skip to Main Content

آیا گوشت کوب برقی قابل تعمیر است؟ با خراب شدن گوشت کوب برقی ممکن است به این فکر بیافتید که اقدام به خرید گوشت کوب برقی جدید کنید و این در حالی است که مشکلات گوشت کوب برقی شما عزیزان قابلبرطرف شدن است و نیازی به خرید دستگاه جدید ندارد.

چرا که برای خرید یک دستگاه گوشت کوب برقی مناسب و باکیفیت باید حداقل 3 میلیون تومان هزینه نمایید و این در حالی می باشد که هزینه برطرف سازی بسیار ناچیز می باشد. اما آیا مشکلات گوشت کوب برقی قابل برطرف شدن است؟ بله!

گوشت کوب برقی شما عزیزان در هر مدل و برندی قابل بازیابی است و با خراب شدن این دستگاه نیازی به خرید دستگاه جدید ندارید! با این وجود توصیه ای که ما برای شما عزیزان داریم این است که پیش از آنکه بصورت 100 درصدی از عدم بکارگیری مجدد گوشت کوب برقی مطمئن نشدید، اقدام به خرید دستگاه جدید نکنید.

لازم به ذکر است که یکی از تخصصی ترین خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم، خدمات عیب یابی انواع گوشت کوب های برقی در برندهای مختلف و موجود در بازار کشور است که 0 تا 100 این پروسه در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای عیب یابی روز دنیا انجام می شود.

این بدین معناست که مشکل دستگاه شما بصورت دقیق مورد عیب یابی قرار می گیرد تا مشکل آن بصورت دقیق تشخیص داده شود و پس از آنکه مشکل آن ریشه یابی شد، در اسرع زمان پروسه عیب یابی آن نیز آغاز خواهد شد تا شما بتوانید با کمترین هزینه ممکن از این دستگاه برای چندین سال دیگر بدون هر گونه خرابی بخصوصی استفاده کنید.

همچنین تمام خدماتی که ما در آریابهکار به شما ارائه می دهیم، شامل 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی آریابهکار می شود تا در صورت بروز خرابی قبلی، بصورت رایگان برای شما عزیزان درست شود. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر گوشت کوب برقی آریابهکار با اینکه این دستگاه قابل قابل عیب یابی می باشد یا خیر آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

علت خرابی گوشت کوب برقی

هر چند کیفیت پائین گوشت کوب برقی و همچنین تقلبی بودن گوشت کوب برقی ناشی از خرید آن از فروشگاه غیرمجاز می تواند یکی از دلایل مهم در خرابی این دستگاه باشد، اما مطمئن باشید که دلایل دیگری نیز در این زمینه وجود دارند که می توانند منجر به خرابی گوشت کوب برقی شوند!

علت خرابی گوشت کوب برقی

از این رو این موارد کدام اند؟ در ادامه رایج ترین دلایلی که می توانند منجر به سوختن و خرابی گوشت کوب برقی شوند را نام برده ایم و عبارتند از:

 • استفاده نادرست و اشتباه.
 • عدم مطالعه دفترچه راهنمای گوشت کوب برقی.
 • ثابت نگه داشتن دکمه گوشت کوب برقی.
 • وارد کردن فشار بیش از حد.
 • عدم استفاده از محافظ برق استاندارد.
 • وارد شدن ضربه سنگین.
 • عدم استفاده از ظروف مناسب.
 • عدم شستشوی صحیح.

کابرگرامی: جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین برند گوشت کوب برقی ایرانی میتوانید به صفحه گوشت کوب برقی ایرانی خوب مراجعه کنید.

نکات استفاده از گوشت کوب برقی

برای آنکه بتواند از گوشت کوب برقی بصورت اصولی برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید، باید در ابتدا دفترچه راهنمای گوشت کوب برقی را مطالعه نمایید تا تمام نکاتی که کمپانی سازنده برای شما در نظر گرفته است را مطلع شوید و سپس براساس این نکات اقدام به استفاده از گوشت کوب برقی نمایید.

از این رو توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است که حتما پیش از استفاده از گوشت کوب برقی خریداری شده، 5 دقیقه وقت بگذارید و دفترچه راهنمای آنرا مطالعه کنید تا با نکاتی که کمپانی برای شما مشخص کرده است، بتوانید طول عمر دستگاه را افزایش دهید و خرابی بخصوصی در آن رخ ندهد.

