تعمیر اتو پرس تکنوکیت - tecnokit

تعمیرکار اتو پرس با تجربه شرکت آریابهکار با گذراندن دوره های تخصصی، آماده ارائه خدمات تعمیر اتو پرس به شما می باشد. در صورتی که نیاز به تعمیر اتو پرس تکنوکیت دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

اتوپرس ها با سطحی بزرگ و فشار بالا این امکان را به شما می دهند تا لباس های خود را به بهترین شکل و به سرعت اتو کنید. همچنین این دستگاه ها در دو حالت نسشته و ایستاده عمل اتو کشیدن را برای شما آسان می کند. اتو پرس تکنوکیت با سیستم دمای کنترلی خود اجازه نمی دهد تا پارچه شما دچار سوختگی و آسیب شود. این دستگاه قابلیت اتو کشی به صورت خشک و بخار را دارد و چراغ نمایشگر اتوپرس تکنوکیت آماده بودن اتو را برای استفاده نشان می دهد. با فشردن دکمه مخصوص اتو را برای لباس های ابریشمی، نایلون و پشمی آماده می کنید.در ادامه به نکات مراقبت و پیشگیری از تعمیرات اتو پرس تکنوکیت می پردازیم.
تعمیرات اتوپرس تکنوکیت

نکات مراقبتی و پیشگیری از تعمیر اتو پرس تکنوکیت:

♦بهتر است هفته ای یکبار از اتو پرس خود استفاده کنید تا دستگاه طول عمر بیش تری داشته باشد و نیاز به تعمیر اتو پرس  تکنوکیت  پیدا نکنید.

شرکت آریابهکار توصیه می کند از آب مقطر به جای آب شهری در اتو پرس خود استفاده کنید. آب شهری با توجه به سختی بالا باعث ایجاد رسوب در اتو پرس شما می شود و شما را نیازمند تعمیرات اتو پرس تکنوکیت می کند.

♦در صورتی که هر کدام از قسمت های دستگاه اتو پرس تکنوکیت به درستی کار نکرد آن را به یک تعمیرکار اتو پرس با تجربه نشان دهید تا تعمیراتو پرس تکنوکیت شما را انجام دهد و هیچ گاه به دلیل خطرات آن خود دست به تعمیر نزنید.

♦از پر بودن آب اتو پرس قبل از استفاده اطمینان حاصل کنید.

♦هنگامی که دسته اتو پرس تکنوکیت شکسته شد نسبت به تعویض آن توسط تعمیرکار اتو پرس اقدام کنید.

♦در کنار استفاده از دستگاه اتو پرس از یک دستگاه پر مصرف استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد بار اضافی در مدار می شود و هزینه تعمیرات اتو پرس تکنوکیت را برای شما ایجاد می کند.

♦برای اینکه بهترین نتیجه را از اتو کشیدن داشته باشید بهتر است ابر و روکش اتو پرس خود را تعویض کنید.

♦با توجه به سختی آب شهری بهتر است هر 6 ماه یکبارنسبت به تعویض فیلتر دستگاه اقدام کنید و با این کار از سرویس اتو پرس تکنوکیتخود پیشگیری کنید.

♦مراقب باشید به دستگاه اتو پرس تکنوکیت ضربه محکمی وارد نشود.

♦یکی از مهم ترین نکات در پیشگیری از تعمیر اتو پرس تکنوکیت استفاده از محافظ برق بر سر راه دستگاه است.

شرکت آریابهکار با بهره گیری از تعمیرکار اتو پرسی متخصص و با داشتن بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و تعمیرات  اتو پرس تکنوکیت همواره به دنبال رضایتمندی مشتریان خود بوده است. کلیه خدمات تعمیر اتو پرس تکنوکیت با قطعات اصل و فابریک شرکتی و دارای 90 روز گارانتی می باشد و چنانچه در طی این مدت قطعه تعمیر شده دچار مشکل شد، کلیه خدمات تعمیر آن قطعه بصورت رایگان انجام میگردد. پس به شما پیشنهاد میکنیم تعمیر اتو پرس تکنوکیت خود را به تعمیرکار اتو پرس باتجربه بسپارید تا هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی شود.

در ضمن مشتریان شرکت آریابهکار میتوانند با دریافت کد اشتراک از تخفیف های ویژه تعمیرات اتو پرس تکنوکیت شرکت استفاده کنند.