skip to Main Content

یکی از برندهای جدید در بازار ایران که چند سالی است مدل های متنوعی از ماشین لباسشویی را عرضه کرده است، برند ایندزیت می باشد که مدل های متنوعی که کیفیت خوب و مطلوبی دارند را به بازار کشور عرضه کرده است. اما در صورتی که شما از این دستگاه بصورت نادرست و اشتباه استفاده کنید، مطمئن باشید که خرابی های مختلفی در این دستگاه به مرور زمان ایجاد خواهد شد که این خرابی ها به شکل ارور هستند! اما چرا لباسشویی ایندزیت ارور میده؟ این رایج ترین سوالی می باشد که با مشاهده ارور با آن روبرو خواهید شد.

برای اطلاع از این موضوع باید به اطلاع شما برسانیم که دلایل مختللفی وجود دارند و می توانند منجر به ارور ماشین لباسشویی ایندزیت شما عزیزان شوند که در ادامه این مقاله از تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران آریابهکار قصد داریم تا شما را با آنها آشنا سازیم. همراه ما باشید.

1. خرابی برد ماشین لباسشویی ایندزیت

یکی از اصلی ترین عواملی که می تواند منجر به ارور ماشین لباسشویی ایندزیت شما عزیزان شود، خرابی برد ماشین لباسشویی ایندزیت می باشد که یک موضوع خاص و البته پیچیده در این دستگاه است. لازم به ذکر است که خرابی برد ماشین لباسشویی ایندزیت می تواند بنابر دلایل مختلفی رخ دهد که رایج ترین علت خرابی این قطعه می توان نوسان برق و عدنم استفاده از محافظ برق استاندارد دانست که تحت هر شرایطی این موارد می توانند باعث خرابی برد ماشین لباسشویی ایندزیت شما عزیزان شوند.

خرابی برد ماشین لباسشویی ایندزیت

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما و حتما از محافظ برق استاندارد سر راه ماشین لباسشویی ایندزیت خود استفاده کنید تا مانع ورود نوسان برق به این دستگاه شوید. لازم به ذکر است که اگر شما ماشین لباسشویی ایندزیت را در بازه های زمانی مختلفی سرویس کنید، به هیچ وجه با چنین مشکلاتی در این دستگاه روبرو نخواهید شد و مشکلات متعدد این چنینی پیش خواهد آمد.

2. مسدودی لوله های ماشین لباسشویی ایندزیت

اگر لوله های ورودی و یا خروجی ماشین لباسشویی ایندزیت شما مسدود شده باشند، عملا پروسه ورود و خروج آب در این دستگاه مختل خواهد شد و در نهایت مشکلاتی که انتظار آنها را ندارید برای شما پیش خواهند آمد. با این وجود در صورتی که با چنین مشکلی در ماشین لباسشویی ایندزیت خود روبرو شده اید و نمی توانید آنرا بر طرف کنید، توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه تعمیرات این لوله ها را توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام دهید تا از این طریق مشکل ریشه یابی و سپس تعمیر شود.

لازم به ذکر است که این مشکل می تواند به برخی از قطعات اعم از پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت شما فشار وارد کند و منجر به خرابی های گسترده در این دستگاه شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیرات این مشکل را به کارشناسان مجرب و متخصص بسپارید تا بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید.

3. عدم نصب صحیح ماشین لباسشویی ایندزیت

اولین و مهم ترین عاملی که می تواند منجر به خرابی ماشین لباسشویی ایندزیت شما در طول زمان شود، نصب نادرست و اشتباه ماشین لباسشویی ایندزیت می باشد که می تواند پایه ای برای خرابی های گسترده در این دستگاه باشد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که برای نصب ماشین لباسشویی ایندزیت حتما از کارشناسان مجرب و متخصص در این زمینه درخواست کمک کنید تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید.

توجه داشته باشید که نصب صحیح ماشین لباسشویی ایندزیت یک عامل مهم در استفاده از ماشین لباسشویی ایندزیت می باشد و اگر به هر دلیلی این اصل مهم را جدی نگیرید، مطمئن باشید که با مشکلات متعددی در استفاده از این دستگاه روبرو خواهید شد.

4. پر کردن بیش از حد ماشین لباسشویی ایندزیت

اگر ماشین لباسشویی ایندزیت را بیش از ظرفیت ممکن پر کنید، شاید پروسه شستشوی آنها در ماشین لباسشویی ایندزیت به بهترین شکل ممکن صورت گیرد، اما زمانیکه به مرحله خشک کن ماشین لباسشویی ایندزیت میرسد، دستگاه شما نمی تواند این وزن سنگین را تحمل کند و با این وجود تمام تلاش خود را انجام می دهد تا پروسه خشک کن با موفقیت انجام شود و در نهایت شکست می خورد و با نمایش یک ارور که نشان دهنده پر بودن ماشین لباسشویی ایندزیت و یا عدم انجام پروسه خشک کن ماشین لباسشویی ایندزیت می باشد، روبرو خواهید شد.

پر کردن بیش از حد ماشین لباسشویی ایندزیت

از این رو توصیه می کنیم در این مواقع اقدام به خارج کردن بار زیادی ماشین لباسشویی ایندزیت نمایید و سپس اقدام به خشک کردن البسه خشک با برنامه مخصوص Spin نمایید.

5. خرابی موتور ماشین لباسشویی ایندزیت

در صورتی که موتور ماشین لباسشویی ایندزیت شما آسیب دیده باشد، در قالب یک ارور به شما نمایش داده می شود و شما نباید از این دستگاه تا زمانیکه بصورت تخصصی تعمیرات صورت گیرند، استفاده کنید! لازم به ذکر است که موتور ماشین لباسشویی ایندزیت یک قطعه کلیدی و بسیار مهم در این دستگاه است و اگر به هر دلیلی موتور ماشین لباسشویی ایندزیت شما خراب شود، به هیچ وجه امکان استفاده از این دستگاه وجود نخواهد داشت.

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر به هر دلیلی با خرابی موتور ماشین لباسشویی ایندزیت روبرو شده اید، آنرا جدی بگیرید و در اسرع زمان اقدام به تعمیرات تخصصی موتور ماشین لباسشویی ایندزیت توسط تکنسین های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت نمایید.

مقالات مرتبط: تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایندزیت

6. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی ایندزیت

یکی دیگر از ارورهایی که ممکن است به مرور زمان و پس از گذشت چندین سال در ماشین لباسشویی ایندزیت خود مشاهده کنید، این است که شما درب ماشین لباسشویی ایندزیت را می بندید و برنامه شستشو را انتخاب می کنید و سپس با فشردن دکمه Start منتظر این هستید که دستگاه روشن شود و اما در همین حین با ارور بسته نشدن درب ماشین لباسشویی ایندزیت روبرو خواهید شد و این در حالی است که شما درب دستگاه را بصورت دقیق و کافی بسته اید.

از این رو توصیه می کنیم در این مواقع از تکنسین های مجرب و متخصص درخواست عیب یابی و تعمیرات کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214