skip to Main Content

چرا پکیج دیواری صدا می دهد؟ آیا صدای زیاد و عجیب و غریب پکیج یک مشکل عادی است؟ با روشن شدن پکیج در حالت عادی متوجه صدایی در پکیج خواهید شد که این صدا کاملا عادی می باشد و نشان دهنده عملکرد صحیح دستگاه می باشد؛ این صدا ناشی از روشن شدن شعله پکیج و همچنین جریان یافتن آب به سمت مخزن پکیج است.

با این وجود اگر با روشن شدن پکیج دیواری متوجه صداهای عجیب غریبی شدید که نمی توانید علت آنرا ریشه یابی کنید، بدون شک نشان دهنده خرابی پکیج است و حتما باید توسط تکنسین مورد عیب یابی و سپس تعمیر قرار گیرد.

این در حالی می باشد که گاهی اوقات ممکن است با روشن شدن پکیج، حتی صدای زوزه هم از این دستگاه بشنوید که نشان دهنده خرابی این دستگاه می باشد.

با این وجود در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر پکیج آریابهکار قصد داریم شما عزیزان را با مشکل صدای زیاد پکیج دیواری آشنا سازیم تا بتوانید خیلی بهتر این مشکل را شناسایی و ریشه یابی کنید. همراه ما باشید.

دلایل صدای زیاد پکیج دیواری

بدون شک زمانی که صدای عجیب و غریبی از پکیج دیواری شنیده می شود، نشان دهنده عملکرد صحیح این دستگاه نیست و باید آنرا فورا به تعمیرگاه های متخصص منتقل نمایید تا پروسه عیب یابی و تعمیر دستگاه شما آغاز شود تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

دلایل صدای زیاد پکیج دیواری

اما طبیعتا اگر این مشکل را جدی نگیرید و به تعمیرگاه های مرکزی منتقل نکنید، احتمالا خودتان را آماده خرید دستگاه جدید کرده اید! با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که در صورت شنیدن جزئی ترین صدای ممکن به شعب تعمیراتی مراجعه کنید تا این مشکل شناسایی و برطرف گردد.

از این رو از مهم ترین دلایل صدای زیاد پکیج دیواری می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

1. نصب نادرست پکیج دیواری

اولین عامل مبنی بر صدای زیاد پکیج دیواری ممکن است به دلیل نصب نادرست آن باشد. از این رو اگر پکیج به درستی نصب نشود و اتصالات آن بدرستی چفت نشده باشند، ممکن است هوا به وسیله یک شکاف بین قطعات پکیج عبور کند و باعث تولید صدا شود. از این رو با شنیدن جزئی ترین صدای ممکن بهتر است نصب آنرا بررسی کنید تا بتوانید راه نفوذ هوا را پیدا کنید و مشکل برطرف گردد.

کاربر گرامی: جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کم کردن فشار پکیج میتوانید مقاله چگونه فشار پکیج را کم کنیم؟ را مطالعه کنید.

همچنین اگر با این موضوع آشنا نیستید می توانید از تعمیرکاران مجرب و متخصص درخواست بررسی این مشکل را نمایید تا با شناسایی و عیب یابی مشکل، نصب اصولی را انجام دهد.

2. وجود خرابی در قطعات

صدای زیاد پکیج دیواری ممکن است به دلیل وجود خرابی در قطعات داخلی آن باشد. مثلاً ممکن است لوله های داخلی پکیج دیواری شکسته یا خراب شده باشند و این باعث تولید صدا می شود. راهکار این خرابی هم تعمیر تخصصی قطعات آسیب دیده است و در صورتی که خرابی بقدری گسترده باشد که قابلیت تعمیر نداشته باشد، باید تعویض قطعات صورت گیرد.

