شرکت آریابهکار متخصص در تعمیر انواع لوازم خانگی و صنعتی :

شرکت آریابهکار بهنیاراد فعالیت خود را از سال 1369 با نام تعمیرگاه لوازم خانگی ذنوبی شروع کرده و پس از کسب تجربه در این زمینه تصمیم به ارائه همین خدمات در قالب شرکت نموده و با توسعه آن، در تاریخ 17/08/94 شرکت آریابهکار بهنیاراد با شماره ثبت 481901 تاسیس گردید و فعالیت های خود را در این زمینه گسترش داده است.

هدف شرکت آریابهکار بهنیاراد پوشش بیش از 100 برند ایرانی و خارجی لوازم خانگی در تعمیر و تامین قطعات اصلی و شرکتی این برند ها می باشد و تمام تلاش خود را در این مدت انجام داده است تا بتواند نظر مساعد مشتریان را در این زمینه جلب نماید. ضمن اینکه هدف دیگر شرکت آریابهکار بهنیاراد در زمینه تعمیر لوازم خانگی شفاف سازی در تعمیر و ارائه خدمات با بهترین کیفیت به مشتریان می باشد.

معرفی شرکت آریابهکار

شرکت آریابهکار بهنیاراد متخصص در تعمیر لوازم خانگی، خدمات پس از فروش، آموزش تخصصی تعمیر انواع لوازم خانگی و فروش قطعات یدکی لوازم خانگی با پشتوانه تجربه تعمیرگاه لوازم خانگی ذنوبی و با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در این زمینه، آماده ارائه خدمات به شرکت ها، ارگان ها و سازمان های بزرگ و کوچک می باشد.

این شرکت با تکیه بر انباری متشکل از 500 قلم قطعه یدکی لوازم خانگی ایرانی و خارجی تمام تلاش خود را برای تاسیس بزرگترین فروشگاه اینترنتی قطعات یدکی لوازم خانگی در ایران کرده است و هم اکنون در حال فعالیت می باشد.

شرکت آریابهکار بهنیاراد متشکل از تیم فنی و کارشناسان منحصر به فرد در زمینه تعمیرات و آموزش تعمیر لوازم خانگی می باشد که این تیم جوان و کارآزموده به صورت کاملا تخصصی و البته زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی با مجوز های قانونی فعالیت می کند.