skip to Main Content

گوشت کوب برقی بخریم یا غذاساز؟ گوشت کوب برقی بهتره یا غذاساز؟ این سوالی است که امروزه به دلیل عرضه مدل های متنوع گوشت کوب برقی به بازار برای شما ایجاد شده است و با توجه به قیمت این دستگاه ها شاید به سراغ خرید گوشت کوب برقی بروید. اما اگر در شرف خرید گوشت کوب برقی و غذاساز هستید و هنوز مورد مناسبی را انتخاب و خریداری نکرده اید، توصیه می کنیم این مقاله از مجموعه مقالات تعمیرات گوشت کوب برقی آریابهکار را بصورت کامل بخوانید تا با پاسخ این سوال آشنا شوید. همراه ما باشید.

گوشت کوب برقی بهتر است یا غذاساز

اگر بخواهیم یک گزینه را در میان این دو گزینه نام ببریم و به شما بگوییم که اقدام به خرید آن نمایید، باید به اطلاع شما برسانیم که هم گوشت کوب برقی مناسب کار در آشپزخانه است و هم غذاساز! به عبارتی اگر شما مایل به خرید گوشت کوب برقی بجای غذاساز هستید، باید اقدام به خرید گوشت کوب برقی چند کاره کنید که قیمت آن زیاد است و اما اگر بخواهید اقدام به خرید غذاساز نمایید، قیمت آن مقرون به صرفه تر خواهد بود.

گوشت کوب برقی بهتر است یا غذاساز

با این وجود ما به عنوان تخصصی ترین مجموعه در زمینه تعمیرات انواع گوشت کوب ها برقی در تهران، هم گوشت کوب برقی و هم غذا ساز را تائید می کنیم و به همین ترتیب شما می توانید دستگاه مناسب و مطلوبی را انتخاب و خریداری کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما مصرف خود را بررسی کنید و براساس مصرفی که دارید، یکی از این دستگاه را انتخاب و خریداری کنید.

معرفی گوشت کوب برقی

گوشت کوب برقی یکی از دستگاه های کاربردی و مهم در آشپزخانه های امروزی می باشد که چند سالی از رونمایی اولین مدل این دستگاه در بازار کشور عزیزمان نمی گذرد و اما در همین بازه زمانی کوتاه، شاهد حضور برندهای مختلفی در بازار کشور هستیم که هر یک از این برندها مدل های متنوعی از گوشت کوب برقی را تولید و روانه کرده اند و به میزان قابل توجهی نیز به فروش میروند. لازم به ذکر است که با استفاده از گوشت کوب برقی شما می توانید از همزن، مخلوط کن، خرد کن و… دیگر استفاده نکنید و صرفا همین یک دستگاه نیاز شما را بر طرف کند!

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر مایل به خرید گوشت کوب برقی هستید و مایل به استفاده از مخلوط کن، خردکن و… هستید، حتما نسخه های سه کاره یا چند کاره آنرا خریداری کنید تا از این طریق بتوانید به بهترین شکل ممکن از گوشت کوب برقی استفاده کنید. از این رو توصیه می شود پیش از خرید گوشت کوب برقی حتما نیاز خود را بررسی کنید و براساس نیازی که دارید، اقدام به خرید گوشت کوب برقی نمایید و بهترین کیفیت ممکن شامل حال شما عزیزان شود.

مقالات مرتبط: گوشت کوب برقی چند وات خوبه؟

ارزش خرید گوشت برقی

آیا گوشت کوب برقی ارزش خرید دارد؟ بدون شک بله! گوشت کوب برقی به نسل پیشرفته گوشت کوب های قدیمی گفته می شود که دارای قابلیت های منحصر بفردی است و شما صرفا با خرید یک دستگاه می توانید چندین کار را انجام دهید و نیازی به خرید دستگاه های دیگر نداشته باشید. برای مثال اگر گوشت کوب برقی چند کاره خریداری کرده اید، باید از این موضوع مطلع باشید که ما شاید حتی نیاز به آسیاب کن هم نداشته باشید! چرا که در گوشت کوب برقی چند کاره نسل جدید، حتی محفظه آسیاب کن هم قرار داده شده است.

به همین ترتیب شما صرفا یک دستگاه برای انجام ده ها کار خواهید داشت. به همین دلیل می توان با اطمینان 100 درصدی گفت که گوشت کوب برقی ارزش خرید دارد.

قیمت میانگین گوشت کوب برقی

برای خرید گوشت کوب برقی حتما نباید هزینه میلیونی کنید! همان گونه که گفته شد برای خرید گوشت کوب برقی در ابتدا باید مصرف خود را مشخص کنید و سپس به نتیجه مناسب و مطلوبی برسید.

قیمت میانگین گوشت کوب برقی

لازم به ذکر است که شما با قیمت 1.500.000 الی 15.000.000 تومان می توانید اقدام به خرید گوشت کوب برقی کنید. از این رو برای خرید گوشت کوب برقی توصیه می شود حتما براساس میزان مصرفی که دارید اقدام به خرید نمایید.

برای خرید گوشت کوب برقی صرفا از مراکز مجاز اقدام کنید.

قیمت میانگین غذاساز

برای خرید غذاساز مناسب باید چیزی بین 3 الی 5 میلیون تومان هزینه کنید.

نمایندگی تعمیر گوشت کوب برقی در تهران

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر گوشت کوب برقی در تهران می باشد و با توجه به سابقه بیش از 30 ساله مجموعه آریابهکار و تکنسین هایی که صرفا دانش لازم و کافی در تعمیر این دستگاه دارند، توانایی عیب یابی و تعمیر در مدل های مختلف را دارد و اگر شما عزیزان گوشت کوب برقی در هر مدل دارید و با خرابی آن روبرو شده اید، توصیه می کنیم حتما این دستگاه را در نمایندگی مرکزی آریابهکار تعمیر کنید تا از این طریق مشکل دستگاه شما بر طرف شود و نیازی به تعویض قطعات و… نداشته باشید.

تکنسین های تعمیرکار مجرب و متخصص آریابهکار دانش لازم و کافی در زمینه عیب یابی و تعمیر تخصصی گوشت کوب برقی دارند و به همین دلیل شما می توانید از این طریق مشکل دستگاه خود را به بهترین شکل ممکن و بدون تعویض قطعات برطرف کنید. با این وجود اگر مایل به تعمیر در نمایندگی مرکزی آریابهکار هستید، می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا درخواست شما در سامانه آریابهکار ثبت شود و بتوانید از این طریق مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید.

لازم به ذکر است که آریابهکار تمام خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهد، بدون هر گونه استثنایی شامل گارانتی می شود و به همین دلیل اگر مشکلی در این زمینه برای گوشت کوب برقی شما رخ داده است، علیرغم اینکه ما دستگاه شما را تعمیر خواهیم کرد باید به اطلاع شما برسانیم که 0 تا 100 خدمات ارائه شده به مدت 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی خواهند شد تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به ما بسپارید.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214