3. آب ورودی

اگر آب ورودی به پکیج دیواری دچار مشکل باشد، مانند فشار آب بالا، آب آلوده یا وجود خاک و ذرات جامد در آب، ممکن است صدای زیادی در پکیج دیواری تولید شود. این مشکلات می توانند باعث ایجاد فشار و در نتیجه صدای زیاد در داخل پکیج شوند.

آب ورودی

4. نیاز به تعمیر

صدای زیاد پکیج دیواری ممکن است نشان دهنده نیاز به تعمیر یا نگهداری بهتر آن باشد. مثلاً ممکن است قطعات داخلی پکیج فرسوده شده و نیاز به تعویض داشته باشند.

5. عدم نگهداری منظم

عدم نگهداری و تمیز کردن منظم پکیج دیواری می تواند باعث تجمع گرد و غبار و رسوبات در داخل آن شود. این رسوبات می توانند عملکرد پکیج را تحت تاثیر قرار داده و صدای زیادی تولید کنند.

6. کیفیت پکیج

صدای زیاد پکیج دیواری ممکن است به دلیل کیفیت پایین آن باشد. پکیج های با کیفیت پایین معمولاً از مواد ناکارآمد ساخته شده اند و در نتیجه ممکن است صداهای زیادی تولید کنند. به همین دلیل توصیه می کنیم برای خرید پکیج دیواری به مراکز مجاز و معتبر در سطح شهر خود مراجعه کنید.

7. عدم عایق بندی صحیح

اگر عایق بندی صحیح بین پکیج دیواری و دیوار انجام نشود، صدای زیادی تولید می شود.

نمایندگی تعمیر پکیج در تهران

اگر پکیج شما عزیزان خراب شده است و نمی توانید از آن همانند روز اول استفاده کنید، می توانید پکیج خود را به تکنسین های مجرب و متخصص ما در نمایندگی تعمیر پکیج آریابهکار بسپارید تا پروسه تعمیر دستگاه شما بصورت فنی و تخصصی صورت گیرد و همانند روز اول از آن استفاده نمایید.

از این رو شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های ما بسپارید تا بدون نیاز به تعویض قطعات، مشکل شما برطرف گردد و حتی نیازی به خرید دستگاه جدید نداشته باشید. لازم به است که 0 تا 100 تعمیرات دستگاه شما توسط تکنسین هایی صورت خواهد گرفت که صرفا در این زمینه دانش فنی دارند!

یک نکته بسیار مهم این است که هزینه تعمیر پکیج شما در برندها و مدل های مختلف در آریابهکار، کمترین هزینه تعمیراتی ممکن می باشد؛ چرا که اساس و معیار هزینه تعمیر پکیج در آریابهکار، نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و هیچ هزینه نامتعارفی از شما در این خصوص دریافت نخواهد شد.

نمایندگی تعمیر پکیج در تهران

کاربر عزیز: برای بالا بردن آگاهی خود در رابطه با گرم نشدن آب توسط پکیج مقاله چرا پکیج آب را گرم نمیکند؟ را به شما پیشنهاد میکنیم.

از این رو اگر مایل هستید تا پروسه تعمیر پکیج شما هم بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب با ابزارهای تعمیراتی تعمیر شود و هم اینکه کمترین هزینه تعمیراتی را بپردازید، می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار استفاده کنید.

همچنین 0 تا 100 خدماتی که در آریابهکار به شما عزیزان ارائه می شوند، شامل 90 روز گارانتی رسمی و معتبر آریابهکار خواهند شد و اگر در این بازه زمانی دستگاه شما با خرابی قبلی روبرو شد، می توانید دستگاه خود را به شعب تعمیراتی آریابهکار منتقل نمایید تا پروسه تعمیر دستگاه شما مجددا بصورت کاملا رایگان صورت گیرد.

از این رو ما به ازای تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم، گارانتی هم ارائه می دهیم تا خیالتان در خصوص خدمات ما راحت و آسوده باشد.

جهت انجام هماهنگی های لازم می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید تا درخواست شما ثبت شود و هماهنگی لازم صورت گیرد.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214