تعمیر اتو پرس سانی - sunny

تعمیرکار اتو پرس شرکت آریابهکار با گذراندن دوره های تخصصی و تجربه خود آماده ارائه خدمات تعمیر اتو پرس شما می باشد. در صورتی که نیاز به تعمیرات اتو پرس سانی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.در ادامه به نکات مراقبت و پیشگیری از سرویس اتو پرس سانی می پردازیم.

اتو پرس سانی با توان بالا و طراحی کاربردی خود به خوبی تمام لباس ها و پارچه های شما را اتو می کند. کفه اتو پرس سانی نچسب و ضد آب بوده و به پهنای 7 برابر اتو های معمولی  موجب افزایش سرعت در اتو کشی برای شما دارد. فشار بالایی که این دستگاه به پارچه وارد می کند موجب هر چه بهتر صاف شدن آن می شود. در اکثر مدل های اتو پرس سانی صفحه نمایشگر دیجیتال برای راحتی کار با آن تعبیه شده است. شما از طریقه کلید mode میتوانید دستگاه را برای نوع پارچه ای که میخواهید اتو کنید تنظیم کنید .

♦تعمیر اتو پرس سانی  SUNNY SIP-1290

تعمیر اتو پرس سانی  SUNNY SIP-1290

♦تعمیر اتو پرس سانی   SUNNY SIP-6980

تعمیر اتو پرس سانی   SUNNY SIP-6980

♦سرویس اتو پرس سانی   
SUNNY SIP-6910

سرویس اتو پرس سانی   SUNNY SIP-6910

♦سرویس اتو پرس سانی   
SUNNY SIP-6990

سرویس اتو پرس سانی   SUNNY SIP-6990

نکات مراقبتی و پیشگیری از تعمیر اتو پرس:

♦ در کنار استفاده از دستگاه اتو پرس از یک دستگاه پر مصرف استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد بار اضافی در مدار می شود و هزینه سرویس اتو پرس سانی را برای شما ایجاد می کند.

بهتر است هفته ای یکبار از اتو پرس خود استفاده کنید تا دستگاه طول عمر بیش تری داشته باشد و نیاز به تعمیر اتو پرس سانی پیدا نکنید.

♦از پر بودن آب اتو پرس قبل از استفاده اطمینان حاصل کنید.

♦مراقب باشید به دستگاه اتو پرس سانی ضربه محکمی وارد نشود.

♦شرکت آریابهکار توصیه می کند از آب مقطر به جای آب شهری در اتو پرس خود استفاده کنید. آب شهری با توجه به سختی بالا باعث ایجاد رسوب در اتو پرس شما می شود و شما را نیازمند سرویس اتو پرس سانی می کند.

♦هنگامی که دسته اتو پرس سانی شکسته شد نسبت به تعویض آن توسط تعمیرکار اتو پرس اقدام کنید.

♦در صورتی که هر کدام از قسمت های  دستگاه اتو پرس سانی به درستی کار نکرد آن را به یک تعمیرکار اتو پرس با تجریه نشان دهید تا تعمیراتو پرس سانی شما را انجام دهد و هیچ گاه به دلیل خطرات آن خود دست به تعمیر نزنید.

♦برای اینکه بهترین نتیجه را از اتو کشیدن داشته باشید بهتر است ابر و روکش اتو پرس خود را تعویض کنید.

♦یکی از مهم ترین نکات در پیشگیری از تعمیر اتو پرس سانی استفاده از محافظ برق بر سر راه دستگاه است.

♦با توجه به سختی آب شهری بهتر است هر 6 ماه یکبارنسبت به تعویض فیلتر دستگاه اقدام کنید و با این کار از سرویس اتو پرس سانی خود پیشگیری کنید.

شرکت آریابهکار با بهره گیری از تعمیرکار اتو پرس متخصص و با داشتن بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و تعمیرات  اتو پرس سانی همواره به دنبال رضایتمندی مشتریان خود بوده است. کلیه خدمات سرویس اتو پرس سانی با قطعات اصل و فابریک شرکتی و دارای 90 روز گارانتی می باشد و چنانچه در طی این مدت قطعه تعمیر شده دچار مشکل شد، کلیه خدمات تعمیر آن قطعه بصورت رایگان انجام میگردد. پس به شما پیشنهاد میکنیم سرویس اتو پرس سانی خود را به تعمیرکار اتو پرس باتجربه بسپارید تا هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی شود.

در ضمن مشتریان شرکت آریابهکار میتوانند با دریافت کد اشتراک از تخفیف های ویژه تعمیرات اتو پرس سانی شرکت استفاده کنند.