تعمیر اتو پرس رادکس- raadex

تعمیرکار اتو پرس با تجربه شرکت آریابهکار با گذراندن دوره های تخصصی، آماده ارائه خدمات تعمیر اتو پرس به شما می باشد. در صورتی که نیاز به تعمیر اتو پرس رادکس دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

اتوپرس رادکس با توان بالای خود قابلیت اتو کردن انواع البسه و پارچه را دارد.با استفاده از این دستگاه نتیجه خوبی را از اتو کشی خواهید گرفت. صفحات اتو پرس رادکس از جنس آلومینیوم که رسانای خوب گرما می باشد ساخته شده است و با وارد آوردن فشار بالا موجب می شود حتی ریز ترین چروک ها نیز از بین رود. اتو پرسی رادکس دارای مخزن آب ضد رسوب بوده که باعص می شود منافذ دستگاه مسدود نشود. مخزن آب این دستگاه را در حین اتو کشیدن نیز می توانید پر از آب کنید.در ادامه به نکات مراقبت و پیشگیری از تعمیرات اتو پرس رادکس می پردازیم.


♦تعمیر اتو پرس رادکس 4400 

تعمیر-اتو-پرس-رادکس--4400.JPG

♦تعمیر اتو پرس رادکس RA6300

تعمیر اتو پرس رادکس RA6300

♦تعمیر اتو پرس رادکس RA6200

تعمیر اتو پرس رادکس RA6200

نکات مراقبتی و پیشگیری از تعمیرات اتو پرس رادکس:

♦در کنار استفاده از دستگاه اتو پرس از یک دستگاه پر مصرف استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد بار اضافی در مدار می شود و هزینه تعمیرات اتو پرس رادکس را برای شما ایجاد می کند.

در صورتی که هر کدام از قسمت های دستگاه اتو پرس رادکس به درستی کار نکرد آن را به یک تعمیرکار اتو پرس با تجریه نشان دهید تا تعمیراتو پرس رادکس شما را انجام دهد و هیچ گاه به دلیل خطرات آن خود دست به تعمیر نزنید.

♦از پر بودن آب اتو پرس قبل از استفاده اطمینان حاصل کنید.

♦شرکت آریابهکار توصیه می کند از آب مقطر به جای آب شهری در اتو پرس خود استفاده کنید. آب شهری با توجه به سختی بالا باعث ایجاد رسوب در اتو پرس شما می شود و شما را نیازمند تعمیرات اتو پرس رادکس می کند.

♦مراقب باشید به دستگاه اتو پرس رادکس ضربه محکمی وارد نشود.

♦بهتر است هفته ای یکبار از اتو پرس خود استفاده کنید تا دستگاه طول عمر بیش تری داشته باشد و نیاز به تعمیر اتو پرس  رادکس پیدا نکنید.

♦هنگامی که دسته اتو پرس رادکس شکسته شد نسبت به تعویض آن توسط تعمیرکار اتو پرس اقدام کنید.

♦با توجه به سختی آب شهری بهتر است هر 6 ماه یکبارنسبت به تعویض فیلتر دستگاه اقدام کنید و با این کار از تعمیرات اتو پرس رادکس خود پیشگیری کنید.

♦یکی از مهم ترین نکات در پیشگیری از تعمیر اتو پرس رادکس استفاده از محافظ برق بر سر راه دستگاه است.

♦برای اینکه بهترین نتیجه را از اتو کشیدن داشته باشید بهتر است ابر و روکش اتو پرس خود را تعویض کنید.

شرکت آریابهکار با بهره گیری از تعمیرکار اتو پرس متخصص و با داشتن بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و تعمیرات  اتو پرس رادکس همواره به دنبال رضایتمندی مشتریان خود بوده است. کلیه خدمات تعمیر اتو پرس رادکس با قطعات اصل و فابریک شرکتی و دارای 90 روز گارانتی می باشد و چنانچه در طی این مدت قطعه تعمیر شده دچار مشکل شد، کلیه خدمات تعمیر آن قطعه بصورت رایگان انجام میگردد. پس به شما پیشنهاد میکنیم تعمیر اتو پرس رادکس خود را به تعمیرکار اتو پرس باتجربه بسپارید تا هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی شود.

در ضمن مشتریان شرکت آریابهکار میتوانند با دریافت کد اشتراک از تخفیف های ویژه تعمیرات اتو پرس رادکس شرکت استفاده کنند.