skip to Main Content

اگر به تازگی اقدام به خریداری سولاردام فوما کرده اید و با نحوه استفاده از سولاردام فوما آشنا نیستید، توصیه می کنیم پیش از مطالعه این مقاله از آریابهکار به هیچ وجه اقدام به استفاده از سولاردام فوما نکنید! با این وجود لازم به ذکر است که سولاردام فوما یکی از گران قیمت ترین و بهترین سولاردام هایی می باشد که در بازار ایران وجود دارد و با توجه به قیمت و قابلیت های رقابتی که نسبت به سایر سولاردام ها داراست. اما برای آموزش کار با سولاردام فوما ژاپن چکار کنیم؟

آموزش کار با سولاردام فوما ژاپن تنها شامل یکی یا دو مورد نمی شود و بلکه باید عوامل و موارد زیادی را در این زمینه مطالعه کنید تا در طول زمان نیازی به عیب یابی و تعمیر سولاردام فوما در نمایندگی تعمیر سولاردام فوما در تهران نداشته باشید. از این رو ما در این مقاله از مجموعه مقالات تعمیرات سولاردام قصد داریم 0 تا 100 آموزش کار با سولاردام فوما را برای شما در این مقاله آموزش دهیم. همراه ما باشید.

سولاردام فوما ساخت کجاست؟

در خصوص سولاردام فوما برخی می گویند که ساخت چین است و برخی دیگر می گویند که سولاردام فوما ساخت ژاپن می باشد؟! اما سولاردام فوما ساخت کجاست؟

سولاردام فوما یکی از محصولات برند ژاپنی Fuma می باشد که یکی از برندهای مطرح و موفق ژاپنی است که در طی چندین سال اخیر در زمینه تولید لوازم خانگی بیشتر دیده شده است و به دلیل کیفیت مطلوب محصولات این برند، شاهد میزان رضایت بالای مشتریان این برند هستیم.

سولاردام فوما ساخت کجاست

با این وجود سولاردام فوما یکی از محصولات زیر مجموعه برند فومای ژاپن می باشد که با خیالی راحت و آسوده می توانید این دستگاه را مدل هایی که تاکنون وارد بازار ایران شده اند، خریداری و استفاده کنید.

دفترچه راهنمای سولاردام فوما

زمانیکه جعبه سولاردام فوما را باز می کنید، در کنار دستگاه یک دفترچه نسبتا کوچک قرار گرفته شده است که اگر محتوای داخلی این دفترچه را در بازه زمانی کوتاه مدتی مطالعه کنید، متوجه این خواهید شد که کمپانی ژاپنی فوما تمام چارچوبی که باید توسط شما در حین استفاده از سولاردام فوما رعایت شود را بصورت کامل توضیح داده است. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است این دفترچه راهنما را حتی برای مدت 10 الی 15 دقیقه وقت بگذارید و مطالعه نمایید تا از این طریق بتوانید بصورت صحیح از این دستگاه استفاده کنید.

با این وجود اولین گام برای آشنایی و آموزش کار با سولاردام فوما ژاپنی، مطالعه دفترچه راهنمای استفاده از این دستگاه می باشد که یک نکته بسیار مهم در این زمینه است و نباید از کنار این دفترچه به سادگی عبور کنید و به محتویات آن اهمیت ندهید. همچنین اگر با زبان دفترچه سولاردام فوما آشنا نیستید، می توانید از طریق ابزارهای مترجم استفاده کنید.

آموزش نصب سولاردام فوما

اولین و مهم ترین گام برای استفاده از سولاردام فوما، نصب صحیح آن می باشد. از این رو در ابتدا شما عزیزان باید این دستگاه را با احتیاط از جعبه آن خارج نمایید و سپس به آشپزخانه منتقل کنید. اما سولاردام فوما را بهتر است کجا قرار دهیم؟ اگر مایل به این هستید که از سولاردام فوما برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید، باید یکسری نکات را در حین نصب آن رعایت کنید تا مشکلی برای این دستگاه به دلیل نصب نادرست رخ ندهد.

