تعمیر اتو پرس بکو - beko

تعمیرکار اتو پرس بکو با تجربه شرکت آریابهکار با گذراندن دوره های تخصصی، آماده ارائه خدمات تعمیر اتو پرس به شما می باشد. در صورتی که نیاز به  تعمیر اتو پرس بکو دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

تعمیر اتو پرس بکو  bbk 1234

اتو پرس بکو با طراحی زیبا و کارآمد خود به یک محصول نمونه از این کمپانی بزرگ تبدیل شده است.صفحه ی بزرگ و فشار بالای اتو پرس بکو چروک هر نوع پارچه ای را در زمان کوتاه از بین می برد. خاموش و روشن کردن، قفل کردن و تنظیم دمای دستگاه معمولا توسط سه دکمه ولومی روی دستگاه انجام می گیرد. بخار اتو پرسی بکو در سه سطح قابل تنظیم است. بالشتک های مخصوص این دستگاه برای اتو کردن قسمت های دشوار لباس کاربرد دارد.

تعمیر اتو پرس بکو

نکات مراقبتی و پیشگیری از تعمیر اتو پرس بکو:

♦در کنار استفاده از دستگاه اتو پرس از یک دستگاه پر مصرف استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد بار اضافی در مدار می شود و هزینه تعمیرات اتو پرس بکو را برای شما ایجاد می کند.

♦شرکت آریابهکار توصیه می کند از آب مقطر به جای آب شهری در اتو پرس خود استفاده کنید. آب شهری با توجه به سختی بالا باعث ایجاد رسوب در اتو پرس شما می شود و شما را نیازمند تعمیرات اتو پرس بکو می کند.

♦بهتر است هفته ای یکبار از اتو پرس خود استفاده کنید تا دستگاه طول عمر بیش تری داشته باشد و نیاز به تعمیر اتو پرس  بکو  پیدا نکنید.

♦در صورتی که هر کدام از قسمت های دستگاه اتو پرس بکو به درستی کار نکرد آن را به یک تعمیرکار اتو پرس با تجربه نشان دهید تا تعمیراتو پرس بکو شما را انجام دهد و هیچ گاه به دلیل خطرات آن خود دست به تعمیر نزنید.

♦از پر بودن آب اتو پرس قبل از استفاده اطمینان حاصل کنید.

♦مراقب باشید به دستگاه اتو پرس بکو ضربه محکمی وارد نشود.

♦هنگامی که دسته اتو پرس بکو شکسته شد نسبت به تعویض آن توسط تعمیرکار اتو پرس اقدام کنید.

♦یکی از مهم ترین نکات در پیشگیری از تعمیر اتو پرس بکو استفاده از محافظ برق بر سر راه دستگاه است.

♦با توجه به سختی آب شهری بهتر است هر 6 ماه یکبارنسبت به تعویض فیلتر دستگاه اقدام کنید و با این کار از تعمیرات اتو پرس بکو خود پیشگیری کنید.

♦برای اینکه بهترین نتیجه را از اتو کشیدن داشته باشید بهتر است ابر و روکش اتو پرس خود را تعویض کنید.

شرکت آریابهکار با بهره گیری از تعمیرکار اتو پرسی متخصص و با داشتن بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و تعمیرات  اتو پرس بکو همواره به دنبال رضایتمندی مشتریان خود بوده است. کلیه خدمات تعمیر اتو پرس بکو با قطعه اتو پرس بکو اصل و فابریک شرکتی و دارای 90 روز گارانتی می باشد و چنانچه در طی این مدت قطعه اتو پرس بکو تعمیر شده دچار مشکل شد، کلیه خدمات تعمیر آن قطعه بصورت رایگان انجام میگردد. پس به شما پیشنهاد میکنیم تعمیرات اتو پرس بکو خود را به تعمیرکار اتو پرس باتجربه بسپارید تا هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی شود.

در ضمن مشتریان شرکت آریابهکار میتوانند با دریافت کد اشتراک از تخفیف های ویژه تعمیرات اتو پرس بکو شرکت استفاده کنند.