تعمیر اتو پرس بیم -beem

تعمیرکار اتو پرس بیم با تجربه شرکت آریابهکار با گذراندن دوره های تخصصی، آماده ارائه خدمات تعمیر اتو پرس به شما می باشد. در صورتی که نیاز به  تعمیر اتو پرس بیم دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

اتوپرس ها با سطحی بزرگ و فشار بالا این امکان را به شما می دهند تا لباس های خود را به بهترین شکل و به سرعت اتو کنید. همچنین این دستگاه ها در دو حالت نسشته و ایستاده عمل اتو کشیدن را برای شما آسان می کند. اتو پرس بیم قابلیت تنظیم دما را از 60 تا 200 درجه سانتی گراد دارد و قابلیت برنامه ریزی برای انواع پارچه مانند ابریشمی، نایلونی و پشمی را دارد تا بهترین دما را با توجه به جنس پارچه خود انتخاب کنید. این دستگاه با مجهز بودن به سیستم میکرو کامپیوتر مانع سوختگی پارچه می شود.

تعمیرات اتو پرس بیم

نکات مراقبتی و پیشگیری از تعمیر اتو پرس بیم:

♦در صورتی که هر کدام از قسمت های دستگاه اتو پرس بیم به درستی کار نکرد آن را به یک تعمیرکار اتو پرس با تجربه نشان دهید تا تعمیراتو پرس بیم شما را انجام دهد و هیچ گاه به دلیل خطرات آن خود دست به تعمیر نزنید.

♦بهتر است هفته ای یکبار از اتو پرس خود استفاده کنید تا دستگاه طول عمر بیش تری داشته باشد و نیاز به تعمیر اتو پرس  بیم  پیدا نکنید.

♦شرکت آریابهکار توصیه می کند از آب مقطر به جای آب شهری در اتو پرس خود استفاده کنید. آب شهری با توجه به سختی بالا باعث ایجاد رسوب در اتو پرس شما می شود و شما را نیازمند تعمیرات اتو پرس بیم می کند.

♦در کنار استفاده از دستگاه اتو پرس از یک دستگاه پر مصرف استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد بار اضافی در مدار می شود و هزینه تعمیرات اتو پرس بیم را برای شما ایجاد می کند.

♦از پر بودن آب اتو پرس قبل از استفاده اطمینان حاصل کنید.

♦هنگامی که دسته اتو پرس بیم شکسته شد نسبت به تعویض آن توسط تعمیرکار اتو پرس اقدام کنید.

♦مراقب باشید به دستگاه اتو پرس بیم ضربه محکمی وارد نشود.

♦برای اینکه بهترین نتیجه را از اتو کشیدن داشته باشید بهتر است ابر و روکش اتو پرس خود را تعویض کنید.

♦با توجه به سختی آب شهری بهتر است هر 6 ماه یکبارنسبت به تعویض فیلتر دستگاه اقدام کنید و با این کار از تعمیرات اتو پرس بیم خود پیشگیری کنید.

♦یکی از مهم ترین نکات در پیشگیری از تعمیر اتو پرس بیم استفاده از محافظ برق بر سر راه دستگاه است.

سرویس اتو پرس بیم

شرکت آریابهکار با بهره گیری از تعمیرکار اتو پرسی متخصص و با داشتن بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و تعمیرات  اتو پرس بیم همواره به دنبال رضایتمندی مشتریان خود بوده است. کلیه خدمات تعمیر اتو پرس بیم با قطعات اصل و فابریک شرکتی و دارای 90 روز گارانتی می باشد و چنانچه در طی این مدت قطعه تعمیر شده دچار مشکل شد، کلیه خدمات تعمیر آن قطعه بصورت رایگان انجام میگردد. پس به شما پیشنهاد میکنیم تعمیرات اتو پرس بیم خود را به تعمیرکار اتو پرس باتجربه بسپارید تا هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی شود.

در ضمن مشتریان شرکت آریابهکار میتوانند با دریافت کد اشتراک از تخفیف های ویژه تعمیرات اتو پرس بیم شرکت استفاده کنند.