skip to Main Content

اگر به تازگی اقدام به خرید چای ساز کرده اید و در تاکنون تجربه استفاده از چای ساز را نداشته اید، ممکن است برای شما سوال شود که چگونه از چای ساز استفاده کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که چای ساز یک دستگاه کاربردی می باشد که استفاده از آن خیلی ساده و آسان می باشد و نیاز به خصوصی به دانش قبلی نیست؛ البته اگر چای ساز شما نسل جدید و پیچیده باشد، باید بصورت اصولی از آن استفاده کنید.

با این وجود زمانیکه شما اقدام به خرید چای ساز خود از فروشگاهی می کنید، فروشنده نحوه استفاده از چای ساز را بصورت کلی در طی 10-15 ثانیه به شما اعلام می کند و ممکن است شما این موضوع را فراموش نمایید.

با این وجود آیا براساس گفته های فروشنده اقدام به استفاده از چای ساز کنیم کافیست؟ خیر! برای استفاده از چای ساز شما باید به مهم ترین و معتبرترین مرجع ممکن مراجعه کنید و اطلاعاتی که در آن نوشته شده است را مطالعه و اجرایی نمایید.

از این رو کدام منبع به عنوان معتبرترین منبع می باشد که صرفا براساس آن اقدام به استفاده از چای ساز کنید؟ زمانیکه شما اقدام به جعبه گشایی چای ساز می کنید، دفترچه کوچکی را در آن مشاهده خواهید کرد که تمام اطلاعات و چارچوبی که باید با استفاده از آن اقدام به استفاده از چای ساز نمایی نوشته شده است.

به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که این دفترچه را حداکثر 5 دقیقه وقت بگذارید و مطالعه کنید تا با نکاتی که در این دفترچه نوشته شده است، آشنا شوید و بتوانید بدون هر گونه اشتباهی از این دستگاه برای چندین سال استفاده کنید و مشکلی در آن رخ ندهد و نیازی به خدمات نمایندگی تعمیر چای ساز نداشته باشید.

از این رو در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر چای ساز آریابهکار قصد داریم شما عزیزان را با نحوه استفاده از چای ساز آشنا سازیم. همراه ما باشید.

چای ساز چیست؟

چای ساز به دستگاه کاربردی و بسیار مهم در دنیای امروزی اطلاق می شود که تنها وظیفه مهم و کاربردی آن رساندن آب به دمای جوش است. بنابراین چای ساز دستگاه جایگزین سماور می باشد که برای جوش آوردن آب در سماورها نیاز به 20-30 دقیقه زمان است و به همین دلیل اگر شما عجله داشته باشید، سماور گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود و می توانید از طریق چای ساز اقدام به جوش آوردن آب صرفا در بازه زمانی 1-3 دقیقه ای نمایید تا نیاز شما در کمترین بازه زمانی برطرف شود.

چای ساز چیست

با این وجود چای ساز یک دستگاه برای جوش آوردن آب و همچنین دم کردن چای در کمترین بازه زمانی می باشد که شما می توانید با استفاده از این دستگاه، نیاز خود را خیلی سریع برطرف کنید و نیازی به روش های سنتی جوش آوردن چای ساز نداشته باشید.

کاربر گرامی: جهت اطلاعات بیشتر درباره خرابی چای ساز و دلایل خاموش شدن آن میتوانید مقاله 5 علت خاموش شدن چای ساز را مطالعه فرمایید.

چگونه چای ساز را روشن کنیم؟

برای روشن کردن چای ساز، در ابتدا توصیه می کنیم دفترچه راهنمای چای ساز خود را مطالعه کنید و براساس آن عمل کنید. اما اگر دفترچه راهنمای چای ساز خود را در اختیار ندارید، می توانید با استفاده از آموزش ذیل اقدام به روشن کردن چای ساز خود نمایید:

  1. کفی دستگاه را به جریان برق از طریق محافظ برق استاندارد، متصل نمایید.
  2. کتری چای ساز را به میزان کافی با آب پر کنید.
  3. آنرا بصورت عمودی بر روی کفی قرار دهید تا به کفی متصل شود.
  4. اینکه دکمه پاور را از روی دسته یا از روی کفی بفشارید.
  5. در بازه 1 الی 3 دقیقه اجازه دهید تا آب درون کتری جوش بیاید.
  6. هم اکنون آب جوش شما آماده هست و می توانید از آن استفاده کنید.

آموزش خاموش کردن چای ساز

پروسه خاموش کردن چای ساز یک پروسه کاملا اتوماتیک می باشد که این پروسه به واسطه ترموستات که در چای ساز وجود دارد، انجام می شود. لازم به ذکر است که با جوش آمدن کافی آب درون کتری چای ساز، ترموستات اقدام به خاموش کردن چای ساز می کند تا آسیبی به دستگاه وارد نشود و نیازی هم به این نباشد که شما تا جوش آمدن آب، بالا سر دستگاه باشید.

آموزش خاموش کردن چای ساز

از این رو اگر چای ساز شما عزیزان قدیمی است و بصورت اتوماتیک خاموش نمی شود، نشان دهنده خرابی ترموستات دستگاه است و باید اقدام به تعمیر چای ساز خود در مراکز تخصصی تعمیرات چای ساز نمایید.

نمایندگی تعمیر چای ساز در تهران

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر چای ساز در تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی، تمام خدمات تعمیر چای ساز در مدل های مختلف را بصورت تخصصی برای شما عزیزان انجام می دهد تا بتوانید از این طریق به بهترین شکل ممکن از چای ساز قدیمی خود استفاده کنید و نیازی به خرید و یا تعویض قطعات چای ساز هم نداشته باشید.

لازم به ذکر است که یکی از شعارهایی که ما در آریابهکار در خصوص تعمیر چای ساز داریم این است که ما تمام خدمات تعمیر چای ساز را بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب با حداقل 5 سال سابقه تعمیرات به نحوی انجام می دهیم که نیازی به تعویض قطعات نداشته باشد!

چرا که ما تمام خدمات تعمیر چای ساز را با دانش فنی و تعمیراتی که داریم انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر چای ساز در تهران

کاربر گرامی: برای مطالعه بیشتر درباره برندهای چای ساز موجود در بازار مقاله چای ساز ایرانی خوب کدام است؟ را به شما پیشنهاد میکنیم.

همچنین تمام خدمات ما شامل 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی آریابهکار می شوند؛ از این اگر پس از تعمیرات با خرابی قبلی روبرو شدید، دستگاه شما بصورت رایگان توسط تکنسین های مجموعه مجددا بصورت رایگان و بدون پرداخت حتی یک ریال از جانب شما مجددا تعمیر می شود تا مشکل دستگاه شما برطرف شود و یک دستگاه سالم داشته باشید.

توجه داشته باشید که ما در آریابهکار تمام برندها و مدل های چای ساز را بصورت تخصصی و بدون هر گونه محدودیتی به نحوی انجام می دهیم تا مشکل شما به بهترین شکل ممکن برطرف شود و نیازی به خرید چای ساز جدید نداشته باشید!

هزینه تعمیرات چای ساز در آریابهکار نیز براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است؛ از این رو اگر دستگاه شما در مجموعه ما تعمیر شود، کمترین میزان هزینه تعمیرات را در برابر تعمیرات تخصصی پرداخت خواهید کرد و هیچ گونه هزینه نامتعارفی از شما دریافت نخواهد شد.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214