تعمیر اتو پرس بلومبرگ- BLOOMBERG

تعمیرکار اتو پرس با تجربه شرکت آریابهکار با گذراندن دوره های تخصصی، آماده ارائه خدمات تعمیر اتو پرس به شما می باشد. در صورتی که نیاز به تعمیر اتو پرس بلومبرگ دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

اتو پرس بلومبرگ با فشار بالای خود لباس های شما در کم ترین زمان ممکن و به بهترین شکل اتو می کند. قفل صفحه اتو پرس این امکان را به شما میدهد تا دستگاه را با ایمنی بالا جابه جا کنید. سیستم خاموش کردن خودکار اتو پرس زمانی که صفحه دستگاه به مدت 30 ثانیه پایین است دستگاه را خاموش می کند. تا زمانی که دمای صفحات به دمای مطلوب نرسیده باشد دستگاه شروع به تولید بخار نمی کند و زمانی آماده به کار می شود که چراغ روی دستگاه سبز شود.در ادامه به نکات مراقبت و پیشگیری از تعمیرات اتو پرس بلومبرگ می پردازیم.


 

♦تعمیر اتو پرس بلومبرگ EEK 3100R

تعمیر اتو پرس بلومبرگ

نکات مراقبتی و پیشگیری از تعمیر اتو پرس بلومبرگ:

♦در صورتی که هر کدام از قسمت های دستگاه اتو پرس بلومبرگ به درستی کار نکرد آن را به یک تعمیرکار اتو پرس با تجریه نشان دهید تا تعمیراتو پرس بلومبرگ شما را انجام دهد و هیچ گاه به دلیل خطرات آن خود دست به تعمیر نزنید.

♦از پر بودن آب اتو پرس قبل از استفاده اطمینان حاصل کنید.

♦شرکت آریابهکار توصیه می کند از آب مقطر به جای آب شهری در اتو پرس خود استفاده کنید. آب شهری با توجه به سختی بالا باعث ایجاد رسوب در اتو پرس شما می شود و شما را نیازمند تعمیرات اتو پرس بلومبرگ می کند.

♦در کنار استفاده از دستگاه اتو پرس از یک دستگاه پر مصرف استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد بار اضافی در مدار می شود و هزینه تعمیرات اتو پرس بلومبرگ را برای شما ایجاد می کند.

♦بهتر است هفته ای یکبار از اتو پرس خود استفاده کنید تا دستگاه طول عمر بیش تری داشته باشد و نیاز به تعمیر اتو پرس  بلومبرگ پیدا نکنید.

♦هنگامی که دسته اتو پرس بلومبرگ شکسته شد نسبت به تعویض آن توسط تعمیرکار اتو پرس اقدام کنید.

♦مراقب باشید به دستگاه اتو پرس بلومبرگ ضربه محکمی وارد نشود.

♦یکی از مهم ترین نکات در پیشگیری از تعمیر اتو پرس بلومبرگ استفاده از محافظ برق بر سر راه دستگاه است.

♦برای اینکه بهترین نتیجه را از اتو کشیدن داشته باشید بهتر است ابر و روکش اتو پرس خود را تعویض کنید.

♦با توجه به سختی آب شهری بهتر است هر 6 ماه یکبارنسبت به تعویض فیلتر دستگاه اقدام کنید و با این کار از سرویس اتو پرس بلومبرگخود پیشگیری کنید.

شرکت آریابهکار با بهره گیری از تعمیرکار اتو پرس متخصص و با داشتن بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و تعمیرات  اتو پرس بلومبرگ همواره به دنبال رضایتمندی مشتریان خود بوده است. کلیه خدمات تعمیر اتو پرس بلومبرگ با قطعات اصل و فابریک شرکتی و دارای 90 روز گارانتی می باشد و چنانچه در طی این مدت قطعه تعمیر شده دچار مشکل شد، کلیه خدمات تعمیر آن قطعه بصورت رایگان انجام میگردد. پس به شما پیشنهاد میکنیم تعمیر اتو پرس بلومبرگ خود را به تعمیرکار اتو پرس باتجربه بسپارید تا هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی شود.

در ضمن مشتریان شرکت آریابهکار میتوانند با دریافت کد اشتراک از تخفیف های ویژه تعمیرات اتو پرس بلومبرگ شرکت استفاده کنند.