نکات استفاده از گوشت کوب برقی

از این رو اگر به دفترچه راهنمای گوشت کوب برقی دسترسی ندارید، در ادامه ما یکسری نکات را که نتیجه سال ها تجربه می باشد را برای شما نام خواهیم برد:

 1. برای استفاده از گوشت کوب برقی حتما از محافظ برق استاندارد استفاده کنید.
 2. پس از هر بار استفاده اقدام به شستشوی اقلام جدا شدنی آن نمایید.
 3. در مواقع نیاز دستگاه را به برق متصل کنید.
 4. گوشت کوب برقی برای آسیب کردن کاربرد ندارد!
 5. اگر گوشت کوب برقی شما قابلیت تنظیم سرعت دارد، از این قابلیت استفاده کنید.
 6. هر 40 ثانیه به گوشت کوب برقی استراحت دهید تا داغ نکند!
 7. برای له کردن مواد غذایی درشت، نباید از دور تند استفاده کنید.
 8. تیغه را بدرستی در جای خود چفت کنید.
 9. تمام خرابی و اختلالات گوشت کوب برقی را جدی بگیرید.
 10. برای برطرف سازی مشکلات گوشت کوب برقی به مراکز مجاز و معتبر مراجعه کنید.

نحوه برطرف سازی مشکلات گوشت کوب برقی

برطرف سازی مشکلات گوشت کوب برقی نیازمند دانش فنی بالا و تخصصی و همچنین ابزارهایی می باشد که صرفا مخصوص گوشت کوب برقی هستند؛ چرا که برای باز کردن بدنه گوشت کوب برقی شما نیاز به دستگاه مخصوصی دارید که بتواند با قابلیت هایی که دارد، به بهترین شکل ممکن و بدون وارد کردن هر گونه آسیب به بدنه اقدام به باز کردن آن کند.

از این رو اگر تاکنون تجربه بخصوصی در زمینه برطرف سازی مشکلات گوشت کوب برقی ندارید، توصیه می کنیم تحت هیچ شرایطی اقدام به باز کردن و همچنین عیب یابی قطعات کلیدی گوشت کوب برقی نکنید چرا که احتمال شکستن و آسیب دیدن بدنه گوشت کوب برقی وجود دارد.

نحوه تعمیر گوشت کوب برقی

با این وجود اگر مایل به نحوه برطرف سازی مشکلات گوشت کوب برقی هستید، باید بگوییم که اطلاع از نحوه عیب یابی گوشت کوب برقی در زمانی تاثیرگذار است که شما عزیزان تجربه اقدامات تخصصی و همچنین ابزارهای مورد نیاز مخصوص گوشت کوب برقی را داشته باشید.

از این رو اگر آشناییت کافی با این موضوع دارید و دستگاه مخصوص باز کردن بدنه گوشت کوب برقی را دارید، می توانید با خارج کردن موتور و برد گوشت کوب برقی، از طریق عیب یابی تخصصی توسط مولتی متر و سایر ابزارهای آنالیز مشکل دستگاه را ریشه یابی و سپس برطرف کنید.

کاربر گرامی: برای شناخت بهتر برندهای گوشت کوب برقی مقاله گوشت کوب برقی چه مارکی خوبه؟ را به ما پیشنهاد میکنیم.

آریابهکار نمایندگی تخصصی عیب یابی و برطرف سازی مشکلات انواع گوشت کوب برقی

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تخصصی لوازم برقی خانگی و همچنین به عنوان نمایندگی عیب یابی گوشت کوب برقی در تهران آماده ارائه خدمات تخصصی انواع گوشت کوب برقی به شما عزیزان توسط تکنسین های مجرب و همچنین با استفاده از ابزارهای فنی روز دنیا می باشد.

نمایندگی تعمیر گوشت کوب برقی در تهران

لازم به ذکر است که آریابهکار به دلیل همکاری با تکنسین های مجرب، سعی بر این دارد تا مشکل دستگاه شما را صرفا از طریق عیب یابی تخصصی برطرف کند و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و از این طریق بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214