تعمیر اتو پرس بایترون - bitron

تعمیرکار اتو پرس بایترون با تجربه شرکت آریابهکار با گذراندن دوره های تخصصی، آماده ارائه خدمات تعمیر اتو پرس به شما می باشد. در صورتی که نیاز به  تعمیر اتو پرس بایترون دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

اتو پرس بایترون با توان بالای خود مناسب برای اتو کشیدن انواع پارچه می باشد و تمام چروک های ریز را از بین می برد.کف اتو پرس بایترون از جنس تفلون و با روکش ضد آب می باشد. اندازه کفی اتوپرس ها چندین برابر اتو های معمولی است برای همین هم در وقت صرفه جویی می شود و هم بهترین نتیجه را در اتو کشیدن دارد.اکثر مدل های اتو پرس بایترون قابلیت تنظیم بخار را برای پارچه های مختلف دارد.چراغ های تعبیه شده روی دستگاه وضعیت روشن و خاموش بودن و دمای مناسب را نشان می دهند.

♦تعمیر اتو پرس بایترون bsi-100

تعمیر اتو پرس بایترون bsi-100

♦تعمیر اتو پرس بایترون bsi-103

تعمیر اتو پرس بایترون bsi-103

♦تعمیر اتو پرس بایترون bsi-428

تعمیر اتو پرس بایترون bsi-428

♦تعمیر اتو پرس بایترون bsi-305
 

نکات مراقبتی و پیشگیری از تعمیر اتو پرس بایترون:

♦شرکت آریابهکار توصیه می کند از آب مقطر به جای آب شهری در اتو پرس خود استفاده کنید. آب شهری با توجه به سختی بالا باعث ایجاد رسوب در اتو پرس شما می شود و شما را نیازمند تعمیرات اتو پرس بایترون می کند.

♦در صورتی که هر کدام از قسمت های دستگاه اتو پرس بایترون به درستی کار نکرد آن را به یک تعمیرکار اتو پرس با تجربه نشان دهید تا تعمیراتو پرس بایترون شما را انجام دهد و هیچ گاه به دلیل خطرات آن خود دست به تعمیر نزنید.

♦بهتر است هفته ای یکبار از اتو پرس خود استفاده کنید تا دستگاه طول عمر بیش تری داشته باشد و نیاز به تعمیر اتو پرس  بایترون  پیدا نکنید.

♦از پر بودن آب اتو پرس قبل از استفاده اطمینان حاصل کنید.

♦در کنار استفاده از دستگاه اتو پرس از یک دستگاه پر مصرف استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد بار اضافی در مدار می شود و هزینه تعمیرات اتو پرس بایترون را برای شما ایجاد می کند.

♦مراقب باشید به دستگاه اتو پرس بایترون ضربه محکمی وارد نشود.

♦هنگامی که دسته اتو پرس بایترون شکسته شد نسبت به تعویض آن توسط تعمیرکار اتو پرس اقدام کنید.

♦با توجه به سختی آب شهری بهتر است هر 6 ماه یکبارنسبت به تعویض فیلتر دستگاه اقدام کنید و با این کار از تعمیرات اتو پرس بایترون خود پیشگیری کنید.

♦برای اینکه بهترین نتیجه را از اتو کشیدن داشته باشید بهتر است ابر و روکش اتو پرس خود را تعویض کنید.

♦یکی از مهم ترین نکات در پیشگیری از تعمیر اتو پرس بایترون استفاده از محافظ برق بر سر راه دستگاه است.

شرکت آریابهکار با بهره گیری از تعمیرکار اتو پرسی متخصص و با داشتن بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و تعمیرات  اتو پرس بایترون همواره به دنبال رضایتمندی مشتریان خود بوده است. کلیه خدمات تعمیر اتو پرس بایترون با قطعه اتو پرس بایترون اصل و فابریک شرکتی و دارای 90 روز گارانتی می باشد و چنانچه در طی این مدت قطعه اتو پرس بایترون تعمیر شده دچار مشکل شد، کلیه خدمات تعمیر آن قطعه بصورت رایگان انجام میگردد. پس به شما پیشنهاد میکنیم تعمیرات اتو پرس بایترون خود را به تعمیرکار اتو پرس باتجربه بسپارید تا هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی شود.

در ضمن مشتریان شرکت آریابهکار میتوانند با دریافت کد اشتراک از تخفیف های ویژه تعمیرات اتو پرس بایترون شرکت استفاده کنند.