تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ  Samsung

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرکت آریابهکار توسط تعمیرکار ظرفشویی فنی و باتجربه انجام می شود  تعمیرات ماشین ظرفشویی یکی از خدماتی است که در کل سال با تقاضای زیاد مشتریان مواجه می شویم. شرکت آریابهکار به عنوان تعمیرگاه ماشین ظرفشویی سامسونگ با سابقه طولانی صورت کاملا حرفه ای سرویس ماشین ظرفشویی های سامسونگ می پردازد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ

چه مشکلاتی در تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ رفع می شود

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ که دکمه هایش کار نمی کند

اگر بعضی از دکمه های پنل کار می کند و برخی دیگر نه زمان آن رسیده است که پنل ظرفشویی خود را عوض کنید. همچنین در موارد کم تر ممکن است برد اصلی دستگاه آسیب دیده باشد و نتواند ولتاژ مناسب را به دکمه ها برساند.

تعمیرات ظرفشویی سامسونگ که بازو های آن نمی چرخد

مهم ترین عامل در نچرخیدن بازوهای آب پاش گیر کردن خرده غذا در مسیر چرخش بازوها می باشد و عامل مهم دیگر معیوب و یا کثیف شدن پمپ می باشد که وظیفه دارد نیروی لازم برای چرخش بازو را توسط آب تامین کند.

سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ که شروع به کار نمی کند

ابتدا چک می شود تا مشکلی در فیوز وجور نداشته باشد سپس قفل کودک چک می شود تا فعال نباشد چون از حرکت دستگاه جلوگیری می کند.

در مراحل بعدی قفل درب دستگاه بررسی می شود تا به درستی کار کند زیرا در صورت خوب بسته نشدن درب، دستگاه از به حرکت درآمدن ماشین ظرفشویی جلوگیری می شود.

موتور ماشین ظرفشویی آب را طی چرخه ی شستشو به چرخش در می آورد تا ظروف را در طول این شستشو تمیز کند. اگر ماشین ظرفشویی پس از آنکه رله استارت موتور قدرت را به موتور انتقال داد، کار نکند؛ موتور شما می تواند معیوب باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ که آب در آن سرریز می شود

در مرحله اول شیر ورودی آب توسط تعمیرکاران ما بررسی می شود.این شیر وظیفه ورود آب کافی را به داخل دستگاه دارد و چنانچه معیوب شده باشد آب را بی از اندازه وارد دستگاه می کند.

سوپاپ شنارو نیز که وظیفه تنظیم میزان آب داخل ماشین ظرفشویی را دارد نیز ممکن است از کار افتاده باشد

عیب یابی ماشین ظرفشویی سامسونگ که ظروف را تمیز نمی کند

دریچه ورودی آب اگر دچار ایراد شده باشد نمی تواند آب مورد نیاز را به ظروف برساند در نتیجه ظروف تمیز نمی شود. از دلایل دیگر می توان به درست عمل نکردن بازوهای آب پاش و یا جرم گرفتگی آن اشاره کرد چون در این شرایط نمی تواند آب را با فشار لازم به سطح ظروف برساند.