تعمیر اتو پرس گوسونیک - GOSONIC

تعمیرکار اتو پرس گاسونیک شرکت آریابهکار با گذراندن دوره های تخصصی و تجربه خود آماده ارائه خدمات تعمیر اتو پرس شما می باشد. در صورتی که نیاز به تعمیرات اتو پرس گاسونیک دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.در ادامه به نکات مراقبت و پیشگیری از تعمیر اتو پرس گاسونیک می پردازیم.

اتو پرس گوسونیک با توان بالا و طراحی کاربردی خود به خوبی تمام لباس ها و پارچه های شما را اتو می کند. کفه اتو پرس گاسونیک نچسب و ضد آب بوده و به پهنای 7 برابر اتو های معمولی  موجب افزایش سرعت در اتو کشی برای شما دارد. فشار بالایی که این دستگاه به پارچه وارد می کند موجب هر چه بهتر صاف شدن آن می شود. در اکثر مدل های اتو پرس گاسونیک صفحه نمایشگر دیجیتال برای راحتی کار با آن تعبیه شده است. شما از طریقه کلید mode میتوانید دستگاه را برای نوع پارچه ای که میخواهید اتو کنید تنظیم کنید . سیستم ایمنی طراحی شده در آن بعد از مدت 15 ثانیه گذشتن از پایین بودن صفحه بالایی دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می شود. 

♦تعمیر اتو پرس گاسونیک  GSP-274

تعمیر اتو پرس گاسونیک GSP-274

♦تعمیر اتو پرس گاسونیک GSP-272

تعمیر اتو پرس گاسونیک GSP-272

نکات مراقبتی و پیشگیری از تعمیر اتو پرس:

♦ از پر بودن آب اتو پرس قبل از استفاده اطمینان حاصل کنید.

♦بهتر است هفته ای یکبار از اتو پرس خود استفاده کنید تا دستگاه طول عمر بیش تری داشته باشد و نیاز به تعمیر اتو پرس گوسونیک پیدا نکنید.

♦شرکت آریابهکار توصیه می کند از آب مقطر به جای آب شهری در اتو پرس خود استفاده کنید. آب شهری با توجه به سختی بالا باعث ایجاد رسوب در اتو پرس شما می شود و شما را نیازمند تعمیر اتو پرس گوسونیک می کند.

♦در کنار استفاده از دستگاه اتو پرس از یک دستگاه پر مصرف استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد بار اضافی در مدار می شود و هزینه تعمیر اتو پرس گاسونیک را برای شما ایجاد می کند.

♦در صورتی که هر کدام از قسمت های  دستگاه اتو پرس گاسونیک به درستی کار نکرد آن را به یک تعمیرکار اتو پرس با تجریه نشان دهید تا تعمیراتو پرس گوسونیک شما را انجام دهد و هیچ گاه به دلیل خطرات آن خود دست به تعمیر نزنید.

♦مراقب باشید به دستگاه اتو پرس گوسونیک ضربه محکمی وارد نشود.

یکی از مهم ترین نکات در پیشگیری از تعمیر اتو پرس گوسونیک استفاده از محافظ برق بر سر راه دستگاه است.

♦هنگامی که دسته اتو پرس گوسونیک شکسته شد نسبت به تعویض آن توسط تعمیرکار اتو پرس اقدام کنید.

♦با توجه به سختی آب شهری بهتر است هر 6 ماه یکبارنسبت به تعویض فیلتر دستگاه اقدام کنید و با این کار از تعمیر اتو پرس گاسونیک خود پیشگیری کنید.

♦برای اینکه بهترین نتیجه را از اتو کشیدن داشته باشید بهتر است ابر و روکش اتو پرس خود را تعویض کنید.

شرکت آریابهکار با بهره گیری از تعمیرکار اتو پرس متخصص و با داشتن بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و تعمیرات  اتو پرس گاسونیک همواره به دنبال رضایتمندی مشتریان خود بوده است. کلیه خدمات تعمیر اتو پرس گوسونیک با قطعات اصل و فابریک شرکتی و دارای 90 روز گارانتی می باشد و چنانچه در طی این مدت قطعه تعمیر شده دچار مشکل شد، کلیه خدمات تعمیر آن قطعه بصورت رایگان انجام میگردد. پس به شما پیشنهاد میکنیم تعمیر اتو پرس گاسونیک خود را به تعمیرکار اتو پرس باتجربه بسپارید تا هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی شود.

در ضمن مشتریان شرکت آریابهکار میتوانند با دریافت کد اشتراک از تخفیف های ویژه تعمیرات اتو پرس گاسونیک شرکت استفاده کنند.