تعمیر اتو پرس فلر - feller

تعمیرکار اتو پرس شرکت آریابهکار با گذراندن دوره های تخصصی و تجربه خود آماده ارائه خدمات تعمیر اتو پرس شما می باشد. در صورتی که نیاز به تعمیرات اتو پرس فلر دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.در ادامه به نکات مراقبت و پیشگیری از سرویس اتو پرس فلر می پردازیم.

اتو پرس فلر با طراحی زیبا و کاربرد آسان و موثر طراحی شده است . همان طور که شستشوی البسه و پارچه در مرحله اول مهم می باشد در مرحله بعدی درست اتو شدن آن ها اهمیت پیدا می کند اتو پرس فلر با توان و فشار بالای خود این  کار را به درستی برای شما انجام می دهد. همچنین این اتو پرس دارای یک مخزن ضد رسوب و دارای یه صفحه نمایشگر تنظیمات برای پارچه های مختلف می باشد..

تعمیر اتو پرس فلر  SPB72

تعمیر اتو پرس فلر  SPB72

تعمیر اتو پرس فلر  SPU100

تعمیر اتو پرس فلر  SPB72

♦سرویس اتو پرس فلر  SPU 92

تعمیر اتو پرس فلر  SPU 92

♦سرویس اتو پرس فلر  SPU 71

تعمیر اتو پرس فلر  SPU 71

نکات مراقبتی و پیشگیری از تعمیر اتو پرس:

بهتر است هفته ای یکبار از اتو پرس خود استفاده کنید تا دستگاه طول عمر بیش تری داشته باشد و نیاز به تعمیر اتو پرس فلر پیدا نکنید.

♦از پر بودن آب اتو پرس قبل از استفاده اطمینان حاصل کنید.

در کنار استفاده از دستگاه اتو پرس از یک دستگاه پر مصرف استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد بار اضافی در مدار می شود و هزینه سرویس اتو پرس فلر را برای شما ایجاد می کند.

شرکت آریابهکار توصیه می کند از آب مقطر به جای آب شهری در اتو پرس خود استفاده کنید. آب شهری با توجه به سختی بالا باعث ایجاد رسوب در اتو پرس شما می شود و شما را نیازمند سرویس اتو پرس فلر می کند.

مراقب باشید به دستگاه اتو پرس فلر ضربه محکمی وارد نشود.

در صورتی که هر کدام از قسمت های  دستگاه اتو پرس فلر به درستی کار نکرد آن را به یک تعمیرکار اتو پرس با تجریه نشان دهید تا تعمیراتو پرس فلر شما را انجام دهد و هیچ گاه به دلیل خطرات آن خود دست به تعمیر نزنید.

هنگامی که دسته اتو پرس فلر شکسته شد نسبت به تعویض آن توسط تعمیرکار اتو پرس اقدام کنید.

یکی از مهم ترین نکات در پیشگیری از تعمیر اتو پرس فلر استفاده از محافظ برق بر سر راه دستگاه است.

برای اینکه بهترین نتیجه را از اتو کشیدن داشته باشید بهتر است ابر و روکش اتو پرس خود را تعویض کنید.

با توجه به سختی آب شهری بهتر است هر 6 ماه یکبارنسبت به تعویض فیلتر دستگاه اقدام کنید و با این کار از سرویس اتو پرس فلر خود پیشگیری کنید.

شرکت آریابهکار با بهره گیری از تعمیرکار اتو پرس متخصص و با داشتن بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و تعمیرات  اتو پرس فلر همواره به دنبال رضایتمندی مشتریان خود بوده است. کلیه خدمات سرویس اتو پرس فلر با قطعات اصل و فابریک شرکتی و دارای 90 روز گارانتی می باشد و چنانچه در طی این مدت قطعه تعمیر شده دچار مشکل شد، کلیه خدمات تعمیر آن قطعه بصورت رایگان انجام میگردد. پس به شما پیشنهاد میکنیم سرویس اتو پرس فلر خود را به تعمیرکار اتو پرس باتجربه بسپارید تا هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی شود.

در ضمن مشتریان شرکت آریابهکار میتوانند با دریافت کد اشتراک از تخفیف های ویژه تعمیرات اتو پرس فلر شرکت استفاده کنند.