل هیچ ارزونی به دلیل نیست!

بنابراین برای خرید چای ساز روی هم توصیه می کنیم به نمایندگی ها و فروشگاه های مجاز در تهران و یا شهر محل سکونت خود مراجعه کنید و با قیمت بالاتر و پایین تر اقدام به خرید چای ساز مناسب و ایده آل برای خانه خود کنید.

قیمت حدودی چای ساز روی هم

با توجه به بررسی های که تیم آریابهکار در این زمینه انجام داده اند، ارزان ترین مدل چای ساز روی هم در بازار ایران برابر با 1.500.000 تومان است که مدل این دستگاه چای ساز روی هم سیماران مدل STM-81SP می باشد. همچنین گران قیمت ترین مدل چای ساز روی هم که در بازار ایران وجود دارد، چای ساز روی هم فلر مدل TS 117 می باشد که برای خرید این دستگاه باید 17 میلیون تومان بودجه در نظر داشته باشید. از این رو لازم به ذکر است که طیف محصولات چای ساز روی هم نسبت به چای ساز صفحه ای بیشتر است.

چای ساز روی هم بخریم یا چای ساز صفحه ای؟

هر دو مدل چای ساز صفحه ای و چای ساز روی هم، کارایی مشابه و یکسانی دارند و اینگونه نیست که چای ساز صفحه ای یک کار انجام دهد و اما چای ساز روی هم توانایی انجام آنرا نداشته باشد. از این رو منطقی ترین تصمیمی که می توانیم در این زمینه به اطلاع شما برسانیم این است که برای خرید چای ساز در ابتدا بخشی که قصد دارد چای ساز را روی آن قرار دهید مشخص کنید و سپس اندازه آنرا ثبت نمایید. پس از آنکه اندازه را مشخص کردید، می توانید به دنبال محصول مورد علاقه خود در بازار ایران بگردید تا بهترین محصول ممکن را خریداری و انتخاب کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214