تعمیر اتو پرس ژانومه - janome 

تعمیرکار اتو پرس با تجربه شرکت آریابهکار با گذراندن دوره های تخصصی، آماده ارائه خدمات تعمیر اتو پرس به شما می باشد. در صورتی که نیاز به تعمیرات اتو پرس ژانومه دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.در ادامه به نکات مراقبت و پیشگیری از سرویس اتو پرس ژانومه می پردازیم.

♦تعمیر اتو پرس ژانومه  7900

تعمیر-اتو-پرس-ژانومه-7900

♦تعمیر اتو پرس ژانومه GS300  


تعمیر اتو پرس ژانومه gs300

♦سرویس اتو پرس ژانومه GS500

تعمیر اتو پرس ژانومه GS500


 

♦سرویس اتو پرس ژانومه SE400

تعمیر اتو پرس ژانومه SE400


 

نکات مراقبتی و پیشگیری از تعمیر اتو پرس:

♦از پر بودن آب اتو پرس قبل از استفاده اطمینان حاصل کنید.

♦در صورتی که هر کدام از قسمت های  دستگاه اتو پرس ژانومه به درستی کار نکرد آن را به یک تعمیرکار اتو پرس با تجریه نشان دهید تا تعمیراتو پرس ژانومه شما را انجام دهد و هیچ گاه به دلیل خطرات آن خود دست به تعمیر نزنید.

در کنار استفاده از دستگاه اتو پرس از یک دستگاه پر مصرف استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد بار اضافی در مدار می شود و هزینه سرویس اتو پرس ژانومه را برای شما ایجاد می کند.

بهتر است هفته ای یکبار از اتو پرس خود استفاده کنید تا دستگاه طول عمر بیش تری داشته باشد و نیاز به تعمیر اتو پرس ژانومه پیدا نکنید.

♦شرکت آریابهکار توصیه می کند از آب مقطر به جای آب شهری در اتو پرس خود استفاده کنید. آب شهری با توجه به سختی بالا باعث ایجاد رسوب در اتو پرس شما می شود و شما را نیازمند سرویس اتو پرس ژانومه می کند.

♦مراقب باشید به دستگاه اتو پرس ژانومه ضربه محکمی وارد نشود.

♦هنگامی که دسته اتو پرس ژانومه شکسته شد نسبت به تعویض آن توسط تعمیرکار اتو پرس اقدام کنید.

♦برای اینکه بهترین نتیجه را از اتو کشیدن داشته باشید بهتر است ابر و روکش اتو پرس خود را تعویض کنید.

♦یکی از مهم ترین نکات در پیشگیری از تعمیر اتو پرس ژانومه استفاده از محافظ برق بر سر راه دستگاه است.

♦با توجه به سختی آب شهری بهتر است هر 6 ماه یکبارنسبت به تعویض فیلتر دستگاه اقدام کنید و با این کار از سرویس اتو پرس ژانومه خود پیشگیری کنید.

شرکت آریابهکار با بهره گیری از تعمیرکار اتو پرس متخصص و با داشتن بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و تعمیرات  اتو پرس ژانومه همواره به دنبال رضایتمندی مشتریان خود بوده است. کلیه خدمات سرویس اتو پرس ژانومه با قطعات اصل و فابریک شرکتی و دارای 90 روز گارانتی می باشد و چنانچه در طی این مدت قطعه تعمیر شده دچار مشکل شد، کلیه خدمات تعمیر آن قطعه بصورت رایگان انجام میگردد. پس به شما پیشنهاد میکنیم سرویس اتو پرس ژانومه خود را به تعمیرکار اتو پرس باتجربه بسپارید تا هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی شود.

در ضمن مشتریان شرکت آریابهکار میتوانند با دریافت کد اشتراک از تخفیف های ویژه تعمیرات اتو پرس ژانومه شرکت استفاده کنند.