تعمیر اتوپرس

تعمیرکار اتوپرس متخصص در شرکت آریابهکار با گذراندن دوره های تخصصی آماده ارائه خدمات تعمیر اتو پرس می باشد. تعمیر اتو پرس در شرکت آریابهکار توسط تعمیرکار اتو پرس با تجربه به سرعت و با بهنیه ترین قیمت و با استفاده از قطعات اورجینال انجام می شود. کلیه خدمات تعمیر اتو پرس در شرکت آریابهکار دارای 90 روز گارانتی می باشد.

طرز کار دستگاه اتو پرس

اتو پرس ها نسبت به اتو های معمولی تجربه بهتری را از اتو کشیدن ایجاد می کند و حرفه ای تر عمل میکند.دستگاه های اتو پرس ترکیبی از بخار و فشار هستند. در واقع وقتی بخار با فشار زیاد بر روی پارچه وارد می شود موجب می شود تا بافت آن نرم شود و چین و چروک های آن از بین رود و شکل و فرم پارچه همیشه حفظ شود. با داشتن اتو پرس دیگر نیازی نیست لباس های کتانی و ابریشمی خود را که نیاز به مراقبت دارند را به خشکشویی بسپارید چون اتو پرس این کار را برای شما انجام می دهد. البته اتو بخار ساده هم این کار را برای شما انجام می دهد ولی اتو پرس بسیار کار آمد تر است و در زمان و هزینه شما صرفه جویی  بیش تری می کند. تعمیر اتو پرس نیز مانند سایر لوازم خانگی به احتمال زیاد برای شما پیش می آید . در زیر نکاتی را برای شما آورده ایم تا با رعایت آن ها از تعمیر اتو پرس خود جلوگیری کنید.

تعمیر اتو پرس

نکات ایمنی و پیشگیری از تعمیر اتو پرس

● شرکت آریابهکار توصیه اکید دارد از آب مقطر به جای آب شهری در اتو پرس خود استفاده کنید. آب شهری با توجه به سختی بالا باعث ایجاد رسوب در اتو پرس شما می شود و شما را نیازمند تعمیر اتو پرس می کند.

● قبل از اینکه با دستگاه اتو پرس شروع به کار کنید دستور العمل کار با آن را به خوبی مطالعه کنید.

● در کنار استفاده از دستگاه اتو پرس از یک دستگاه پر مصرف استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد بار اضافی در مدار می شود وهزینه  تعمیر اتو پرس را برای شما ایجاد می کند.

● اطلاعات برقی روی دستگاه را قبل از مصرف مطالعه کنید تا با منبع برق شما سازگاری داشته باشد.

●توصیه می شود بعد از کار با اتو پرس صبر کنید تا دستگاه کاملا خنک شود و سپس به جای اصلیش منتقل کنید.

● هیچ وقت صورت و پوست خود را جلوی بخار دستگاه  قرار ندهید چون موجب سوختگی آن قسمت می شود.

● در صورتی که هر کدام از قسمت های دستگاه به درستی کار نکرد آن را به یک تعمیرکار اتو پرس با تجریه نشان دهید تا تعمیراتو پرس شما را انجام دهد و هیچ گاه خود دست به کار نشوید.

● از پر بودن آب اتو پرس قبل از استفاده از آن اطمینان حاصل کنید.

● بهتر است هفته ای یکبار از اتو پرس خود استفاده کنید تا طول عمر آن بیش تر شود.

● دقت کنید روی دستگاه به هیچ عنوان آب ریخته نشود زیرا موجب آسیب دیدن و تعمیر اتو پرس می شود.

● مراقب باشید به دستگاه ضربه محکمی وارد نشود.

● زمانی که دیدید سیم رابط دستگاه آسیب دیده است از یک تعمیرکار اتو پرس بخواهید آن را برای شما تعویض کند.

● یکی از مهم ترین نکات در پیشگیری از تعمیر اتو پرس استفاده از محافظ برق بر سر راه دستگاه است.

●برای اینکه بهترین نتیجه را از اتو کشیدن داشته باشید بهتر است ابر و روکش اتو پرس خود را تعویض کنید.

● هنگامی که دسته اتو پرس شکسته شد نسبت به تعویض آن توسط تعمیرکاراتو پرس اقدام کنید.

● با توجه به سختی آب شهری بهتر است هر 6 ماه یکبارنسبت به تعویض فیلتر دستگاه اقدام کنید و با این کار از تعمیر اتو پرس خود پیشگیری کنید.

●برای جابه جایی آسان تر اتو پرس از قفل مخصوص آن استفاده کنید. همچنین استفاده از این قفل برای افرادی دارای فرزند کوچک هستند نیز مهم است.

سرویس اتو پرس

مشکلات شایعی که در تعمیر اتو پرس رفع می شوند

●دستگاه اتو پرس بخار تولید نمی کند.

●تعمیر اتو پرسی که روشن نمی شود.

●دستگاه به خوبی گرم نمی شود.

●بجای بخار از دستگاه آب می آید.

●تعویض دسته شکسته شده

●به مقدار کافی بخار تولید نمی کند.

● تعمیر اتو پرسی که بصورت مداوم بوق می زند

عیب یابی اتو پرس

شرکت آریا بهکار با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران و با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر لوازم خانگی، با بهرمندی از تعمیرکار اتو پرس متخصص کلیه خدمات تعمیر اتو پرس شما را با 90 روز ضمانت قسمت تعمیر شده انجام می دهد. چنانچه در این بازه زمانی قسمت تعمیر شده دچار مشکل گردید کلیه خدمات آن مشکل قدیمی به رایگان انجام میگیرد. خدمات تعمیر اتو پرس با استفاده از قطعات فابریک و اصل شرکتی با هزینه بهینه و در کوتاه ترین زمان انجام می گیرد. همچنین مشتریان شرکت آریابهکار با دریافت کد اشتراک می توانند از تخفیف های ویژه شرکت استفاده کنند.