skip to Main Content

کم شدن فشار آب گرم آبگرمکن دیواری بوتان یکی از مشکلاتی که ممکن است با این خرابی در طول زمان روبرو شوید که رخ دادن آن می تواند نشان دهنده خرابی و هشدار جدی در خصوص خرابی آبگرمکن دیواری بوتان باشد. از این رو اگر آبگرمکن دیواری بوتان در هر مدل دارید و با این خرابی روبرو شده اید، راهکار چیست؟ چگونه این خرابی را می توان بر طرف کرد؟ راهکاری که برای شما داریم این است که استفاده از آبگرمکن دیواری بوتان در این شرایط ممکن است و اما توصیه می کنیم از این دستگاه استفاده نکنید.

با این وجود توصیه می کنیم آبگرمکن دیواری بوتان خود را به کمک تکنسین های تعمیرکار مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار دهید تا از این طریق مشکل این دستگاه بر طرف شود و بتوانید بیشترین میزان آب گرم را در آبگرمکن دیواری بوتان تجربه کنید. از این رو در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیرات پکیج بوتان، مواردی را توضیح داده ایم که می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

علت های کم شدن فشار آب گرم آبگرمکن دیواری بوتان

اما زمانیکه با مشکل کم شدن فشار آب گرم آبگرمکن دیواری بوتان روبرو می شوید، ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که دلایل این مشکل کدام اند؟ برای اینکه به علت اصلی در این زمینه برسید، باید مجهز به ابزارهای تعمیراتی مخصوص آبگرمکن دیواری بوتان باشید تا بتوانید مشکل را ریشه یابی نمایید و از این طریق مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید.

علت های کم شدن فشار آب گرم آبگرمکن دیواری بوتان

با این وجود در ادامه قصد داریم رایج ترین عوامل و دلایلی که می توانند منجر به کم شدن فشار آب گرم آبگرمکن دیواری بوتان شما شوند را نام ببریم و توضیح دهیم. همراه ما باشید.

1. مشکل در آب ورودی آبگرمکن دیواری بوتان

گاهی اوقات ممکن است آب ورودی آبگرمکن دیواری بوتان دچار اختلال شده باشد و یا اینکه به اشتباه اهرم آنرا کم و زیاد کرده باشد و به همین دلیل آب کافی همانند سابق ممکن است به آبگرمکن دیواری بوتان شما نرسد. از این رو اگر آب کافی به آبگرمکن دیواری بوتان نرسد، می توانید فشار آب گرم بالایی را به شما ارائه دهد؟ بدون شک چنین چیزی وجود ندارد و باید آب ورودی با فشار کافی در آبگرمکن دیواری بوتان جریان یابد تا از این طریق فشار کافی آب گرم وجود داشته باشد.

2. خرابی مبدل آبگرمکن دیواری بوتان

مبدل آبگرمکن دیواری بوتان به قطعه ای گفته می شود که گرمای تولید شده درون آبگرمکن دیواری بوتان را به آب منتقل می کند و از این طریق منجر به گرم شدن آب آبگرمکن دیواری بوتان خواهد شد. اما یک نکته در خصوص مبدل آبگرمکن دیواری بوتان وجود دارد و آن هم امکان رسوب بستن مبدل آبگرمکن دیواری بوتان در طول زمان می باشد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حداقل هر 6 ماه یکبار اقدام به سرویس آبگرمکن دیواری بوتان نمائید تا مناسب رسوب گرفتن مبدل آبگرمکن دیواری بوتان شوید.

بنابراین زمانیکه مبدل آبگرمکن دیواری بوتان شما رسوب ببندد، می تواند منجر به کم شدن فشار آب گرم آبگرمکن دیواری بوتان شما عزیزان شود.

3. کثیفی فیلتر آبگرمکن دیواری بوتان

با توجه به اینکه آبگرمکن دیواری بوتان با آب در ارتباط است، مجهز به فیلتر آب می باشد که املاح موجود در آب را به خود جذب کند و مانع ورود املاح به آبگرمکن دیواری بوتان شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در حین کم شدن فشار آب گرم آبگرمکن دیواری بوتان اقدام به بررسی فیلتر این دستگاه کنید تا از این طریق بتوانید مشکل را ریشه یابی و سپس تعمیر نمایید. همچنین اگر فیلتر به میزان زیادی آسیب دیده باشد، می توانید آنرا با فیلتر جدید تعویض کنید.

عیب یابی کم شدن فشار آب گرم آبگرمکن دیواری بوتان

مشکل کم شدن فشار آب گرم آبگرمکن دیواری بوتان می تواند بنابر دلایل مختلفی رخ دهد و اینگونه نیست که ما یک قطعه را به شما معرفی کنیم و با بررسی این یک قطعه اقدام به بر طرف کردن این خرابی کنید.

عیب یابی کم شدن فشار آب گرم آبگرمکن دیواری بوتان

با این وجود برای عیب یابی کم شدن فشار آب گرم آبگرمکن دیواری بوتان باید از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا استفاده نمایید تا از این طریق بتوانید مشکل را یکبار برای همیشه تشخیص و تعمیر کنید. اما اگر به ابزارهای تعمیراتی مخصوص و روز دنیا مجهز نیستید، می توانید از خدمات آریابهکار استفاده کنید.

مقالات مرتبط: چگونه فشار پکیج را کم کنیم؟

نحوه تشخیص کم شدن فشار آب گرم آبگرمکن دیواری بوتان

برای آنکه به خوبی تشخیص دهید فشار آب گرم آبگرمکن دیواری بوتان شما کم شده است یا خیر، باید از دو ناحیه اقدام کنید. ناحیه اول آشپزخانه شما می باشد و ناحیه دوم نیز سرویس بهداشتی خانه شما است که از این طریق می توانید به یک نتیجه گیری کلی برسید؛ در خصوص سرویس بهداشتی باید به اطلاع شما برسانیم که معمولا سرویس بهداشتی دورترین نقطه نسبت به آبگرمکن دیواری بوتان در خانه شما می باشد.

نحوه تشخیص کم شدن فشار آب گرم آبگرمکن دیواری بوتان

با این وجود اگر نتیجه خروجی از هر دو ناحیه یکسان بود، نشان دهنده کم شدن فشار آب گرم آبگرمکن دیواری بوتان شما می باشد و به همین دلیل در اسرع زمان باید اقدام به عیب یابی و تعمیر این دستگاه توسط تکنسین های مجرب و متخصص نمایید.

مرکز تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان در تهران

اگر تجربه تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان را ندارید و مایلید این خرابی را در اسرع زمان مورد عیب یابی قرار دهید، می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار در خصوص تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان استفاده کنید تا از این طریق بتوانید مشکل آبگرمکن دیواری بوتان را بدرستی تشخیص و بصورت اصولی نیز تعمیر کنید. با این وجود اگر با مشکل کم شدن فشار آب گرم آبگرمکن دیواری بوتان روبرو شده اید، می توانید از این طریق اقدام به تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان نمایید.

توجه: در صورتی که دانش فنی تعمیرات آبگرمکن دیواری بوتان را ندارید و مایلید خودتان اقدام به تعمیر این خرابی کنید، لازم به ذکر است که در این مواقع احتمال بروز خرابی بیشتر در آبگرمکن دیواری بوتان وجود دارد. به همین دلیل توصیه می کنیم 0 تا 100 تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان را به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has One Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214