آموزش نصب سولاردام فوما

این نکات عبارتند از:

  1. سولاردام فوما را دور از سینک و اجاق گاز قرار دهید.
  2. سولاردام فوما نسبت به دیوار پشتی باید حداقل 5 سانتی متر فاصله داشته باشد.
  3. اطراف سولاردام فوما نباید بسته باشد و حداقل 2 سانتی متر فاصله باید وجود داشته باشد.
  4. سر راه سولاردام فوما حتما باید از محافظ برق استفاده کنید.
  5. اگر کودک بازیگوش دارید، نباید سولاردام فوما را در نزدیکی کودک قرار دهید.
  6. سعی کنید سولاردام فوما را بر روی کابینت ردیف پایین قرار دهید.

مقالات مرتبط:نحوه تمیز کردن سقف سولاردام

معرفی دکمه های سولاردام فوما

برای آنکه بتوانید از سولاردام فوما بصورت اصولی استفاده کنید، در ابتدا باید با دکمه های این دستگاه آشنا شوید تا بتوانید به نتیجه مناسب و مطلوبی برسید.

معرفی دکمه های سولاردام فوما

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که از طریق دفترچه راهنمای استفاده از سولاردام فوما اقدام به مطالعه کاربرد دکمه های سولاردام فوما نمایید تا از این طریق بتوانید با این دکمه ها آشنا شوید. با این وجود ما قصد داریم در ادامه شما را با کاربردی دکمه های سولاردام فوما آشنا سازیم که عبارتند از:

دکمه های سولاردام فوماکاربرد دکمه های سولاردام فوما
دکمه Stop/ Resetلغو پروسه پخت و یا ریست کردن آن به حالت قبل روشن کردن سولاردام فوما.
دکمه ساعت سولاردام فوماجهت تنظیم زمان پخت و پز مواد غذایی در سولاردام فوما.
گریل سولاردام فومابرای گریل کردن مواد غذایی مختلف می توانید از این دکمه استفاده کنید.
دکمه Micro + Grillپخت ترکیبی سولاردام فوما است.
دکمه کانوکشن سولاردام فومابه عنوان گزینه فر سولاردام فوما می باشد که همراه المنت ظاهر می شود.
Convection + Microwaveپخت ترکیبی فر کانوکشن سولاردام فوما به همراه مایکروویو سولاردام فوما.
دکمه Power levelمخصوص تنظیم سطح قدرت اشعه داخلی سولاردام فوما جهت پخت و پز.

نحوه یخ زدایی مواد غذایی در سولاردام فوما

یکی از قابلیت های سولاردام فوما این است که شما می توانید مواد غذایی منجمد را در این دستگاه یخ زدایی کنید. با این وجود برای اینکه بتوانید از این قابلیت استفاده کنید، باید گزینه دیفراست را بررسی نمایید؛ منظور از دیفراست همان یخ زدایی است. با این وجود در ابتدا باید مواد غذایی یخ زده را بر روی ظرف مناسب سولاردام فوما قرار دهید و سپس آنرا داخل سولاردام فوما بگذارید و درب دستگاه را ببندید. اینک از طریق ولوم وسط سولاردام فوما، برنامه 9 که همان دیفراست می باشد را انتخاب کنید.

وزن مواده غذایی را اینک باید انتخاب کنید. زمانیکه 2/3م پروسه یخ زدایی صورت گرفت، سولاردام فوما خاموش می شود و در این مرحله باید درب دستگاه را باز کنید و مواد غذایی قرار داده شده را برگردانید. مجددا درب سولاردام فوما را باید ببندید و سپس دکمه شروع را مجددا بفشارید تا یک سوم باقی مانده نیز به اتمام برسد.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214